אני חברה חרא.

אני חברה חרא.

כבר תקופה ארוכה שאני שוקעת בבוץ של עצמי, ולא מתחזקת קשרים בשיט. לא מתקשרת לחברות, הרבה פעמים לא עונה כשהן מתקשרות, לא יוזמת פגישות ולא נענית ליוזמות שלהן. חברה חרא. עכשיו גיליתי שחברה עוברת תקופה קשה ואני אפילו לא ידעתי, ושמעתי את זה מחברה אחרת. זבל של חברה

קרשינדו!!! (זה כמו לקרוא לך בשם המלא

שלך על מנת להדגיש שאני רוצה לנער אותך קלות)... קרש, למה זבל של חברה? למה כאלה ביטויים קשים? את בעצמך אמרת שיש לך בוץ של עצמך לשקוע בו, למה את כ"כ קשה עם עצמך? אז אולי לא היית בקשר וכו', עכשיו גילית שחברה שלך עוברת תקופה קשה, ואם את מסוגלת, תני לה מה שאת יכולה לתת, את לא זבל, אני לא חברה שלך, מכירה אותך רק מפה, ואני יכולה להגיד שאת לא זבל.
ועוד אחד בשביל הבוץ

../images/Emo24.gif

עם כל האהבה, וכל האכפתיות, אדם קרוב אצל עצמו. ולפעמים עוברות עלינו תקופות שבהן פשוט אין מה לתת. ומי שאוהב אותנו באמת, יודע להבין ולסלוח. אני בטוחה שהיא לא נוטרת לך טינה.

תגידי רגע..

מה טוב זה נותן לך להשמיץ את עצמך בצורה כזו? מה טוב זה נותן לך להרגיש ככה? ההתנהגות הזו שלך, לא לדבר עם חברות בטלפון וכו, כנראה נובעת מההרגשה הכללית שעוברת עלייך בתקופה האחרונה (הבנתי מקריאת דברייך). תתחילי לשנות. תחליטי שאת מרגישה מצוין ושהכל טוב (תפרטי בהתאם למה שקיים בחייך) די עם הרחמים העצמיים, זה לא מוביל לשום מקום חיובי אלא רק להיפך.. אני מקווה שתקבלי את המילים שלי באהבה ולא מתוך רצון חלילה לפגוע. חבל לי שאדם מביא על עצמו רגשות קשים כאלה שרק מתגלגלים והופכים לכדור שלג בתוך עצמו וקשה לעצור אותו כשהוא כבר ענק! המשך ערב נפלא!!!

אוקיי אז בתור התחלה..

טיפ קטן: הדרך הטובה ביותר לקבל אנרגיה היא לתת מעצמו, מעבר למה שנוח לתת. דווקא בגלל שאת מרגישה קצת ריקה, דווקא בגלל שהיא צריכה עכשיו חברות, תהיי שם בשבילה בלי התנצלויות, אפילו בלי "שמעתי שככה וככה..", פשוט לנסות ולתת מעצמך.. להיות שם. נתתי אותה כדוגמא, אבל זה יכול להיות כל דבר ולכל אחד בעצם. אולי זה יתן לך פוּש קטן בתור התחלה.. מעבר לזה, תתחילי לאהוב את עצמך. באמת. תסתכלי על החיובי שבחייך, בכוח! (
) תחשבי על הזוגיות שלך, על המשפחה, על מה שטוב בחיים שלך, בקיצור.. או לפי המשפט הכי עתיק בספר - על חצי הכוס המלאה! באמת מאחלת לך כל טוב והמון אור ואהבה!!!!

אי אפשר להתווכח עם הרגשה...../images/Emo4.gif

אבל בהחלט אפשר להגיד לך, באופן שכלתני ובראייה מבחוץ -
את ממש מקשקשת שטויות!!! חברה קקה?? מה פתאום?? עלייך בעצמך עוברים ימים, איך נאמר, לא משהו, וחברה אמיתית לא תנטור לך על זה ולו לרגע. אם את מרגישה כל כך לא טוב עם עצמך, כשאת מדברת איתה תתנצלי בקטנה ותגידי שגם אצלך עניינים לא משהו (וכן/לא בא לך לפרט). היא בטוח תבין... ומהדמות שמצטיירת פה, מעל דפי הפורום, קשה לי לדמיין על חברה פחות קקה ממך!

מסכימה עם בוטנית

אם זו התחושה שלך, אי אפשר להתווכח איתה אפשר רק להציע לך קול חיצוני שיאמר שלכולנו יש תקופות כאלו. אפילו אם אין לך ממש כח לדבר עימה כרגע והמצפון נוקף- תוכלי לשלוח SMS שאת מתנצלת שאינך זמינה עבורה כרגע, אבל את מבינה את מצבה וחושבת עליה?

זהו, שלא שמעתי ממנה על התקופה, אלא מחברה

משותפת, מה שקצת מעקר אותי אני אתקשר אליה מחר, אבל זה פחות הענין הענין הוא שתקופה ארוכה שרע לי. עם זה למדתי לחיות, אבל עם זה שזה אומר שאני מאבדת את החברות שלי, קצת פחות

אני אלופה בלאבד קשרים ../images/Emo4.gif

אבל גיליתי שחברות אמיתיות מבינות, אם רק משתפים אותן.

