אני ומקומי בחברה..

שאנל

New member
אני ומקומי בחברה..

שמתי לב שהפורום הזה נמצא תחת קטגוריה של תמיכה ולא בקטגוריה של בריאות לדוגמא.. מניסיוני למדתי שהחברה תתיחס אלי בדיוק כמו שאני מתיחסת לעצמי. אם אנחנו מחליטים שלופוס זה עניין של תמיכה (נפשית או אחרת), כך גם אחרים יתיחסו אלינו ולי זה נראה שגוי. לדעתי הפורום הזה יכול לשמש גם להסברה וגם דיון בנושא משותף וחבל שנקודת הפתיחה ההסברתית לא נכונה. גיאה מה את חושבת?

gaia20

New member
אני חושבת שאת צודקת

אנסה לדבר עם הנהלת הפורומים שיעבירו את הפורום תחת אשכול "בריאות". אבל כמובן, אין להפחית ממשמעות התמיכה בחולי לופוס, דבר שעוזר להתגבר עליה. יום טוב, גאיה.

שאנל

New member
דינמיקה של קבוצה

חלילה, אין אני מפחיתה מחשיבות התמיכה, אבל אין לתת לה משקל עיקרי. קבוצות רבות בפורום יכולות להיות במתכונת תמיכה לדוגמא: ילדים להורים גרושים, אלימות, אכזבות, אפילו יעוץ פסיכולוגי לא נמצא במתכונת של תמיכה. לדעתי חשוב מאוד שהפורום יהיה מקום לדיון, לייעוץ להעברת מידע וסתם מקום "מפגש". התמיכה תהיה נגזרת טבעית של הדינמיקה שתיווצר כאן - אך לא העיקר והקו המוביל. אם נתיחס לעצמנו כזקוקים לתמיכה, כאלה נצטייר ונהיה - נזקקים. בבקשה תעדכני אותי בתהליך. זה מאוד חשוב ועקרוני לי.

gaia20

New member
הי שאנל

אודיע לך ברגע שתהיה לי תשובה. ערב טוב לכולם, גאיה.

gaia20

New member
שאנל- צהריים טובים- יש לי תשובה.

הנהלת הפורומים הסכימה להעביר את הפורום לאשכול "בריאות". העניין בטיפול, אני מקוה שזה יעשה בקרוב. שבוע טוב לך, גאיה.

שאנל

New member
גאיה אין כמוך!

גן עברנו דירה! וגם אנחנו לא נתמכים יותר! תודה..

gaia20

New member
בבקשה חיבוק|../images/Emo6.gif../images/Emo8.gif!!!!!

שיהיה לך רק טוב!!!!! גאיה.

הלופוס תמיכה ושיטות טיפול יעילות

מחלת הלופוס ניתן ביעילות מרבית להיתמודד היתה וכן לחסלה הבסיס והיסוד למילחמה במחלה זו הם 1. לקיחת אחריות של כול חולה על מחלתו 2. קבלת תמיכה מסיבית מהסובבים אותו 3. הגברת המערכות החיסוניות שהוא המפתח לחיסול המחלה 4. התמדה בתזונה נכונה ואורח חיים בריא 5. תיקון עצמי של תוכנת הגוף ע"י ריפוי עצימ של הגוף חומר למחשבה לכול חברי הפורם

gaia20

New member
שלום דליה ודוד

אשמח מאוד אם תשארו בפורום על מנת שנקבל הסברים אודות שיטות טיפול אלטרנטיביות. יום טוב, גאיה.

נשמח מאוד לעזור לחולי הלופוס

נשמח מאוד לעזור לחולי הלופוס בשיטת הבריאות הטבעית לימוד הדרכה ומעקב יעשו בקבוצות עד 10 איש פגישה אחת לשבוע כ 5 עד 8 פגישות קבוצתיות את הפגישות יעשו בנתניה בקליניקה של דליה ודוד הבריאות הטבעית רח´ קיש 16 מחיר הפגישה 350 ש"ח כולל איבחון בשיטת האירידיולוגיה לכול פונה לקבלת פרטים פנה לקרטיס האישי

gaia20

New member
תודה על המידע.../images/Emo13.gif

ומה לגבי עזרה בפורום עצמו? לתת עצות ורעיונות כיצד להתגבר על הקשיים ביומיום? תוכלו לעשות את זה? תודה לכם, גאיה.

