אני הולכת להופעה של יהלי!(?)

Fairies Hunter

New member
אני הולכת להופעה של יהלי!(?)

בערך
של אביב גפן ויהלי יופיע! אני מקווה לבקש ממנו מפרט+חתימה. -מתארת את אביב עומד לתומו בסוף ההופעה ואני ניגשת לדבר דווקא עם יהלי.
-

LimiMimi

New member
הייתי משלמת מלא בשביל להיות במקומך

:( אני רוצה אביביייייייייי אני רוצה יהלי טוב אני לא רוצה יהלי. אני רוצה אביב.

Fairies Hunter

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

בהתחלה יהלי'לה עלה ושר את עוד פעם, מספיק בן אדם, שנים חסומות ופרפר. (השירים האהובים עליי.
) ואז הוא מלמל משהו על הדיסק החדש (?!) ושר מתוך זה שיר ממש חמוד "גבוה". אחרי זה היה אביב והרשיתי לעצמי לנמנם.
ובסוף ההופעה רציתי מפרט חתימה משהו אבל זה אולם של תיאטרון (כיסאות במה וכו'.) ככה שלא יכולתי לעלות ולבקש ואמרו לי שיהלי נסע. שניה אחרי שנכנסתי למונית ראיתי VAN שכתוב עליו בגדול "מוניקה סקס". אאוץ' אבל היה שווה.

הואן הגדול הלבן שכתוב עליו מוניקה ס

הואן הלבן שכתוב עליו מוניקה סקס ואביב גפן משרת כרגע בעיקר את אביב גפן, הוא מוביל ציוד להופעות...

bubaale

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo80.gif

אין לי חתימה??...
כבר ממש קיוויתי... וול, מילא. העיקר שנהנית. ו"הדיסק החדש" זה הוצאה מחודשת של סוס, נראה לי. גבוה זה מסוס. גבוה שיר חמוד.

מסטולית

New member
גם אני הייתי בהופעה הזאת!!!!

למה לא אמרת שאת הולכת??? היינו נפגשות!!! ומה זה לנמנם בהופעה של אביב??? אויש הוא היה כזה מדהים... אני לא מבינה למה שילמת כל כך הרבה כסף רק בשביל המופע חימום של יהלי??? לא חבל??? אבל בקיצור יהלי באמת היה חמוד ואני כל אוהבת את "פרפר" לא חשבתי שהוא ישיר את זה!!!! מקווה שנהנת!!!

למעלה