אני חדשה..

אוריונת

New member
אני חדשה..

היי אני חדשה! מישו יודע אם מארון פייב באים לפה בזמן הקרוב??? ו.. שצקי (גל ט.) אם את קוראת את זה.. כן.. זאת אוריה שאת מכירה שאיתך בכיתה ובמקרה... במקרה.. יושבת לידך... חח....

CiNdErElLa3887

New member
../images/Emo139.gifחחחחח שלום ברוכה הבאה

אני הילע נעים מאוד
חח החברות של געל מתרבות פה
.. סתם
ולא הם לא באים לפה בזמן הקרוב
השתלבות נעימה וחמימה

ברוכית......./images/Emo3.gif.....ו....

ואולי לא בזמן הקרוב הם יבואו אבל.... במאוחר או במוקדם הם יעברו בנתב"ג 2004 המשוכלל...
איפה שיעברו גם gc שלי...

galevine

New member
חחחחחחח סטיוארטית!../images/Emo132.gif

יייייייאאייי!ווולקאם דארלינג!!!!!שצקיייי
??????רק תמיר קורא לי ככההה חיח...!...ולעעע...מארון 5 לא באים:(בעעעע באסות:(! השתלבות מהנה בפורום:) Love uuuuu גלוווששהההה

אוריונת

New member
כי לא ידעתי

כי לא ידעתי אם לקרוא לך גל.. היית מתעצבנת עליי או משו... כי.. אולי את לא רוצה.. אז זה רק להודעהה הזאת אל תדאגי.. ותודה רבה אתן ממש מתוקות!!!!!!

אוריונת

New member
גל

חחחחחחח.. אני ג פורום של בסטאד ושל ביפ ויש איזה ילד אחד ששלח לי פווול תמונות של סטיוארט ממזה מתחיקות.... אבל מזה לא נחמדים שמה... את אומרת להם שאת חדשה אז הם אומרים מה את פותחת הודעת שרשרת או שהם אומרים בסדר הבנו את לא צריכה להתלהב (רק פעם אחת אמרתי שאני חדשה..) ופה נחמדים אז נראה לי שאני ישאר ...

sheepi

New member
ברוכית הבאית...../images/Emo140.gif

אני מרין בת 15 וחצי מנתניה השתלבות מהירה ומהנה... ספרי קצת על עצמך...

אוריונת

New member
אז ככה..

קוראים לי אוריה.. אני גרה בישוב נידח ליד מודיעין.. אני שומעת בעיקר רוק ויכול להיות שאתן תגידו שאני מפגרת (זה בדרך כלל התגובות שאני מקבלת אחרי שאני אומרת שאני..) אוהבת את בסטאד!!!!! אני לא ממש שרופה על מארון 5 אבל אני גם לא פוסלת אותם ויש להם מוזיקה ממש טובה... חוץ מזה אני חולה על סדרת טלוויזיה שיש בערוץ ביפ וקוראים לה מאד טי וי (כל מי שמכור שיגיד לי!!) ליתר דיוק.. אני רואה רק מערכונים של דמות שקוראים לה סטיוארט שהיא ממש מצחיקה..!!!!!! אמממ... אני לא סובלת פקצות ואני כבר מגיל 4 חולמת לעבור לגור באמריקה (עדיף מיאמי.. יש שם הרבה גלשנים!!!) ו.. אני יודעת שזה לא כזה מעניין אתכם.. אז.. אממ.. זהו.. למי שיש שאלות אז שיגיב.. ביוצ'!!!!!

simple girl1

New member
ברוכה הבאה...!!

ברוכה הבאה במותק...תהני פה הרבה הרבה הרבהההה מאוד מאוד מאודדד...!!! ואני לא אוהבת את באסטד...אני אוהבת את גריין די מארון 5 וסימפל פלאן((אני יודעת שזה לא מעניין אותכם אבל... היה לי משעמם..חחח...))

MoNeT1

New member
../images/Emo105.gifWELCOM../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

אני נעמה
השתלבות נעימה בפורום =]

eliya bloom

New member
ברוכה הבאה..!!

אני אליה בת 13 חולה שרופה על ג'ימסי המתוק השתלבות נעימה:)

Gold Girl

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo42.gifברוכית.../images/Emo25.gif

Have Fun מארון=שליטה

למעלה