אני והמושיקו שלי

אני והמושיקו שלי

הפעם ההקדמה תהיה באמת קצרה כי אתם כבר מכירים את שתי הדמויות הפועלות- אני והמושיקו שלי, ואתם גם יודעים איך התחיל כל הסיפור בינינו כי הייתם עדים לזה. הכל התחיל (ללא מעודכנים מבינכם) כשהקופיפון השנון הזה החליט שיש לו מה לגיד על משהו שאמרתי ואני החלטתי שזה לא יעבור בשתיקה וכך התחלנו לצחצח לשונות (אופן וירטואלי ומטפורי כמובן) פה ושם בפורום. יום בהיר אחד חשף בפני המושיק את העובדה שיצא לנו לדבר גם באמצעות האודיגו, אני כמובן לא ידעתי במה מדובר עד שהוא חשף בפניי את זהותו ה(כמעט) אמיתית. באותו ערב דיברנו שוב באודיגו ועכשיו כשידעתי מי הוא, הוא הציע שאני אראה את פרצופו האמיתי (והחמוד בטירוף- הערת המחברת), הוא חיבר את המצלמה ודיברנו לנו כך במשך כמה זמן עד שהתעייפתי והחלטתי להתקשר להגיד לו לילה טוב מהמיטה. הלילה טוב נמשך בערך שעה וחצי... עכשיו יש לי וידוי ואחרי זה כל האמת על מה שהתרחש כשטלטלונת פגשה את מושיקו . אז הוידוי הוא כזה-מושיקו הוא לא רק שנון אלא גם חמוד, מתוק, מקסים , יפה, משעשע קלות והקול שלי מעביר לו את הכאב ראש, ואנחנו מתחתנים בעוד 40 שנה בערך אז אל תעשו תכניות... במהלך שיחותינו הטלפוניות החלטנו להיפגש ביום שישי ואני ניסיתי לשווא לשכנע אותו לבוא איתי למסיבה אבל הוא סירב בתוקף השמור רק לזקנים סוציומטים ומרושעים עד שבסוף וויתרתי כדי שאוכל לבלות קצת זמן איכות עם בעלי לעתיד. הסכמנו להיפגש בפאב בתל אביב וכדי שהוא יזהה אותי סיפרתי לו מראש שאני אלבש שמלה שחורה קצרה עם חגורת עוד חומה בהירה ומגפיים גבוהים שחורים. הוא ישב בשולחן די במרכז וזיהיתי אותו מייד כשנכנסתי (כי אחרי הכל כמה דוגמני צמרת יושבים שם כבר...?). ניגשתי לשולחן התחבקנו ידידותית וישבנו לדבר על הא וכאילו דה וכאלה וככל שעלתה רמת האלכוהול בדם התעבתה האווירה המינית בשיחה. אחרי חצי שעה של שיחה בערך קמתי והצהרתי שאני הולכת לשירותים, כדי להגיע לשם הייתי צריכה לעבור מאחוריו וכשהייתי בדיוק שם התכופפתי אליו ונישקתי את הצוואר שלו, כשהזדקפתי כדי להמשיך ללכת העברתי בעדינות את הפטמות הזקורות שלי על העורף שלי כדי שיבין את הרמז... אחרי חצי דקה בערך נפל לו האסימון (בגילו עוד חושבים באסימונים אז זה לוקח זמן...) וראיתי שהוא קם ומתחיל לבוא לכיווני... למרבה ההפתעה (בגלל שהיה עוד מוקדם) שירותי הנשים היו ריקים. חיכיתי שנייה שהוא יגיע אליי ואז נכנסנו במהירות לשירותים. סגרתי את הדלת מאחוריו, השענתי אותו עליה כדי שלא יוכלו להיכנס ולהפריע לנו, ירדתי על הברכיים, פתחתי את המכנסיים שלו, הוצאתי את הזין והכנסתי אותו לפה שלי. הוא היה קצת בשוק ממני, כי אני ילדה טובה כזאת והכל...ובהתחלה הוא היה קצת מתוח אבל אחרי כמה שניות הוא נרגע, נשען אחורה, שם את הידיים שלו בתוך השיער שלי והתמכר לתענוג, כשמדי פעם הוא מציץ למטה ורואה את הזין שלו נבלע בפה שלי. בתחילה (כשהוא עוד במצב מנוחה) הכנסתי את כולו לפה והעברתי עליו את הלשון בסיבובים עדינים וכשהרגשתי את הזרמים מתחילים לעבור בו מיקמתי את השפתיים שלי על בסיס הזין שלו, הידקתי אותן ושאבתי אותו חזק אל תוך הפה בזמן שאני מושכת את הראש אחורה. הוצאתי אותו מהפה לאט-לאט