אני חוזר הביתה,אני וה
...

אני חוזר הביתה,אני וה../images/Emo168.gif...../images/Emo79.gif

+
טוב...אז חזרתי הביתה...טיול שנתי של יומיים למדבר יהודה וים המלח... הבטחתי שרשור חוויות והנה אני מקיימת
קמנו ממש מוקדם בבוקר[לצאת ב5 וחצי בבוקר זה מוקדם
]ועוד לא עלה הבוקר בכלל,חושך וכולנו סחוטים
שמנו ת'תיקים,תפסנו מקומות והתחלנו בנסיעה לעבר הצד המזרחי של הארץ
מדבר יהודה וים המלח
על הבוקר טיפסנו על הר ענקי[
]ולפי החישוב שלי הלכנו 20 ק"מ ב3-4 שעות
...אבל היה כיף כי זה היה מפחיד ומאתגר ואני אוהבת אקשן וכאלו דברים
ולקינוח עשינו סנפלינג[גם אני עשיתי ולא הייתי מהשפנים שהיו לנו בשכבה]וצילמו אותי עושה[תמונות אחר כך שישלחו לי אותן
]ולאחר מכן,במעט הכוחות שלנו עלינו לאוטובוסים ונסענו היישר לאכסניית עין-גדי ואני ועוד 6 חברות היינו בחדר[אני הייתי למעלה במיטת קומותיים
]והיינו בול מעל הדיסקו המעצבן והקריוקי
אבל שרדנו את זה
בבוקר אחרי מעט שעות שינה היה קשה לקום כי המיטה הייתה כל כך נוחה והשמיכה כל כך נעימה אז לקח לי 45 דקות לקום מהמיטה
ואז,שכולי לא מרגישה ת'עצמי הכריחו אותי לעלות הר בגובה של איזה 3 ק"מ והמסלול היה מעיק כי היה חם בטירוף
סבלתי קצת אבל אחר כך בארוחת צהריים
היה אוכל טעים וכיף[הארוחה הייתה על ים המלח
]ואחר כך ישר לים המלח
היה נחמד ומצחיק ואז חזרנו הביתה...[עם עצירה של רבע שעה]וספיר וטל דאגו לשעשע אותי בSMSים מאוד מאוד מאוד מאוד משעשעים וגם דאגו לעדכן אותי במצב הפורום שעליו אני ארחיב בהודעה נפרדת[
]ויש לי המון מה להגיד לכן בנות בקשר לזה רק שתדעו
. אז זה מה שאני עברתי ביומיים האחרונים...עכשיו ספרו לי מה בדיוק היה לכם ביומיים האחרונים
מג

קודם כל שמחה שחזרת!!

התגעגעתי!!!! שמחה שנהנת בטיול חחח סנפלינג זה אחד הדברים הכי כפיים שיש!! ומטומטם מי שלא עושה את זה!!!! וממ אצלנו חוץ מכמה רוניות מפגרות שהחליטו לריב לא קרה כלום!!! אהה וחחח הפכתי את הבובה של הביבסיטרית שלי לקוקסינל היה מצחיק!!

babytal

New member
כפרעלייך!! ברוך קטנטונת שלייי!! ../images/Emo13.gif

מה היה איתנו?. חחחח בעיקר מריבות עם הפאקצות שלרוני

litl10

New member
ניראה לי שחוץ מקצת בלאגן עם

הפקאצות של רוני הכל רגיל
והרבה בלאגן פה חחחחח

למעלה