אני חדש...

אני חדש...

טוב אני בן 14 עוד מעט אני התחלתי לאהוב פוטבול אמריקאי לא מזמן אני מבין לא הרבה אבל די מבין אני מת לשחק וחבר שלי גם התחיל לאהוב את זה אז הוא בטח גם יבוא לפה טוב אז מה אני צריך לדעת? מי אני צריך להכיר? אתם יודעים תעדכנו אותי... יום טוב

Yo-man

New member
ברוך הבא, מתן ../images/Emo140.gif

אני יודע שבכפר סבא משחקים בימי שישי חבר'ה מכיתות י' וי"א. אני לא יודע אם הם ישמחו לשתף אותכם, וגם לא איפה אתה גר... אנחנו משחקים בימי שישי ב-11:30 בספורטק שבת"א, קרוב לגשר הירקון. אתם מוזמנים להגיע, רק תדעו שרוב השחקנים הם מעל גיל צבא, ויכול להיות שגם אם תשתתפו זה יהיה בתפקידים משניים. חוץ מזה - הפורום פתוח לכולם, ונשמח לעזור. אתה לא צריך לדעת הרבה ומה שחסר לך תוכל למצוא בספריית המאמרים של הפורום (חוקים, מידע על קבוצות ועוד).

itaihasid

New member
בכפר סבא ישמחו לכל אחד

ללא הבדל דת או גזע או כל הבדל שהוא

כל התשובות

אני מדרום-מרכז ת"א לכפר סבא אני גם יישמח להגיע ליפעמים אבל יש לי כמה שאלות: אתם משחקים בלי מגנים נכון? אם כן אז אנחנו בני 14 בטח תפחדו עלינו חחחחחח. ועוד שאלה מישהו ראה ת'סרט משחק מכור? זה אחד הסרטים שגרמו לי ממש לאהוב פוטבול למרות שגם לפני זה היתעניינתי. טוב תודה שקיבלתם אותי יפה ושלא תחשבו שאני צוציק אני מטר 77 אני שוקל 70 וחבר שלי מטר 60 או מטר 65 והוא שוקל 46 קילו חחחחחחחחח. טוב קחו תאיי סי קיו ותמסנג'ר שלי: icq:331020520 messenger:[email protected]

itaihasid

New member
תשובות

בכפר סבא משחקים בלי מגנים, אם אתה לא תפחד אז גם לא יפחדו עלייך..יש שם קטנים זה אידיאלי למי שרוצה להתחיל בכל הגדלים

בכפר סבא באמת ישמחו שתבוא...

והאמת היא שזה עדיף לכאלו שעוד לא מבינים ממש את המשחק... הו, נחמד לחזור לפה מדי פעם

תגובות לכמה דברים שאמרתם.

אני אוכל תינוק לארוחת בוקר חחחחחחחחחחח סתם אני אוכל כריות(הדגנים). בכפר סבא לא נראה לי שאני ייזכה להגיע הרבה כי אני גר רחוק אבל נראה והחבר'ה בת"א לובשים מגנים? עם כן ועם לא נראה לי אני אני יבוא כי זה הרבה יותר קרוב לי. יום טוב.

zipfer

New member
אנחנו בלי מגנים אבל..

בעונה אם אני לא טועה משחקים עם מגנים לרגליים בלבד וכמובן מגני שיניים חובה...

טוב אני צריך עוד קצת פרטים...

מתי משחקים בכפר סבא ומתי משחקים בת"א? אם אני בא לשחק עם מה לבוא? אם אני יבוא תכניסו אותי? בתור איזה תפקיד תכניסו אותי? אני ממש טוב בכדורסל ככה שיש לי מסירות טובות ואני מאוד זריז. ואיפה בכפר סבא משחקים? ואיפה בת"א משחקים? תודההההה

Yo-man

New member
ת"א משחקים בספורטק

בימי שישי ב-11. בטאג ליין יש הודעה מפורטת. חפש אותה. לגבי כ"ס - יש לי את המידע במייל איפשהו, אבל הוא לא נגיש לי כרגע. מחר אני אמצא ואכניס את הפרטים לכאן.

Yo-man

New member
נמצאה התשובה למשחקים בפ"ת

בשעה 16:00 באצטדיון האתלטיקה בעיר מתרחשים משחקים של נערים מכיתה י´ ומעלה (אפשרות לטטניקים רציניים שיישחקו בצורה משנית מחשש שמא ייפגעו). מקווה שזה עוזר לך. ולמרות שזה מעט רחוק, אולי השעות יהיו נוחות יותר. בכל מקרה, אתה מוזמן ביום שישי הקרוב לספורטק, תראה איך זה נראה לך, נראה אם אתה משתלב - וזהו. בסך הכל אנחנו שמחים לצרף כמה שיותר שחקנים לכל מפגש כזה. (זה נותן צ'אנס לזקנים, כמוני, לנוח יותר
)

חחחחחחחחחח רגע...

חחחחחחחחחח רגע אז עם אני בא להביא מים ומה עוד מגן שיניים קסדה? חחחחחחחחחח לא רציני ובספורטק צפון אתם משחקים? באיזה שעה?

Yo-man

New member
א-הא !!! הינה זה בא

מעלינו, יש מקום בו כתוב "פוטבול אמריקאי בהנהלת..." מתחתיו יש כותרת מתחלפת (אם זה לא רץ אצלך, אז פשוט תקיש על החצים הדהויים שליד הכותרת). אחת מהכותרות מסבירה איך ואיפה משחקים פוטבול בישראל. יש שם את מה שאתה צריך כדי לדעת מה להביא, מתי לבוא ולאן. אם לא תמצא את זה - תחזור אלי.

למעלה