תוך כדי מציצה, הזין לא נשאר אדיש וכדי להפגין את רצונו להישאר בפה שלי הלך ותפח לאורך ולעובי כך שתהליך ההוצאה מהפה התמשך עוד ועוד. השארתי עקבות אודם בצורת פסים סגולים לכל אורך הזין שיצא מהפה שלי. שהגעתי סוף-סוף עם השפתיים לכיפה השארתי אותה בפה והתחלתי למצוץ אותה ביסודיות מוגברת לסירוגין- חלש בעיקר עם ליטופי לשון, וחזק עם יניקות קצרות ואינטנסיביות. עשיתי את זה במשך שתיים- שלוש דקות ואז הוצאתי גם את הכיפה מהפה וירדתי עם הלשון וציירתי ספירלת רוק סביב כל הזין, משם המשכתי לביצים והעברתי את הלשון שלי ביניהן, העברתי ליקוק סמלי על הימנית, ואז על השמאלית. הכנסתי את השמאלית אל הפה שלי, סגרתי עליה את השפתיים בעדינות והתחלתי למצוץ אותה חלש, ואז את הימנית. עליתי בחזרה לזין, הרטבתי אותו ובגלל שידעתי שאין לנו עוד הרבה זמן לפני שיתחילו להפריע לנו הכנסתי כמה שיכולתי ממנו (בערך שני שליש) לפה והתחלתי למצוץ חזק ומהר עם ליקוקים וחיכוך חזק עם השפתיים עד שהרגשתי את הוורידים של הזין רוטטים ומיקמתי את הכיפה של הזין עמוק בפה שלי, בקצה הגרון, ושפשפתי את שאר הזין עם היד תוך כדי ליטוף ושפשוף הביצים עד שהוא גמר והציף את כל הגרון שלי בשפיך חם ומלוח. בלעתי את הכל, הוצאת את הזין מהפה, ליקקתי את השפתיים וחייכתי אליו חיוך שובבי בזמן שהתרוממתי חזרה לעמידה. והא חיבק אותי ולחש לי שעכשיו תורו אבל אמרתי לו שתורו עוד יגיע ועכשיו אנחנו חוזרים למקום כדי לסיים את השתייה ולא להפריע לכל באות המקום... הוא לא נראה מרוצה אבל זה לא כאילו הוא יכול להגיד לי לא (במיוחד עם כוח ההתנגדות המינימלי של אחרי גמירה...). חזרנו לשולחן, שתינו, שילמנו, יצאנו, נכנסנו לאוטו ונסענו אליו הביתה. מייד כשהתיישבתי הוא הכניס את היד שלו לתחתונים שלי ואני מיקמתי את יד ימין מעל הזין שלו. הוא צבט ושפשף את הדגדגן שלי ואני העברתי את הציפורניים על מתאר הזין ההולך ותופח במכנסיו. אחרי כמה דקות נסיעה הגענו אליו, עלינו לדירה והתחלנו להתנשק מול הדלת שלו. הוא תפס אותי ומשך אותי אליו לחיבוק, נעמדתי על קצות האצבעות, הנחתי את השפתיים שלי על שלו ונצמדתי אליו בכל הכוח. הוא חיבק את הגב שלי ומעך אותי אליו תוך כדי החדרת הלשון שלו לתוך הפה שלי, המשכנו להתנשק ולהתגפף עד שהוא מצא את המפתחות, נכנסנו פנימה. הוא הדליק ביד אחת את האור ועם היד השנייה הצמיד אותי עם הפנים לקיר, הרים את החלק האחורי של השמלה שלי, העביר את הידיים שלו בליטוף ארוך וחושני על התחת והירכיים שלי והמשיך משם קדימה אל הבטן, המותניים והחזה. הוא אחז את החזה שלי בידיו, נישק את חיבור הצוואר לכתף שלי מאחור וחדר אליי בעמידה. החדירה הראשונה הייתה חזקה ומהירה ותוך כדי חדירה הוא מעך את החזה שלי בתוך החזייה. נשארנו מחוברים כך בלי לנוע במשך כמה שניות. מתחתי את הראש אחורה מרוב הפתעה ועונג ומצאתי את השפתיים שלו מולי. הוא נישק אותי וכשלשונו חדרה אל בין שפתי הפה שלי, יצא הזין שלו וחדר שוב את שפתי הכוס שלי. הוא התחיל לזיין אותי חזק יותר ומהר יותר. שמתי את הידיים שלי על הקיר ודחפתי את האגן שלי לכיוונו כדי לתת קונטרה לאגן שלו ההולם בי. אחרי 10 דקות גמרתי בצעקה שבטח העירה את השכנה שלו שהיו בדיוק מעבר לקיר.

