אני חייבת עזרה!!!!!

מצב
הנושא נעול.

ילדת גן

New member
אני חייבת עזרה!!!!!

אני חייבת עזרה!!!!!
אני וחברות שלי הולכות מחר ללונה פארק... באיזה שעה הולך האוטובוס האחרון מסביבת הלונה פארק לכפר סבא? ובאיזה קו אנחנו צריכות לנסוע??? וגם בהלוך איזה קו לוקח הכי הכי קרוב ללונה פארק מכפר סבא? וכמה בערך עולה נסיעה???

גדדו

New member
רק ב"פלינסטונס" אוטובוס הולך

אני חייבת עזרה!!!!!
אני וחברות שלי הולכות מחר ללונה פארק... באיזה שעה הולך האוטובוס האחרון מסביבת הלונה פארק לכפר סבא? ובאיזה קו אנחנו צריכות לנסוע??? וגם בהלוך איזה קו לוקח הכי הכי קרוב ללונה פארק מכפר סבא? וכמה בערך עולה נסיעה???
רק ב"פלינסטונס" אוטובוס הולך

oren*

New member
קו 247 מכפר-סבא לתל-אביב

אני חייבת עזרה!!!!!
קו 247 מכפר-סבא לתל-אביב
יוצא מאזור תעשיה כפ"ס, דרך תחנה מרכזית כפ"ס, רעננה, הרצליה, רמת השרון ותל-אביב. אתן צריכות לרדת בשדרות רוקח (תחנת גני התערוכה). שעות הפעילות 19:40-24:00 (כל 20 דקות). בילוי נעים

mister K

New member
ואם הכוונה לנסוע לפני 19:40

קו 247 מכפר-סבא לתל-אביב
יוצא מאזור תעשיה כפ"ס, דרך תחנה מרכזית כפ"ס, רעננה, הרצליה, רמת השרון ותל-אביב. אתן צריכות לרדת בשדרות רוקח (תחנת גני התערוכה). שעות הפעילות 19:40-24:00 (כל 20 דקות). בילוי נעים
אז כדאי לקחת את קו 47 ממסוף צומת רעננה.

ילדת גן

New member
מסוף צומת רעננה....

אז כדאי לקחת את קו 47 ממסוף צומת רעננה.
מסוף צומת רעננה....
זה איפה שכל האוטובוסים חונים בכניסה לכפ"ס?? כי אני לא יודעת כל כך למה אתה מתכוון....

ארזS

New member
זאת הכוונה ילדת גן יקרה ! ../images/Emo39.gif

מסוף צומת רעננה....
זה איפה שכל האוטובוסים חונים בכניסה לכפ"ס?? כי אני לא יודעת כל כך למה אתה מתכוון....
זאת הכוונה ילדת גן יקרה !

האוטובוס האחרון של 47 יוצא משם לכיוון ת"א בשעה 19:40 . לאחר מכן פועל קו 247 (משולב עד כפ"ס) עד חצות בערך (אבל אף פעם אני לא נוהג לחכות לאוטובוס האחרון אחרי שפעם אחת לא הגיע ופעם אחרת נתקע... לא בקו הזה, אבל מאז שזה קרה אני לא לוקח צ'אנסים אז גם את את תקחי !)

ילדת גן

New member
תודה!!!!!:):):)

האוטובוס האחרון של 47 יוצא משם לכיוון ת"א בשעה 19:40 . לאחר מכן פועל קו 247 (משולב עד כפ"ס) עד חצות בערך (אבל אף פעם אני לא נוהג לחכות לאוטובוס האחרון אחרי שפעם אחת לא הגיע ופעם אחרת נתקע... לא בקו הזה, אבל מאז שזה קרה אני לא לוקח צ'אנסים אז גם את את תקחי !)
תודה!!!!!:):):)

ילדת גן

New member
קו 47 ו247 זה דן או אגד?

קו 47 ו247 זה דן או אגד?

איליה.

New member
כן, מסוף צומת רעננה

מסוף צומת רעננה....
כן, מסוף צומת רעננה
זה ביציאה מרעננה ובכניסה לכפר סבא, קרוב לכביש 4.

ארזS

New member
את רואה כמה שאוהבים לעזור כאן ?

כן, מסוף צומת רעננה
זה ביציאה מרעננה ובכניסה לכפר סבא, קרוב לכביש 4.
את רואה כמה שאוהבים לעזור כאן ?
אפילו שניים עונים לך ביחד
העיקר שתסעי באוטובוס ולא תלכי... ותהנו בלונה פארק
.

ילדת גן

New member
תודה!!!

קו 247 מכפר-סבא לתל-אביב
תודה!!!
אבל אנחנו צריכות אוטובוס בערך ב-4 וחצי (מכפר סבא לתל אביב) ושנחזור אז באוטובוס הכי מאוחר שיוצא מתל אביב לכפר סבא?

ארזS

New member
הצעה לסיכום :

תודה!!!
אבל אנחנו צריכות אוטובוס בערך ב-4 וחצי (מכפר סבא לתל אביב) ושנחזור אז באוטובוס הכי מאוחר שיוצא מתל אביב לכפר סבא?
הצעה לסיכום :
תסעו עם אחד הקווים של אגד מכפר-סבא לצומת רעננה ושם תקחו קו 47 עד הלונה פארק. עד כאן בסדר ? כשתרצו לחזור תעברו לתחנה שממול הלונה פארק ותקחו קו 247 שמגיע בערב (ורק בערב אחרי 20:00 ) עד כפר סבא . עד כאן גם ברור ? יופי. עכשיו : האוטובוס האחרון של 247 מתל אביב לכפר סבא יוצא משוק הכרמל בערך בשעה 00:15 שזה אומר בעברית 12 ורבע אחר חצות. מה שאני מציע לכם זה לחכות ממול ללונה פארק לכל המאוחר בחצות. זה לא מספיק ? יאללה. תעשו חיים.

ילדת גן

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif

הצעה לסיכום :
תסעו עם אחד הקווים של אגד מכפר-סבא לצומת רעננה ושם תקחו קו 47 עד הלונה פארק. עד כאן בסדר ? כשתרצו לחזור תעברו לתחנה שממול הלונה פארק ותקחו קו 247 שמגיע בערב (ורק בערב אחרי 20:00 ) עד כפר סבא . עד כאן גם ברור ? יופי. עכשיו : האוטובוס האחרון של 247 מתל אביב לכפר סבא יוצא משוק הכרמל בערך בשעה 00:15 שזה אומר בעברית 12 ורבע אחר חצות. מה שאני מציע לכם זה לחכות ממול ללונה פארק לכל המאוחר בחצות. זה לא מספיק ? יאללה. תעשו חיים.

המון המון המון תודה!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה