אני חייבת עזרה מכל מי שמבין בפרמוט

YaLdoNet 4 EveR

New member
אני חייבת עזרה מכל מי שמבין בפרמוט

מחשב... אממ... המחשב שלי דפוק ביותר, וניסיתי לאתחל אותו בהתחלה עם דיסקט איתחול של WINDOWS 98, וכשניסיתי להעלות את הקובץ FDISK.EXE הוא העלה חלון שבו היה כתוב- BAD FILE NAME או משו כזה... BAD COMMAND אולי. ניסיתי עם עוד דיסקט ואותו דבר עכשיו אני מנסה עם הדיסק של WINDOWS 98 (אתחול) וזה עושה לי אותן הבעיות. נכנסתי לשורת הפקודה (יש לי WINDOWS XP) וכתבתי Y:\FORMAT C: עכשיו זה מראה סימני חיים- הוא כתב לי- The type of the file system is FAT32. Enter current volume label for drive C: ניסיתי לכתוב מספרים, שמות, אני אפילו לא יודעת מה אני אמורה לכתוב. המחשב שלי ממש דפוק ואני מתה לפרמט אותו עוד היום. HELP PLS תודה מראש

edg

New member
--->

1.למה לך FDISK? 2.להכניס את הדיסקט למחשב, ואז להפעיל אותו, ואז כשיעלה לרשום FORMAT C: (הנקודותיים אחרי הC)

YaLdoNet 4 EveR

New member
הצילוווו (אני מהמחשב של ביצפררר)

קיי, עשיתי, פורמט, עכשיו כשאני מנסה להעלות ת´מחשב (כשהדיסק של WIN 98 בפנים) הוא כותב לי- NO SYSTEM FILES WERE FOUND!!!!!!!! מה לעשותתתת?

moonsun

New member
ליצור דיסקט איתחול של 98 .....

במחשב של ביציפר להכנס ללוחות הבקרה, הוספה והסרה של תוכניות וליצור דיסקט איתחול... כדאי לך ליצור שתיים כי דיסקטים לעיתים רבות מקולקלים וזה יהיה ממש מבאס להתקע בגלל שטות כזאת... מעלים את המחשב עם תמיכה ב CD , מעלים את תוכנית ההתקנה של 98 וזהו... אופס... אם יש לך דיסק מקורי של 98 פשוט תכנסי לביוס ותשני את סדר האתחול כדי שיאתחל מהסי די רום ולא כונן A ואז דיסק קשיח...

למעלה