אני הייתי במפגש

LuNa MaJnUnA

New member
אובל../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo94.gif

לא ידעתי שיש לך יומולדת!

tribe spirit

New member
אוף../images/Emo118.gif|עם|../images/Emo65.gif|בחלון|

אני רציתי לבוא ולא יכולתי.ואפילו לא היה כיף בצילומים
חח...קטע משעשע....שלחתי ללירי הודעה משתפכת על כמה שאני מבואסת שלא באתי ושתמסור לכולם חיבוקים וכאלה...ועכשיו מסתבר שהיא בכלל חולה.אז קודם כל-תרגישי טוב בייב.חוצמזה-כמה מתאים לי לעשות דבאר כה.

S p R i n T

New member
;( ;( ../images/Emo56.gif

איך שאני מתגעגעעעעעעעעעעע יווווו ;( ;( לא'צה שיבוא כבר פסח ;(

Tinkerblack

New member
חחח שגיא פסח דווקא מזכיר לי משהו

אחר אבל למה פתאום זה כל כך נשמע לא רלוונטי??! חחח מתה עליך

S p R i n T

New member
עוד תמונות../images/Emo26.gifמצא את הצ'אק

והפרס: תמונה של צ'אקי מה לא מספיק
נממ רמז - אייס קפה

S p R i n T

New member
וואי איזו יפההה../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

עוד תמונה רמז - שמה יד על הראש P: מתייאשת מהנסיון של ליבי (?) להצחיק ללא הצלחה סתם
נו עוד תמונה של צ'אקי, ניתן לגזור ולמסגר.

DARk lies

New member
שגיאאאאא../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif

מה מה מה מי הרשה לך לשים את התמונה הזאתתתת?!?!?!?!?! אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאארררררררררררררררררררררררררררגגגגגגגגגגגגגגגגג!!!!!!!!!!!!!#@!#@$#%$^%$&^*&^ זאת תמונה זוועתית ביותר![חוץ מהקטע של רורי, כפרעליה
] אני נראית פה כמו קוץ! מה זההההה?!?! חוץ מזה אתה מותק

S p R i n T

New member
יא מרובעת ../images/Emo56.gif

את יותר מגרה מהאייס קפה |דרולינג;(| |נאוהב| שש.

S p R i n T

New member
תשתקי ../images/Emo46.gif../images/Emo70.gif אם כבר../images/Emo56.gif