אתם יודעים 7000 תווים זה לא מספיק..

הסתובבתי אליו ומשכתי את הראש שלו אליי לעוד נשיקה. ירדתי על הברכיים והורדתי לו את הנעליים ואת הגרביים, משכתי את המכנסיים ממנו, התרוממתי והורדתי ממנו את החולצה. לאחר מכן לקחתי את היד שלו והובלתי אותו אל הסלון, דחפתי אותו קלות לישיבה על הספה. נעמדתי מולו והתחלתי להרים את השמלה באיטיות מטריפה, ובתנועות של מיני סטריפטיז סובבתי אותה מעל הראש וזרקתי אותה אליו. התחלתי לשחק ולמשוך לאט לאט, תוך כדי פיזום Im too sexy for my thong, את החוטים של החוטיני שלי. הוא התחיל לשפשף את הזין שלו וללטף את הביצים. הורדתי את החזייה ונשארתי עם מגפיים בלבד. ניגשתי אליו והתיישבתי על הירכיים שלו. הוא התחיל ללטף אותי, להעביר את לשונו על הצוואר והחזה שלי. נשענתי עם הידיים על הברכיים שלו והוא התחיל למצוץ לי את הפטמות, נשיכה, מציצה, ליקוק, נשיכה...בדיוק כמו שאני אוהבת. התחלתי לחכך את הכוס שלי על הירך שלו עד שהייתי ממש רטובה,הלבשתי לו במהירות את הקונדום שהשארתי ליידי והוא אחז את המותניים שלי ובתנועה מהירה מיקם אותי על הזין שלו שבגלל הרטיבות החליק פנימה בקלות למרות החיכוך החזק. נשענתי שוב אחורה עם הידיים על הברכיים שלו והתחלתי לזיין אותו במהירות אבל בעדינות. הוא שם את האצבע והאגודל שלו סביב הדגדגן שלי והתחיל למוך ולצבוט אותו. אני בתגובה התחלתי להתקרב לאורגזמה שנייה וזיינתי אותו חזק יותר. בכל פעם שעליתי וירדתי על הזין שלו הרגשת זרמים עוברים בכל גופי, הרגשתי את הביצים שלו דופקות על התחת שלי ואת היד שלו והבטן שלו נרטבות מהמיצים שלי. הוא הביא את שתי האצבעות שהיו על הדגדגן אל הפה שלי. הכנסתי את שתיהן אל הפה שלי ומצצתי אותן בכל הכוח, ובאותו זמן זיינתי אותו מהר וחזק . הוא נאנח, ואני צעקתי והתמכרתי לקצב המטורף והמטריף של הזיון הזה. הרגשתי אותו רועד ומחסיר נשימה ושנייה אחר כך הוא גמר . אני הייתי שנייה מאורגזמה מדהימה אבל קמתי ממנו לשם הזהירות. הוא השכיב אותי על הגב והתיישב ליידי. ביד אחת הוא הוריד את הקונדום וביד השנייה התחיל להחדיר שתי אצבעות לתוכי. הוא המשיך בדיוק בקצב של הזיון שהיינו בו קודם והוסיף ליקוק בטן ונשיכת פטמות כך שתוך שניות התחלתי לגמור על כל היד שלו בצעקות חנוקות. הוא נשכב עליי וחייכתי אליו את חיוך האורגזמה שלי (המכונה גם חיוך החתול שליקק את השמנת). הסדרנו את הנשימה קצת ואז לקחתי את תנוך האוזן שלו בין השיניים שלי והתחלתי לנשוך וללקק אותו. הוא נאנח ושאל אם אני מנסה לחרמן אותו, עניתי לו "מה פתאום? אני???", הוא צחק ושאל אם אפשר להציע לי הצעה מגונה. עניתי שבטח והוא התחיל ללקק את האוזן שלי ולחש לי "את רוצה לעבור למיטה?". אמרתי שאני אקח את הסיכון של להצטייר כקלה להשגה ואגיד כן.... מכאן והלאה נגמרו כל גינוני הטקס (המעטים שהיו) ופשוט הגענו לקטע של סקס נטו. נכנסנו לחדר השינה, נשכבתי על הגב, הוא התיישב על הברכיים בין הרגליים שלי הרים אותן אל הכתפיים שלו (לתנוחה שהוא הכי אוהב), החזיק לי את התחת וחדר לתוכי (אחרי שהוא שם קונדום כמובן....) סגרתי את כפות הרגליים שלי מאחורי הצוואר שלו ומדי פעם תוך כדי זיון משכתי את הפנים שלו אליי לנשיקה. הוא ליטף את הרגליים שלי, עבר מהן לעיסוי הדגדגן שלי ומשם לליטוף הבטן ומעיכת החזה שלי הלוך וחזור, מלטף את כל החלק הקדמי שלי תוך כדי זיון מדהים.