אני הייתי במפגש

Tinkerblack

New member
שכחתי את עופר

ידעתי ששכחתי איזה בן טוב הסניליות שלו משפיעה עליי מה אתם רוצים... בכל מקרה עופר לך לך לאכול... חחחח 2 פיצות? רק רק אתה יכול אבל באמתע ופר אתה ילד לכ כך מקסים אמרתי לך את זה כבר והתכחשת לזה חחח כאילו לוקח הכל בקלות ועוזר תמיד לכולם ותודה על זה שקנית לי פיצה כי לא היה לי כוח לעמוד בתור.....

slallum

New member
חחחח אין בעיישן =]

חחחח אתם לא תאמינו, אחרי זה הלכתי למפגש פורום של רוק + מיוז, ואכלתי לאנשים את הצ'יפס ואת ההמבורגר
טעים היה

SwEEt T

New member
היה מושלם

ככה כל מפגש צריך להיות בלי ריבים בלי לקשור אחד את השני ועם הרבה חופש,ראיתם שנתתם לכל אחד ללכת לאן שהוא רצה בסוף חזרנו אליכם אל הבית=) אוהבת המונים את כולם סיכום יותר מפורט שיהיה לי כוח מחר מייבי =)

Tinkerblack

New member
וגם את תמר ששכחתי

יה במבי סנילי מפגר אתה מדביק ואתי אני יותר לא רוצה להיות בקרבתך!!! תמרוש אנימתה עליך כל כך כיף לקפוץ עליך בחיבויקם חחח כל כך התגעגעת אליך ואל תשכחי לתת לנדיוש את הדיסק שלה מובן!?!?

קרניjack

New member
שסה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo104.gif מיוחדת אחת../images/Emo70.gif

faith2

New member
דוגרי זה היה כזה מזל!

שבכלל מצאתי אותכם! היה לי על השעון 25 דקות! עליתי למעלה- אמרתי שיר לא עונה לי- והמקום בעל הסיכויים הרבים הוא- שאתם נמצאים על הגג- עליתי, חטפתי חושך בעינייים- אולי 1003 אנשים היו שם- כמו מפגשת שאלתי כמעט כל אחד אם הוא מפורום השבט- חוץ מאנשים שאו שנראו לי מפורום מאגיה וכישוף או מאוונסט...
.....אמרתי טוב ראיתי מלא תמונות שאתם בסככה הזאתי- הכלתי לשם- וראיתי אותך שיר! ידעתי שלא תזהי אותי
אבל אני פשוט אוהבת לא להציג את עצמי ושאנשים ישברו את הראש שלהם מאיפה הם מכירים אותי
חיחיחיח.......... היה ממש נחמד- ותודה רבה על החום הענק!!!!!!!!!!!!!! ונועה- את שרוטה

TziMHoNoa

New member
אוי אני מומאת../images/Emo9.gif../images/Emo19.gif../images/Emo103.gif