אך
האהבה
חצופע ;(

TziMHoNoa

New member
תשתוק אתה../images/Emo70.gif

אני מכוערת ואתה.. אתה.. אתה חמוד אתה

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifאניי סיכומיישן שלייייייי../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif../images/Emo13.gif טוב קמתי בשעה 7:50 בבוקר, אחרי לילה די נטול שינה (ודאפע../images/Emo54.gif אחת שטענה שגנבתי לה את השמיכה../images/Emo70.gif פוחזתתתת פחזניות../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif)... התארגנתי לי... והתארגנתי... ואז דאפי התעוררה....ואז ראיתי טלוויזיה../images/Emo44.gif ואז הלכנו../images/Emo73.gif...ואז דאף נזכרה שהיא שכחה את הפלנל הנסגד שלה בבית שלי../images/Emo82.gif... אז חזרנו../images/Emo3.gif... ואז שוב הלכנו... ואזזז הגענו לתחנה ופגשנו את קרן מיד כשהיא סיימה לקנות כרטיס, ואז איזה שוטר מפחיד שהעיר לדאפע על זה שהוא היה לפנינו בתור, ואז גם פגשנו את טל ואובל המאגניבות../images/Emo13.gif../images/Emo24.gif... ואז נסענו ברכבת... ודרסנו מישו../images/Emo129.gif...אל דאגה הוא לא מת../images/Emo3.gif אבל זה עיכב לנו את הרכבת בשעה../images/Emo73.gif, אז כשהגענו מיד תמרוש../images/Emo168.gif../images/Emo85.gif חכתה לנו בבראשית../images/Emo99.gif ובאה איתי לקנות סופגניה ואז הלכנו ונזכרנו ששכחנו את דאפי אז חזרנו ומצאנו אותה בדרך והיא פגשה את שחר ואת אחד מהאנשים שהם צרפו לפורום 666.5../images/Emo99.gif ביום חמישי.... ואז עלינו למעלה ואמרנו שלום יפע לכולם../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif, ואז הלכתי עם נועהלה../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif לשירותים וגם דאפע באה ואז חזרנו עם עדי ואת שלומי שערק../images/Emo3.gif ואת עופריקו../images/Emo8.gif ואז חזרנו לפורום ואז צ'אקע ובלע הגיעו וחיבקתי אותן ואז עלינו לגג... ישבנו שם קצת... הוצאתי את עוזי, הפרחנו קצת בועות מקסימי שלי... והצטלמנו... ואז שוב הפרחנו בועות.. ושוב הצטלמנו... ואז רותם הגיעההההההההההההההההההההההההההההההההה../images/Emo24.gif והיא מאאאגניבה וצילמנו אותהההההה שליטעעעעעעע הילדע יאאאאי../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif ואז הלכנו אני ודאפע ותמר../images/Emo168.gif../images/Emo85.gif ושיחקנו../images/Emo13.gif ים../images/Emo182.gif יבשה../images/Emo82.gif ואז פיליפפפפפ../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif וחבר שלו הצטרפו אבל אז בדיוק שיר../images/Emo23.gif וקרן../images/Emo42.gif התחילו את המשחק אז חזרנו ואני נבחרתי לצייר (למורת רוחי../images/Emo3.gif) וניצחנו אללללההההההההההההה../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif../images/Emo47.gif וקיבלנו מטבעות שוקולדדדדדד../images/Emo67.gif ואז הלכנו לאכוללללללללל../images/Emo21.gif אני ודאפע ותמר../images/Emo168.gif../images/Emo85.gif הלכנו לארומה וקנינו סנדביץ' והמוכר הזונע טען שאני לא יודעת מתמ' הקק../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif 5 יח"ל../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif תמות../images/Emo46.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif בסוף אני צדקתי../images/Emo9.gif והלכנו לגג לאכול והתנחלנו "איפה שיש שמש" (גאד מקומות בשמש הופכים להיות חביבים עליי מיום ליום../images/Emo42.gif) ואז הגיעו עוד ועוד ועוד ועוד אנשים../images/Emo13.gif יאיייי../images/Emo47.gif וכולם אכלו וכתבתי במחברת של שלומע|געגועים|../images/Emo7.gif ואז אחרי כמה זמן שישבנו שם וכתבנו לאנשים ביומנים (בעט הורוד המדהים שליייי../images/Emo99.gif) הלכנו אני ונועהלה ובלע ועדי וחברה של בלע (שהיא גם בפורום של אורלנדו בלום... הדר קראו לה אולי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif) לג'ניפר, והסתכלנו על בגדים ואז הלכנו לבוניטה וראינו את החצאית סילבסטר של עדי ואז נכנסנו לדיזל והיה פיכסע../images/Emo5.gif גועל נפש של חנות... ואז נועהלה וענבל וחברה שלה היו צכות ללכת אז נפרדנו מענבל וחברה שלה ועלינו עם נועהלה להפרד מכולם לא לפני שעצרנו עצירות קצרצרות באנטר ובסורפרייז... ואזזזזזזזז עלינו ומצאנו את כולם ואז הלכתי עם יעל לאודם (או שזה היה לפני זה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif) והצטרפתי למועדון של אודם../images/Emo99.gif*סגידה* וקניתי עגילים ואז כולם באו אלינו לאודם והיה מאגניב ואז עלינו לגג וסיימתי את הפילים במצלמה המפגרת שלי ופגשנו בנות מפורום לסביות שהיו די משעשעות../images/Emo6.gif וגם נפרדנו מיעל ומורן ושירה וחברה של יעל, ואז הלכנו באמת ללוות את נועהלה../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif ואז בזמן שהיא קנתה כרטיס אני ודאפי נכנסנו לבראשית והם סופסוף חידשו את סטוק האבנים שלהם../images/Emo99.gif אז בהיתי בהן חצי שעה ואז דאפי עלתה למעלה ואז אני ונועהלה../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif הלכנו להסתכל על הספרים של נ"ז../images/Emo99.gif../images/Emo160.gif ואז אני ונועהלה../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif נכנסנו לבראשית רק כדי שהיא תראה את האבנים ואז כולם כבר הגיעו ונפרדו מנועהלה ומענבל ואז היינו קצת עם תמרושקה שלי והיינו בבראשית ודאפי הוציאה אותנו כדי שנראה את פיליפפפפפפפפפפפפ וסגדנו לו קצת וניסינו לצרף את מישהם מפורום אוונסנס לפורום 666.5 והם סרבו גרע ואז אחד מהם ודאפי סגדו ביחד בצורה הזוייה ביותר לאלייזה דושקו ואז תמר הייתה צכה לעוף../images/Emo10.gif ואז נפרדנו בפעם המיליארד שמונהמאות ואז המשכנו לסגוד לפיליפ ולהפחיד את אלה מפורום אוונסנס והמשכנו עוד להטפל לפיליפפפפפפפפפפפפ ואז הייתה לנו רכבת אז רצנו לגג להחזיר את הכובע לאותה אחת מפורום לסביות שהייתה נורא משעשעת ופיליפפפפפפפפפפפפ רץ אחרינו ואז החזרנו לה את הכובע אבל אחרנו את הרכבת ואז הלכנו ביחד עם פיליפפפפפפפפפפפ לרציף ואז הוא נעלם בדרך מסתורית../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif (פיליפפפפ אם אתה קורא את זה, we miss u../images/Emo7.gif../images/Emo24.gif!!!) ואני ודאפי גילינו שהרכבת הבאה היא בעוד חצי שעה זנות עולמים אז קניתי צ'יפס ודאפי קנתה אייס קפה (קפצתי../images/Emo5.gif) ואז ראינו שיש לנו רכבת יותר מוקדם אז עלינו עליה וזהוווווווווווו../images/Emo13.gif לסיכום היה נפלא../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif סיכומיייישנים על אנשים יבואו מחר כשיהיה לי כוח לילט../images/Emo29.gif

darkness calls

New member
../images/Emo2.gifזה פיליפ בתמונה../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

את יודעת שהוא איים למחוץ את דאפי ואותי למוות כשניסינו לצרף אותו לפורום רוני סופרסטאר?
*מרגישה מכובדת*

dafi daf

New member
זה אומנם לא פיליפ אבל יש לי תמונה

איתו כשאני נוגעת בפיטמתו בחושניות

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifחיחי וואו כבודדדדדדדדד תוממממ שליט"א שכמוךך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif דאפע, הפילים שאני צילמתי יחזור אלי מחר, אני אשתדל לסרוק ולהעלות לפה....

למעלה