הרגשתי כל סנטימטר וסנטימטר מהזין שלו נכנס ויוצא ממני. הרגשתי איך הביצים שלו הולכות ומתמלאות ומתחממות כשהן פגעו במפגש בין הכוס והתחת שלי בכל חדירה. הנשימה שלי הלכה ונעשתה כבדה, הייתי בערפול חושים מוחלט, התמכרתי כולי למגע של הגוף שלו עליי ובתוכי,שמעתי את עצמי צועקת וגונחת כמו מתוך חלום כחול רחוק. הרגשתי שהגוף שלי מתנתק מהנשמה מרוב עונג עד שפתאום הם השתלבו שוב לאחד באורגזמה מדהימה של נפש וגוף – חלום פוגש מציאות- הגשמה פנטסטית – פנטזיה מוגשמת בהתהוות. אחרי האורגזמה הזו הייתי צריכה כמה דקות טובות כדי להירגע, נשכבתי על הבטן (אל תתחכם הראש שלי היה על כרית אז היה שיפוע וזה היה אפשרי) ונשמתי עמוק הוא הלך לרגע והביא שמן תינוקות. הוא טפטף אותו לכל אורך עמוד שידרה שלי וקצת למטה מזה והתחיל להחליק את הידיים שלו על הכתפיים והצוואר שלי. הוא המשיך לעשות לי מסאז´ לאורך כל הגב, גולש מדי פעם אל המותניים והצדדים הבולטים של החזה שלי למטה אל התחת שלי. הוא התחיל להעביר אצבע בחריץ התחת שלי עד שהגיע אל החור והחדיר לאט ובעדינות אצבע משומנת לתוכו. לאט לאט הוא התחיל להזיז אותה פנימה והחוצה בתנועת זיון ואז הוסיף שמן והחזיר אצבע שנייה, התחלתי להיאנח , הוא התיישב בין הרגליים שלי ואני התרוממתי לעמידה על ארבע. הוא שפשף את הזין שלו על הכוס הרטוב שלי, הצמיד את הקצה שלו אל פי הטבעת שלי והתחיל ללחוץ ולהחדיר אותו אליי. הוא התחיל לזוז בתוכי אבל היסס קצת מהפחד להכאיב לי. אחרי שהוא זיין אותי קצת בדוגי החלטתי שזה רק הוגן שאני אתן לו לגמור כמו שצריך ובקצב כזה איטי יהיה לו קשה. אמרתי לו שיחזיק את המותניים שלי חזק ויצמיד אותי אליו בכל הכוח, יישרתי את הגב כך שהייתי על הברכיים, השענתי את הגב שלי אליו ודחפתי אותו קלות עם הכתפיים לשכיבה על הגב ועברנו לתנוחה בה אני יושבת עליו עם הגב אל הפנים שלו כשהזין שלו נמצא עמוק בתחת שלי. התחלתי לזיין אותו במהירות שהפתיעה אותו לשנייה אבל אמרתי לו שפשוט ישכב על הגב וייהנה. הגברתי את הקצב ואת החוזק עד שאחרי כמה דקות הוא גמר... ירדתי ממנו ונשכבתי לידו מותשת לחלוטין. התנשקנו בליאות מתוקה ועצמנו את העיניים לנמנום קטן שבהחלט הרווחנו כל שנייה ממנו. התעוררתי אחרי שעה וחצי בערך וגיליתי שנורא נורא מאוחר ועוד מעט אור וההורים שלי יתחילו לדאוג אם אני לא אהיה בבית בבוקר אז הערתי אותו והלכנו להתקלח. נעמדנו מתחת למים נותנים לעצמנו להתעורר לאט לאט בידיים אחד של השנייה. סיבנתי אותו והוא אותי התנשקנו והתלטפנו בחלקלקות של המים והסבון ובאדי החום של מים חמים בבוקר של תחילת חורף. יצאנו והתלבשנו מגניבים עוד נשיקה ועוד ליטוף אחת אל השני, לא רוצים שייגמר אבל יודעים שחייבים. הוא ליווה אותי אל האוטו ונעמדנו בשקט שבחוץ בחמש וחצי בבוקר יום שבת. התיישבתי על הבגאז´ של האוטו והתחבקנו חיבוק של תודה וקירבה וחרמנות וטעם של עוד....עוד המון....סגרתי את האגן שלו בין הרגליים שלי ואת הגב שלו בין הידיים שלי, שמתי את הראש בשקע שבאמצע החזה שלו והתמכרתי לחום שלו ולזכרונות הלילה שעבר... ממני...בהמון אהבה יפיוף שלי...

