אני חדש

mister a

New member
אני חדש

אני אהבתי כמובן את ג'יפרס קריפרס והצלצול (מישהו ראה את הגרסה היפנית? ויוצא גם 2 מי שלא ידע) אבל יש לי גם סרטים שלא הגיעו לארץ ואני לא חושב שדברתם עליהם (darkness שזה על מישהו שהורג אנשים שחולמים אבל עוד לא הספקתי לראות ו- darkbess falls שזה על משהו כמו פיית השיניים) יש גם את בית 1000 הגופות שזה משהו חולני ביותר (מגעיל) למישהו יש עוד סרטים חדשים שלא הגיעו עוד לארץ?
 

W u t a n g

New member
מזל טוב על הפורום! ../images/Emo13.gif

סוף סוף פתחו פורום לז'אנר הסרטים האהוב עלי.. מישהו כאן קורא גם ספרי אימה (סטיבן קינג וכו') ?
 
אני... ../images/Emo129.gif

אני משוגעת על סרטי אימה! אני תמיד אעדיף סרט אימה על פני כל סרט אחר, אפילו אם זה סרט אימה דפוק... וכמובן שהכתיבה של סטיבן קינג מאוד משעשעת אותי. הוא... ממש טוב. אמריקאי, המון קללות... כמו שאני אוהבת.
 

black flower

New member
ברוך הבא :))

סרט ממש חולני שאמור להיות סרט אימה הוא hellraiser שזה בעצם חיזרים שכלואים בתוך קוביה וכשפותחים את הקוביה הם יוצאים ויוצרים למי שפתח את הקוביה גיהנום אישי שלו! נורא נורא מבחיל.. יש המון דם והמון גועל.. אני אישית אוהבת את דברים כאלה אבל הפעם זה היה יותר מידיי!!!
 
עד כדי כך?!

קראתי על הסרט הזה... עד כדי כך מגעיל? פשוט לפני שראיתי את הצלצול, שמעתי אנשים ממש מגזימים שאמרו שהם כמעט השתינו במכנסיים מרוב פחד... שמאז הסרט הם לא ישנים טוב בלילה... אני חייבת לדעת - אני מחפשת סרטים מגעילים ממש... זה כייף לראות עד איפה אתה מחזיק מעמד ומה הגבולות שלך... את יכולה לפרט עליו קצת יותר?
 

mister a

New member
סרט באמת מגעיל

הוא בית 1000 הגופות כדאי לך לראות.
 
...

אם אתה ממליץ... אפשר למצוא אותו באינטרנט? שמעתי שרוב זומבי איכשהו קשור לסרט... *יאמי!*
 

ull

New member
היייייייייי

אני גם חדש!! ואני חולה על סירטי אימה............. הם מעלים לי את כל האדרנלין בגוף, ואני חולה על זה......... הסרטים שהכי אהבת (לפי הסדר..): "החייזרים באים", "החשיכה נופלת", "האוייב שבפנים", "יעד סופי 2", הסרטים שמנסים להפחיד אבל יוצא להם ממש טיפה..(כמו: "אני יודע מה עשית בקיץ האחרון", "אגדה עירונית", "צעקה" וכו'... עכשיו אני יראה בקרןב את "28 ימים לאחר מכן" "ספינת הרוחות"
 
למעלה