אני זקוקה לרעיונות...

תאירU4

New member
אני זקוקה לרעיונות...

יש לנו משחק של גמדים וענקים בקיבוץ, זה התחיל ביום שלישי, ואני בשביל להיות מיוחדת התחלתי את זה יום קודם, כמובן שעם מודעה ענקית בחדר האוכל על כך שהענקית של כל כך טוב הולכן מועצת הגמדים החליטו שמגיע לה יום נוסף. ביום השני הבאתי לה עוגה ממש יפה וטובה והיום הבאתי לה הזמנה לסרט - סרט DVD ופופקורן וקולה. שהיא תצפה בו בסלון. אבל אין לי כבר רעיונות... וכל הקיבוץ משתגע כאן, אנשים שרים מתחת לחלונות סרנדות... מרכיבים על סוסים את האנשים וצועקים: ככה יעשה לאיש... בקיצור למחר שזה היום האחרון אני חייבת רעיון מנצח! אז בבקשה.. HELP לי

יום חופש

על חשבונך (בקבוץ זה בטח אפשרי, לא?) שהמנהל/ת שלה יתקשר/תתקשר עוד הערב ותגיד/יגיד שמחר היא בחופש ע"ח הגמדת שלה. וקפה עם קרואסון למיטה בבוקר. נראה לי לא צריך יותר. מה הגמד שלך עשה עבורך?

לוליLuli

New member
ובהמשך לרעיון היום חופש..הנה המשך...

אני יחנסה לזרוק לך כמה רעיונות מקווה שיעזור...שלבי בניהם או קחי חלק מהם... אז באמת שיודיעו לה שהיא ביום חופש ואת שלחי לה פתק בו מפורט לה שעות של תורים למה שיש בתוך הקיבוץ מהדברים כגון:קוסמטיקאית,ספר,אולי עיסוי ,משהו מפנק שיש בקיבוץ או בקרבת מקום. שהיא תחזור לחדר יחכה לה ליד הדלת ,ערכת פינוק לאמבטיה או סט מצעים מפנק למיטה עם דיסק מוזיקה מרגיעה.... שלחי לה עוזרת בית .... תאלתרי משהו שהיא תגיע לבריכה בקיבוץ ושם יחכה לה כסא עם מגבת חדשה וליד קערת פירות ושתייה קרה תזמיני לה מאיפהשהוא(אם יש בקרבת הקיבוץ)ארוחה ערב מפנקת או תכיני את ושלחי לה הבייתה... שלחי זר פרחים גדול... אם יש לה ילדים קטנים ,סדרי לה בייביסיטר ושלחי אותה למשהו מפנק..... סורי,(אני חולה)אז זה מה שעולה לי כרגע בראש... בהצלחה...

chili3

New member
וואו איזה מקסים זה נשמע../images/Emo70.gif ../images/Emo13.gif רעיון אחד...

תגיעי כמה דקות לפני הארוחה לחדר אוכל ותקשטי כיסא אחד כמו כסא מלכה ותשימי שלט שהכסא שמור לה ליד את יכולה לשים כתר ושרביט...

0 אור 0

New member
אני שונאת את המשחק הזה

וביחוד כשהוא מגיע לרמות אטרף כאלה, בכל זאת , אם את רוצה רעיון מנצח - אין כמו ג'קוזי (לרגליים או מלא) שאחריו עיסוי רגליים מפנק, מלווה באיזה כוס תה צמחים או כוס מיץ תפוזים סחט זה עתה.

BlackMambaa

New member
גם אני לא סובלת את המשחק הזה

פשוט טיפשי ברמות מטורפות.

תאירU4

New member
זה רעיון גדול!!!!!!

אני הולכת על זה! יש לי ג'קוזי לרגלים, עם מלחים וקרמים! אני אביא לה אותו בערב איזה יופי! תודה

תאירU4

New member
את יודעת מה?

אני הייתי בטוחה שזה לא ילך, במיוחד עם המצב שיש לנו עכשיו בקיבוץ. אבל זה הולך והזה ממש מגניב. במובן שכמו תמיד אני משקיעה המון ולא משקיעים בי בכלל, אבל זה נורא נחמד לתת. בנוסף זה כל כך מצליח שהעובדים במפעל התחילו כבר לבקש שנעשה את זה במפעל. אבל זה יהיה רק יום אחד זה כבר מוגזם.

../images/Emo12.gif

אני לא מאמינה שיש עוד קיבוצים שעושים את זה, הזכיר לי את הילדות שלי, שבוע שבו כל הקיבוץ היה כמרקחה אנשים רצו, התחבאו, הקיבוץ היה כמרקחה. לנקות לה את הבית? לדאוג שיביאו לה את הכביסה הבייתה? (לעשות בשבילה סידורים של קיבוץ) אם היא עובדת במשל היום לסנג'ר מישהו (או כל פעם מישהו אחר) שפעם בשעה יביאו לה משהו - מיץ סחוט, שוקולד, ארוחת צהריים, פרחים וכ"ו.

למעלה