אחלה כתיבה .

אני מקווה שאת כותבת עוד דברים מעבר לפנטזיות מיניות ,כי את מלאכת הציור במילים את יודעת היטב .

טלטלונת....את מלכת הפורום !!!!

לא היו פה בחירות, לא פריימריז ולא שביעיות. אבל אני בוחר בך כמלכת הפורום!!!!!!! האחת והיחידה! את פשוט מדהימה, אני מפנטז ואת מגשימה...גם זה משהוא
את כותבת בצורה מדהימה, שוטפת, סקסית, רטובה..איפה אבשלום קור ואיפה את.... נשאר לי רק לקנא... ו...לרוץ למקלחת.....מישהוא ראה את הסבון שלי ????

ran77th

New member
מעולה טלטלונת

יש אנשים שכותבים ואתה מרגיש שהם יודעים על מה הם מדברים - תאור המציצה הטוב ביותר שאני זוכר לפחות.

yonyonyon

New member
הציבור דורש עדויות נוספות

זה נשמע מדי טוב האם השותף לפשע מודה באשמה !!

שניה.... אני מאבדת את זה....רגע..

אני בהלם!!! לא קראתי זיוןן כזה בחיים שלי!! חמודה!! אני לא יודעת מה אני רוצה יותר: אותך, את הזין של מושיקו, את כל מושיקו, שיעור ממך במציצה, שיעור ממך בזיון, שיעור ממנו בזיון... בקיצור- מה שרן אמר- על המציצה- אז אני הולכת להדפיס לגזור ולשנן- מה יש לומר- יש לי עוד מה ללמוד... ואני חשבתי שאני יודעת למצוץ... ובקשר לזיון... טוב, אני רק אחלום ואפנטז על זיון כזה... מושלם. אני אכולת קנאה... אבל הכל באהבה. תהיי מאושרת- והביאי לנו עוד חווית כאלו...

אם תרצו אין זו אגדה.....

גם אם לא תרצו..... זו לא אגדה... כן הכל קרה במציאות... וכמה שזה נשמע מדהים הכל זרם בצורה הרבה יותר מושלמת... בתיאורים שאי אפשר לבטא במילים.. טלטוש שלי בחורה מדהימה.. מלכה? את התואר הזה היא הרויחה מזמן.... הכל קרה במציאות.. ומצטער שאני לא יכול לכתוב עוד.. אני פשוט צריך ללכת להתכונן כי אנחנו נפגשים עוד מעט שוב... אתם תשמעו מאתנו עוד.. ואסיים במילות קסומות: " סיגרי את הטלויזיה ובואי נלך לישון...." שלכם באהבה ובאושר מושיקו השנון (ללא ספק של טלטוש)

vegomer

New member
זוג מהפנטזיות אתם

האם אנו עדים לסיפור אהבה? מפעם ראשונה כזאת לאן עוד נשאר להגיע? קבלי
על כשרון הכתיבה.

giladsh

New member
מדהים!!!!

שוב, אני מסיר בפנייך את הכובע, טלטלונת! פשוט מדהים ומושלם -גם ה"עלילה" וגם הכתיבה בעצמה. את פשוט יודעת לעשות טוב לאנשים!! מחכה בקוצר רוח לסיפורך הבא...

naughtybabe1

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif

i am in shockkkkkkkkk8 -* i don´t know if i am more in shock from taltolonet the innocent
or from moshikooooooo who is not as i expected

horneyboy

New member
את כמו תמיד יודעת להעמיד...

אם רק היית עושה איתי חצי, לא - רבע מזה, הייתי...

hotman10

New member
אין מלים... פשוט מהמם... ילדונת...

הכתיבה.. משהו... ונראה שגם הניסיון...

למעלה