לופוס וריפואי והחלמה ממחלה זו

הלופוס הוא מחלה שיש לבנות תוכנית טיפולית לכול מטופל ומטופל ובטח שלא מישלט מרחוק ניתן כיום בצורה יעילה ביותר להיתמודד עים המחלה וגם להחלים המפתח להחלמה וריפואי הוא המערכת החיסונית בגופנו שלה הדרך להיתגבר על התוכנה הפגומה בגוף החולה נשמח לייעץ ולהכין תוכניות טיפוליות קבוצתיות דבר המוזיל את המחיר לפרטים לחץ על הכרטיס האישי

gaia20

New member
אוקי, אז .....

לכל מי שמעונין לנסות את הטיפולים-אפשר להתארגן כקבוצה. הטלפון של "דליה ודוד הבריאות הטיבעית"- 09-8848105/6 האם יש לכם אתר?(אפשר להוסיף אותו לקישורי הפורום) גאיה.

נועה בת

New member
לא מכירה אותם אבל .....

פורום לופוסי - זהירות ממסחרה .... מנסיון .... בלי לפגוע כמובן בדליה ודוד ............ ושם טיפול אלטרנטיבי לא מחליף טיפול קונבציונאלי , אלא בא רק כתוסף , ויש להיוועץ ברופא המטפל כיוון שקרו מיקרים בהם התוצאות היו הפוכות ...

gaia20

New member
מנסיון?

האם הרפואה האלטרנטיבית אכזבה אותך? תוכלי לספר לנו על כך?

נועה בת

New member
רפואה אלטרנטיבית ..

במהלך כול שנות המחלה ניסיתי וניסיתי דברים נוספים לצד הטיפול הקונבנציואלי... נציין גם שני סובלת גם מלופוס וגם מאפלא- הפרעה קשה בזרימת הדם .. בית החולים הפנה אותי לרפלקסולוגית שכול עניננה היה לסחוב כמה שיותר טיפולים .. והמחיר היה משתנה אם ההורים היו איתי או שהייתי לבד... ניסיתי רפואה טיבעית ודיאטה מיוחדת בבית חולים מסויים ושוב ,, רעלת בקיבה .. אישפוז וכו´... ועוד ועוד ... יש להיזהר מלבלוע כול מיני .. חובה חובה לשאול את הרופא המטפל אם מותר ביכלל. הניסיון לימד - רפואה קונבנציונאלית בשילוב של לשמור על עצמי היטב הינם השילוב הנכון לרמסיה .. דרך אגב כול מאמיני הרפואה הטיבעית במחלקה שאני מטופלת בה , מצבם קשה ... לשיפוטכם ..

gaia20

New member
תודה על המידע

זה אכן חשוב לבדוק עם הרופא המטפל בך, מה טוב לקחת ,מה אסור וכו´... כמו שכתבתי באחת מהודעותי- טיפול אלטרנטיבי דורש זמן, אם הוא בכלל עובד. אך יש כאלה שאין להם זמן לחכות עד שהטיפול האלטרנטיבי יתחיל להשפיע, הם זקוקים לטיפול דחוף! וכאן לא היתי ממליצה לשחק עם הגוף... יום טוב, גאיה.

לנועה הרפואה הקונבנציונלית והטבעית

לא לרפואה הקונבנציונלית ולא לרפואה הטבעית יש מענה למחלת הלופוס אלה לסיפטומים בלבד השוני שבן רפואה קונבנציונלית לרפואה הטבעית ו/או האלטרנטיבית הוא במינוני הערעלה של החולה בלבד וזה האבדל הגדול מאוד בן השיטות האלו לבריאות הטבעית אלנו לזכור : 1.

האמנם?

שלום דליה ודוד, הייתי שמחה לשמוע על הצלחות שלכם ב"חיסול" מחלת הלופוס, שידועה כמחלה חשוכת מרפא, מחלה שבכל העולם מחפשים לה מרפא, ועוד לא מצאו. אולי דליה ודוד מצאו לה מרפא? אני חוששת שאתם לא מבחינים בין רמיסיה של המחלה לבין "חיסולה". אשמח לשמוע תגובתכם. כוכי

למעלה