אני חדש פה

DARK PROPHET

New member
אני חדש פה

אודה לכם אם תוכלו לשלוח לי תמונות של חברה מהרומח תודה!

DARK PROPHET

New member
עוד 3 שאלות

1)מזה ה-"ספויילר" הזה? ומה הוא מסמל? 2)לאורנה בת כמה ואם יש לך אייסיקיו? 3)בא לכם לפתוח שרשור על אייסי קיוש ל כולם? וכל אחד ישאיר הודעה עם מספר אייסיקיו?

Uzumaki Naruto

New member
ברוך הבא

ספוילר זה משהו שאם תגיד אותו, הוא יכול להרוס למישהו שעדיין לא הגיע לקטע שאתה עומד לדבר עליו.. (בא מהמלה spoile, לקלקל, להרוס) נגיד, אם אתה אומר ש.. אממ נגיד: "תאניס, הוא לא חצי אלף, הוא רק קנדר גבוה." את הקטע הזה לא בטוח שכולם יודעים ולא בטוח שכולם קראו, כי זה מספר מתקדם יותר או משהו כזה... (זה לא נכון- המצאתי... ^_-) הבנת? מקווה שכן, וד"א, כשאתה כותב ספוילר בהודעה, תשים את האיקון
בכותרת.

DARK PROPHET

New member
תודה

תודה רבה פשוט ההסבר במאמרים לא ממש מובן............ חלק כן אבל חלק גם לא............

DARK PROPHET

New member
ה-

חלקים על מה ספויילר ומה לא ספויילר זה לא ממש מובן........צריך לשכתב את זה לשפה יותר נורמלית........

Uzumaki Naruto

New member
זה לא ממש מוגדר

אם אתה אומר משהו שנראה לך ספוילר, כמו את הסוף של אגדות או של רשומות, זה ספוילר. ונגיד כשאתה אומר שרייסט וקרמון אחים, זה לא ספויילר- כולם יודעים את זה, עוד לפני שהם קראו את הספר הראשון. זה לפי תחושה, אבל אם יש לך אפילו ספק אחד קטן שאומר שזה יכול להיות ספוילר, תשים איקון. אתה לא מפסיד מזה כלום... ^_^ מובן?

SaberTooth

New member
אך אחד לא נתן קישור למאמר...

ואני חושב שהוא מסביר בצורה הכי טובה מה הוא ספויילר. בפעם הבאה אבקש ממך רשות לכתוב הודעה, טוב

DARK PROPHET

New member
ממש ממש לא

המאמר ממש ממש לא מסביר בצורה הכי טובה....... הוא ממש לא מובן........צריך לשכתב אותו לשפה יותר מובנת על פי דעתי.בלבד....כמובן

ברוך הבאאא../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif (כנס)

אכן כן רועי, זהו אני! בן-דודך האהוב והאבוד בן נעים!!!!

DARK PROPHET

New member
מגניבבבבב

חופשי מגניב ותודה לכולם על קבלת הפנים הנחמדה......... (מקווה לשרשור נכון
)

python 4

New member
ברוך הבא...

אבל בטעות שכחת לשאול מהו סדר הקריאה. אין מה לעשות - כל ניובי חייב לעבור את טבילת האש הזו. קדימה.

למעלה