אני המומה!!!

zahav2007

New member
אני המומה!!!../images/Emo2.gif

אני חדשה פה בפורום ורציתי להעלות מקרה פשוט מזעזע! רציתי ליידע אותכם,שגם אתם לא תיפלו בבור הזה שאני נפלתי בו. מה שקרה הוא שבנוסף לעבודתי הקבועה,אני עושה דוגסיטר,ולפני שהתחלתי לעשות,אז תליתי מודעות בתל אביב שאני מחפשת. וכמובן ידעתי שיש מקומות ספציפיים שאסור לתלות עליהם מודעות. אבל למרות זאת,על עמודי תאורה לא ממש ידעתי שאסור. כמו כן,ראוי לציין כי עיריית תל אביב הנכבדה לא דואגת ממש למקומות מסודרים לתליית מודעות,ואם יש כבר לוח מודעות,אז הוא מפוצץ בפלקטים למיניהם.ואז לך תחפש מקום קטן לתלות את המודעה שלך. בכל אופן,ביום בהיר אחד התקבל לבית הוריי בעלי, דוח קנס לתשלום על "השחתת פני מקרקעין"(ציטוט)ע"ס 660 ש"ח
אני כמובן הייתי בשוק מהסכום שדרשו ממני לשלם.אבל עם זאת הבנתי שאולי עשיתי משהו לא טוב ועליי לשלם עליו,אבל לא סכום כזה!!! כתבתי אליהם (שהתקבל אליהם ברשום ב-30.12)מכתב ערעור עם הסבר מפורט ועם תצלום תלוש משכורת בטענה שאני משתכרת פחות ממינימום ושאיני יכולה לשלם כזה סכום! התקשרתי אליהם היום בכדי לברר איפה זה עומד...ולתדהמתי נאמר לי כי נשלחה לי תשובה שלילית ושהדוחות האלו על שם בעלי (שהוא בכלל לא קשור לעניין)ובנוסף עוד בונוס: 4 דוחות נוספים בדרך אליי...(כל מודעה שנמצאה על עמוד נכתב דוח-וזה בוצע לפני כמה חודשים,מאז לא תליתי) בכל אופן,התמלאתי זעם ופשוט אמרתי לבחורה שדיברה איתי שהם עושים כסף על גב אזרחים תמימים,ולא מספיק פעם אחת לקבל כזו מכה,אז על כל עמוד שתליתי מודעה אתם שולחים לי 660 ש"ח??? זה פשוט לא נורמלי מה שקורה במדינה הזו!!! פעם אחת קנס/עונש לאזרח זה מספיק! למה צריך להמשיך לעשוק אותו עוד ועוד??? ועוד הסברתי את עצמי+הוכחה מודפסת,שהמשכורת שלי היא מתחת למינימום ואין באפשרותי לשלם את הקנס.אז עוד 4 פעמים נוספות??? אני מוכנה לשלם את הקנס הראשון ולגמור עניין אבל בשום פנים ואופן לא עוד 4 פעמים!!! זו חוצפה ממדרגה ראשונה מה שהם עושים! ואני פשוט בהלם! אם צריך אז אגיע לדיון בית משפט ואטען את כל הטענות שלי לגבי זה.ובמקביל אני מתכוונת לבוא עם הסיפור הזה לאמנון לוי ואם אפשר לפרסם את השחיתות שנעשית בעיריית ת"א,אז אשמח מאוד|!!! כי זה לא ייתכן שיעשקו ככה את התושבים התמימים,ושיעשו קופה על הגב שלנו! מקווה לקבל ממכם תגובות על מה שכתבתי... בתודה מראש והמשך יום נפלא וראו הוזהרתם!!! זהב

למעלה