אני חייבת לספר לכם משהו!

אני חייבת לספר לכם משהו!

שלום לכל מי שבפורום! אני פשוט חייבת לספר לכם מה קרה לי, מקווה שתגיבו: אז ככה, יש לי מורה שכבר הרבה זמן מתייחסת אליי מגעיל, או שלא מתייחסת בכלל! אז החלטתי לעשות איתה שיחה, יחד עם יועצת בית הספר ועם המחנכת שלי ולהלבין עניינים. הגענו לשיחה המיוחלת...והיא פשוט ישבה שם וברוב חוצפתה שיקרה ושיקרה ושיקרה בלי סוף!!!!
היא הכניסה לי מילים לפה, סילפה דברים שאמרתי לה ובכלל הפכה הכל נגדי והוציאה את עצמה צדיקה ורחמנית שעוזרת לי כל הזמן! כמובן שלא שתקתי לה ואמרתי לה שהיא ממש משקרת כאן, ושהיא הופכת את מה שאמרתי למשהו אחר לגמריי! והיא מן הסתם, אמרה שככה היא הבינה ממני.... מה דעתכם?

danna8

New member
מה שחשוב....

זה שאת תרגישי טוב עם עצמך ותזכרי שאת האמת אי אפשר לקחת ממך זאת נקודת ההתחלה, מכאן אני חושבת שזה לא בושה לערב הורים- אני למשל הסתבכתי עם הרבה מורים ובדרך כלל צדקתי וכשלא הצלחתי לפתור את העניין לבד ערבתי את אמא שלי והבעיה נפטרה (בד"כ) עוד משהו אף פעם לא להגיד שאולי זה קצת נכון (מה שהמורה אומרת) כי הם יודעים לנפח את זה טוב ולהגיד שהודת שטעית. היה לי מקרה די דומה לשלך שמורה התייחסה אלי ביחס מזלזל וזרקה לי כל פעם הערה מעליבה או כל הזמן העירה לי שאני מפריעה גם אם אני לא וכינתה אותי בשמות וכשלא הצלחתי לפתור את זה לבד אמא שלי התערבה "ונתנה לה בראש"... חוץ מזה תתנחמי שלא תצטרכי לבלות איתה את כל חייך ואיזה מזל שהיא לא אחותך
אז שיהיה לך בהצלחה!!! ותזכרי שהיא סך- הכל מורה... דרך-אגב היום הברזתי משיעור של מורה שלמרות שהשקעתי במקצוע שלה היא זלזלה בי, כדי להראות לה שגם אני מתכוונת לזלזל בה. בקיצור אל תתני להם למרר לך את החיים בכל מקרה תהיי שמחה.

../images/Emo13.gif בחיים אני לא אתן...

למורה לזלזל בי! האמת שהם אפילו קצת מפחדים נראה לי, כי אחרי 2-3 תקריות קטנות עם מורים הם למדו שאני יודעת מה מגיע לי ויודעת לעמוד על שלי! כנראה שהמורה הזו מחפשת לעצמה כאבי ראש (אני טובה בזה...). חוץ מזה,הפעם רציתי לפתור את זה לבד כי אמא שלי תמיד מתערבת, וכבר הייתה שיחה בעבר עם אותה מורה יחד עם אמא שלי אבל כנראה יש למורה הזו בעיות בקליטה כי היא לא הבינה מה אמרתי לה. אז הנה זה חוזר על עצמו, רק שהפעם שמתי לזה סוף.... דרך אגב, אני ראש מועצת תלמידים בבית הספר שלי, אז אני אשתתף כאן הרבה (נראה לי) וגם בגלל שאני לא בעלת נסיון רב כל כך- אני אצטרך מכם עזרה... תודה, שירלי

skopy

New member
ברוכה הבאה

אני מקווה שתסדרי עם המורה שעושה לך צרות. אני רואה גם הצורך לערב את מנהל/ת בית ספר ולפתור את הבעיה,מומלץ שתספרי למנהלת קודם את הגירסה שלך ורק אחריי זה שהמנהלת תקרא לשניכן לשיחה. קודם כל אני מאוד שמח שאת יו"ר מועצת התלמידים בבית ספר. אנו מקווים שתיהנו פה ונעזור לך,ואת תעזרי לנו
. בברכה, סהר

היי שוב.... צריכה את עזרתכם וגם...

אני שמחה להיות כאן! רעיון מצויין לעשות פורום כזה... בקשר למורה- כן נראה לי שאני אסתדר איתה..... קצת להפחיד אותה שיש לי גב ותמיכה מההורים שלי, פה לא קטן ודעה משל עצמי וזה הכל. בקשר למועצה- אז זהו שרציתי להתייעץ אתכם על כמה דברים........... קודם כל אני דיי חדשה בתחום אבל יודעת להתמודד ולא מפחדת מזה. יש לי המון רעיונות אבל הבעייה היא שלפני כן לא הייתה בבית הספר שלי מועצת תלמידים מסודרת כלומר היו מועצות אבל הן קמו ונפלו ללא הפסקה, עד שלבסוף וויתרו. הפעולות שהן עשו הסתכמו בעיקר בארגון מסיבות, למרות שהיו כאלה שהשיגו דברים משמעותיים. בכל אופן, התלמידים אצלנו (יש לציין שגם חלק מהמורים) כבר דיי מזלזלים בנו, וזה מעצבן כי השנה יש חבר'ה ממש רציניים שאפשר לעבוד איתם על דברים רציניים. אנחנו רוצים לארגן משהו שיביא לתודעה של כולם בבית הספר שיש מועצה, אנחנו כאן, ובאים לקראתם ולעשות למענם. אז חשבנו לארגן אמנה בית ספרית (עוד אחד מהדברים הזרים לחלוטין לבית הספר שלי...). מה דעתכם? איפה אני יכולה למצוא דוגמאות לאמנה בית ספרית? תודהההה!!!

למעלה