אני חוזר...

bridges

New member
אני חוזר...

שלום רב חברים, חלק מכם, הוותיקים בפורום, אולי שמו לב שבשבועיים שלושה האחרונים נעלמתי מהפורום וחזרתי רק ביום חמישי האחרון. אז ברצוני בראש וראשונה להתנצל על כך שעשיתי את זה ללא הודעה (אפילו לא לענבל). אלו היו שבועיים שבהן לא הייתי פנוי לפורום מסיבות שונות שהעיקרית שבהן היא שנולדו, לאבירם בן זוגי ולי תאומות. הדבר לקח ממני הרבה תשומת לב אפילו שאני כרגע עדיין אינני מטפל בבנות שלנו בפועל (הם עדיין בהודו). היו לי התלבטויות רבות, ששיתפתי את ענבל בהן לגבי המשך השתתפותי כמנהל הפורום, כי הרי להיות מנהל בפורום זה דורש מחוייבות והרגשתי שאולי המחויבות שלי בחודשים האחרונים ירדה. אבל, אחרי התלבטויות ארוכות החלטתי שאני כן מעוניין להמשיך ולהיות שותף של ענבל בניהול הפורום. זה יצריך ממני ניהול זמן הרבה יותר טוב מהעבר אולם העיסוק באימון חשוב לי, לא כעיסוק עצמו, אלא משום שזהו עיסוק שמאפשר לנו לעזור לאנשים למממש את הפוטנציאל האישי שלהם ואת הייעוד שלהם בחיים וזהו הייעוד שלי. אז הנה חזרתי ואני מתחייב גם כלפיכם וגם כלפי ענבל להיות פעיל יותר בניהול הפורום, בקידומו ובקידום האימון האישי בכלל. אני רוצה להודות לענבל וללי, מנהלת האשכול שלנו על הדאגה לגבי העלמותי, רונן

ענבל כהן חמו

מאמנת אישית בכירה ומדריכת מאמנים מוסמכת
מנהל
../images/Emo49.gif

רונן היקר, נוכחותך חסרה כאן ואני שמחה שהחלטת לשוב. הרבה מזל טוב והנאה עם התאומות, ושתצליחו גם לישון. אני בטוחה שתהיו הורים למופת.

המון ברכות ../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

רונן, אני ממש שמחה לקרוא על שתי הבשורות - שיהיה לכם הרבה שמחה והנאה והעיקר שהבנות יגיעו במהרה ארצה ותוכל להנות מההורות (כן, יש גם קושי). וגם על ההחלטה שלך להמשיך להיות שותף בניהול הפורום.

bridges

New member
תודה רבה...

יש לנו כבר את אור שהוא בן ארבע כמעט, אבל זו תהיה הפעם הראשונה של גידול מגיל 0 (אור הגיע אלינו בגיל שנה וחצי). גם ההתמודדות עם הגעת האחיות לנסיך של הבית תהיה חוויה מעניינת.

עוד מעט משפחה מרובת ילדים - איזה יופי

צריכים הדרכה הורית איך לעזור לנסיך לקבל את הנסיכות ולהקטין את הקנאה הטבעית? אשמח לתת טיפים.

מקסים!

מזל טוב!!! יפה לכם! מאחלת לך שתהנה מכל רגע, ומציעה לך לצלם אותן לפחות פעם בשבוע/חודש, כי הן משתנות כל כך מהר כשהן חדשות... בהצלחה!

קורי01

New member
ברכות לרונן ואבירם להולדת הבנות

ברכות חמות ואיחולים לבביים והמון אהבה לשניכם ולבנות, אושר ואושר ואושר. כל כך משמח וממלא את הלב. מזל טוב אומנם אני חדשה בפורום אך נהדר שאתה ממשיך בניהול הפורום ולעזור לאנשים בדרכם לייעוד שלהם בחיים וגם אני כמוך מרגישה זה הייעוד שלי לעזור לאנשים להגיע לייעודם יום נפלא - עם הרבה אהבה - ברכות - שמחה - ואושר - מ ז ל ט ו ב

קורי01

New member
לגברת שוקלדה המתוקה

אני מוצאת משהו משותף והוא האימון האדלריני אשמח ליצור קשר ולשמוע עוד פרטים יום נפלא אריאלה

Edna Maimon

New member
מזל טוב!

רונן היקר, איזה מזל יש לבנות האלה שיש להן אותך. אני מאחלת לך ולבן זוגך שתגדלו אותן בנחת ובאושר.

נעמי67

New member
מזל טוב ענק לכם../images/Emo77.gif

התרגשתי לקרוא את הודעתך ואת הבשורה על הולדת התאומות. כמו שכבר הספקתי לראות אתכם עם בינכם , אתם הורים מדהימים ואיזה זכות גדולה יש לילדיכם. תהנו ושוב מזל טוב להרחבת המשפחה.

maytalesh

New member
מזל טוב

המון מזל טוב.חייך עומדים להשתנות לבלי היכר והשיחות העמוקות ביותר בתקופה הקרובה יהיו האם הן עשו קקי או לא וכמה סימילאק הן אוכלות. תהנה. אתה עומד לחוש אהבה עוצמתית שלא חווית עדיין. כיף גדול. אם יהיו לך שאלות אשמח לתת עצות- יש לי שלושה

למעלה