אני זוכר שהייתי קטן....

Spank Me

New member
אני זוכר שהייתי קטן....

היו משנים מילים לשירים ...... נגיד " ביום בהיר אביב וצח... אותך אני ארצח..." וכאלה דברים.... מישהו יכול לתת מילים לשירים האלה.... כאילו לשירים שהם כבר שונו במילים

איכסה

New member
הנה מילים לשיר בסגנון

חבל שאני לא יכול להעביר את המוזיקה. על ילדת חמודות כאן הזמר יושר שרים טיקיטין טיקיטין שאת כל משפחתה היא רצחה בדם קר שרים טיקיטין טיקיטין שאת כל משפחתה היא רצחה בדם קר ומאז הם באמצם מתים תים תים ומאז הם בעצם מתים את אמא שלה היא חתכה לשלוש שרים טיקיטין טיקיטין את אמא שלה היא חתכה לשלוש ומתחת לעץ היא שמה ת'ראש וזאת הסיבה שמתחת לברוש פוחדים בני הכפר להשתין, תין, תין פוחדים בני הכפר להשתין את סבתא שלה היא זרקה לנהר שרים טיקיטין טיקיטין את סבתא שלה היא זרקה לנהר ומאז למים יש טעם מוזר וזאת הסיבה שכל בני הכפר שותים יום ולילה רק ג'ין, ג'ין, ג'ין שותים יום ולילה רק ג'ין את בן השכנים היא דקרה בקלשון שרים טיקיטין טיקיטין את בן השכנים היא דקרה בקילשון בסכין קצבים קצצה הלשון וזאת הסיבה שבכל יום ראשון מגםגם הוא קטעי משפטים, טים, טים, טים מגמגם הוא קטעי משפטים היה לה גם אח קטן וחמוד שרים טיקיטין טיקיטין היה לה גם אח קטן וחמוד ולכן אותו היא צלתה על שיפוד היא עשתב מסיבה גדולה עם כיבוד והזמינה את כל השכנים, נים, נים והזמינה את כל השנים כשבאו שוטרים ואמרו לה לצאת שרים טיקיטין טיקיטין כשבאו שוטרים ואמרו לה לצאת היא יצאה וסיפרה גם את כל האמת היא למדה בילדות שהשקר הוא חטא ובכלל היא שונאת שקרנים, נים, נים ובכלל היא שונאת שקרנים1!!!!

למעלה