שקדייה

New member
את לא מאבדת את החברות שלך...

את קצת נסחפת לא? מן הסתם גם הבחורה שהיה לה קצת נאחס, גם היא התכווצה קצת בפינה שלה...

אני לא יכולה לחשוב שלא-

אם הייתי יותר זמינה בחודשים האחרונים, היא בטח היתה בוחרת לשתף אותי, לא? הבעיה העיקרית שזו תקופה ארוכה חברות יכולות לקבל תקופה של חודש, חודשיים, אבל אצלי זה כבר על סף הקיומי (אפרופו השרשור שפתחתי לפני כמה שבועות על קשרים ומינונים) מצד חד מאוד אוהבת את החברות שלי, באמת, מצד שני- מתקשה מאוד לשמור על קשר כמו שצריך, לא כי אני שוכחת להתקשר, אלא כי הרבה מאוד פעמים אני פשוט צריכה את הפינה שלי

אבל קרש, זו את!

ומי שבחר להיות חבר שלך, בוודאי יודע את זה, אני מניחה שזה לא חדש.

שקדייה

New member
מסכימה עם מיצה.

נראה לי שיש לך איזה אידאל של איך בחרה טובה או בכלל בן אדם חברותי אמור להתנהג. קחי בחשבון שגם אם תצליחי לדחוס את עצמך לתוך המודל הזה, תמיד יהיו אנשים שזה לא מתאים להם. ובמצב הנוכחי את כנראה מכווננת על אנשים שהמודל שלך ד'היום הכי מתאים להם. די, רדי מעצמך!

תותיער

New member
קרש..

את לא חברה זבל את עוברת תקופה של לשקוע בבוץ של עצמך,. בדיוק כמו שהחברה האחרת שלך עוברת את שלה מה שאני מנסה להגיד- זה שהיא עוברת תקופה קשה ושהיית רוצה להיות שם בשבילה (משתמע מדבריך) לא פוסל או מבטל את זכותך שלך לעבור תקופה כזו או מקטין את הלגטמציה שלך לזה קורה לה וקורה לך במקרה זה קורה במקביל... ואני די בטוחה שאם היא תדע שאת עוברת תקופת בוץ, היא תגיד על עצמה אותו דבר- שהיא לא תומכת בך... זה טיבה של חברות.... קחי לעצמך את הזמן שאת זקוקה לו מותר לך להיות ככה, בדיוק כמו כל אחת אחרת והעיקר שתזכרי שזה זמני ויעבור... ובנתיים
ענק ו
לתקופות טובות יותר שיגיעו ממש מהר

ע ו ג ל ה

New member
סליחה, כן? אבל למה זה עושה אותך חרא חברה?!

היא יודעת על זה שאת בבוץ? היא באה לעזור לך? לא, כי לפעמים אנחנו באמת צריכים להיות רק עם עצמנו, ועם היקרים לנו ביותר. תפסיקי להקשות על עצמך, את יופי של חברה, לא ברור לי למה נדמה לך שלהיות חברה משמעו נתינה אינסופית. אני מצטרפת בפה מלא לכל מה שהחיפו אמרה
יש זמנים שבמקום שאת תתני לה ממה שאין לך, והיא תיתן לך ממה שאין לה, תמצאו את התמיכה שלכן במקומות אחרים- ותחזרו בכוחות מחודשים, כשיהיו

7יעלה

New member
הו הו , אם הייתי חושבת כמוך הייתי לא חרא

הייתי קקי של דוב נמלים . אני כבר שנה ככה , לא בגלל בוץ , אלא בגלל עומס גדול בעבודה ובבית . השבוע יצאתי לחופש וחזרתי לצלצל ולהיפגש. חברות שלי מכירות אותי , רגילות וממש לא כועסות. אז התעדכנתי בכל מה שחדש . חברה אמיתית זו כזו שאפשר להיעלם לה ולחזור לפי מה שמתאים . בכל אופן בשבילי . כל מי שחשב שאני "מגעילה " או חרא של חברה בגלל העלמויותי , עבר לארכיון. הבעיה היא אצלך , בזה שאת מרגישה רע עם עצמך ולא מקבלת את עצמך . תני לעצמך ספייס ! ותיהי בטוחה שכל מי שאוהב אותך , לא יוותר עלייך .

שקדייה

New member
ת לא חרא חברה, את פשוט קצת ריקה עכשיו...

יש תקופות שמרגישים פשוט ריקים, ואין אפשרות להיות שם בשביל אחרים, ואי אפשר להכיל אף אחד אחר. זה קורה, זה עובר- וזה לגיטימי. לא ידעת שהיא בבוץ. עכשיו כשאת יודעת אני בטוחה שאוטומטית מתפנה לך קצת מקום בשביל זה (עובדה, אם זה לא היה מזיז לך לא היית פותחת את ההודעה הזו), את יכולה להרים טלפון, להגיד ששמעת ואת יודעת ובשיא הפשטות להסביר שגם אצלך לא משהו.. אני בטוחה שאם היא חברה טובה היא תבין את זה. אל תהיי כל כך קשה עם עצמך. גם לבן אדם הכי חברותי מותר לפעמים לסגור קצת את התריס...

למעלה