אני חייבת עזרה..

shirakl

New member
אני חייבת עזרה..

אני מנסה להעלות תמונות לתפוז, אבל התמונות שלי הן קובץ JPEG ולכן לא עולות... מה לעשות?

פגעסוס

Well-known member
../images/Emo26.gif

אין כל בעיה להעלות תמונות JPG לתפוז, למען האמת רוב התמונות המועלות לתפוז הן JPG. ודאי שהתמונות אינן גדולות יותר מ 250KB. אם הן קטנות יותר, אנא רשמי פה מה בדיוק את עושה על מנת להעלותן על מנת שנוכל לעלות על הבעיה...

shirakl

New member
תראה..

אני יודעת בודאות שהבעיה היא ה - E, כלומר הקובץ הוא לא JPG אלא JPEG, וכאן הבעיה.. אני יודעת את זה, כי ניסיתי להעלות קובץ, והמחשב אמר לי שסוג הקובץ לא מאפשר להעלות אותו, ואז הורדתי את ה - E והקובץ עלה. אבל, כצפוי, הוא לא עבד.. בקיצור - השאלה שלי היא איך אני הופכת את הקובץ לקובץ JPG?

פגעסוס

Well-known member
אהה..

פתחי את הקובץ בתוכנת הצייר (או בתוכנה אחרת לצפייה בתמונות). לאחר מכן בחרי ב"שמירה בשם.." (save as). יש לך מקום לרשום את שם הקובץ ומתחתיו (בד"כ) מקום לבחור את הסוג, בחרי בסוג JPG.

פגעסוס

Well-known member
../images/Emo26.gif

איזה אפשרויות כן מופיעות שם? באיזה תוכנה את משתמשת?

shirakl

New member
ניסיתי לעשות את זה בצייר

ואפשר או JPEG או BMP... ובJPEG מופיע בסוגריים כל מיני דברים, ובין השאר גם JPG... מישהו אמר לי שכנראה אין לי בהגדרות של האקספלורר את ה JPG... זה יכול להיות? ואם כן, איך מסדרים את זה?

shirakl

New member
אני מניחה שזה מה שאני איאלץ לעשות..

תודה בכל מקרה!

אבל אצלי למשל../images/Emo28.gif

כל הקבצי גרפיקה הם JPEG ןהם עולים מעולה, הקטע שברגע שאת מעבירה את זה ל JPG הגודל יורד קצת(נראה לי) יכול להיות שזה בגלל זה??

shirakl

New member
הגודל של הקבצים הוא בערך

40 קילובייט כל אחד.. ואיך לך זה עולה ולי לא?????????????? אוףףףףףףףףףףףףףףףףף

mishmesh

New member
../images/Emo26.gif../images/Emo182.gif כשאת שומרת את הקובץ,

תבחרי בסוג הקובץ ALL FILES, ופשוט תקראי לקובץ abc.jpg

למעלה