זו הייתה מחמאה כה

Ivy Riddle

New member
טוב תגובתי על המפגש

אז ככה הכל התחיל ביום בהיר אחד
שהשעון מעורר שלי צילצל
ואני התהפכתי לצד והמשכתי לישון
ואז נזכרתי- רגע היום יש פגישה של הפורום
אז קמתי מהמיטה שתתי
התלבשתי (זה היה בגדים חדשים ואף אחד לא שם
עליהם
) וטסתי
לרכבת. (עיזבו שהמונית לא באה וחשבתי שאני מאחרת) ברכבת פגשתי את האנשים הכי נחמדים בעולם- קרן, דפי (אייקונים מרובים), דפי, אובל... ואז הרכבת נתקעה כי מישהו נדרס ממנה
אז חיכנו במשך יותר מ20 דקות עד שיבוא חילוץ
ואני שואלת את עצמי למה אנשים לא נזהרים?
כמובן שהגענו בריאים ושלמים
ועכשיו מה אני חושבת על כל אחד מכם:
קרן- את יודעת מה אני חושבת עליך. ילדה חמודה שלי! מתה עליך!
אובל- את ילדה מדהימה! ואנטילגנטית מאוד! היה ממש כיף לדבר איתך ברכבת. אה כן
.
שלומי- אתה נראה טיפוס נחמד, חבל שלא יצא לי להכיר אותך יותר. בכל מקרה גיוס נעים!
עופר- איזה בנאדם נחמד אתה!
. תודה על הפיצות, הדאגה, השינאה העמוקה ל***, שיתוף פעולה מלא, חיסול שוקלדים, הצטרפות לקמונה. אל תתן לאנשים פה לרדת עליך!
שירן- סליחה אם נעלמתי לך, לא יכולתי להשאר הרבה (מורה פרטי
) יהיה נחמד ביותר לדבר איתך
יעל- אוהבת אותך! ד"ש לגרפילון ולשרקי.
little betterfly (סורי, שחכתי שם)- את ממש חמודה!
שירי- אחותי האבודה! גם שירי וגם כהן וגם אוהבת את לונה! שולטת!
עידן- יא מניאק!
ככה מצלמים אותי ללא רשות
וגם נותנים לי שריטה כואבת
GOD! הכעסת אותי כל כך
לא מדברת איתך! אה כן ואני מאיימת לספר לכולם על עוגייה מעבר לפינה!
מי יתן והצבא ילמד אותך להגיד סליחה לאנשים!
לסיכום: היה ממש כיף איתכם. כן קצת מוזר (פורום אחרים *אוונסנס* יותר מוזרים) כן היה פעמים שהרגשתי קצת outsider אבל היה בסדר, סך הכל סליחה אם לא רשמתי את כולם בשירשור אדיוס אמיגוס for now טל- Ivy Riddle אה כן מזכירה לכם להצטרף לקמונה של השבט! בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה בבקשה עושה פרצוץ מתחנן של החתול במגפיים.

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifאני דפי, והדפנה השנייה בלי האייקונים היא דאפי...../images/Emo13.gif היה מגניב להכיר אותך../images/Emo24.gif

קרניjack

New member
טלוש אחותי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo104.gif

היה ממש כיף, בעיקר ברכבת שאת יודעת על מה צחקנו- איך קראנו לזה אהממ אהממ, את כבר יודעת מ
ועם כל הדבר שהאיש נדרס, לא יודעת מה הלך שם
סתם קמנו והכל, אבל היה נמד, אחרי זה, אחרי האוכל, איבדנו זו את זו, אבל בסוף נפגנו ובטיפשוטי שכחתי ללוות אותך לרכבת
זה היה כזה לא פייר
לא נורא....
את אחלה של ילדה, ואני מקווה להיפגש איתך בנ"צ בהזדמנות הראשונה שתיהיה לי רגיעה ממבחנים
אוהבת
קרן, ד"א הציורים שלך ושל חברה שלך מאוד יפים

S p R i n T

New member
נשנשים ../images/Emo24.gif

איזה חאמוטים כפרות עליכם ;( ממש רציתי לבוא
אבל לא יצא לי כלכך
מקווה שנהנתם
ואיזה יפה זה שסוףסוף חורף
חג חאנוכה שמייח לכולם

YaEloNeT

New member
תמות.../images/Emo184.gif|לירון|../images/Emo23.gif

עד שאתה נכנס לפה >באיומים כמובן
< אתה כותב רק תגובה אחת
הנקמה בדרך

קרניjack

New member
אתה....אתה...../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo46.gif../images/Emo104.gif

שגיאאאאאאא
נשמה קטנטנה
חחח סתם
ממש חבל שלא באת
היית חסר

slallum

New member
תגידו, מישהו ראה מעלי תגובה של

מישהו חוץ משל טל
לא אני, בכל מקרה
(כן כן, התעלמות זה העונש האולטימטיבי
)