אני הולך על זה

חרד 19

New member
אני הולך על זה

חשבתי ואני הולך על זה אני השבוע קונה מחשב שמתאים לסאונד אז אני יטריד אותכם בכמה שאלות קטנות א` כמה זיכרון פנימי מומלץ בשביל להגיע לביצועים טובים ואיפה כדאי לי לקנות כרטיס קול אני צריך להקליט בעיקר גיטרות ומספיק לי רק ערוץ אחד אז מה אתם אומרים

חרד 19

New member
עוד משהו קטן

כמו בערך נראה לכם שכרטיס לצורך שלי יעלה בערך סתאאם לדעת אם להביא את הברינקס איתי לחנות או שאני יסתפק במאבטח חמוד לידי......../tapuzforum/images/emo8.gif

CYT

New member
אז ככה...

כמה זכרון פנימי מומלץ, תלוי במה שאתה עושה, לא תוכנות ההקטה הן אלו ש"זוללות" את הזכרון אלא מגוון בפלאגינים ותוספי התוכנה, המינימום לקיובייס SX3 הוא 512, אז קח את זה בחשבון איפה כדאי לך לקנות ? לדעתי אתה צריך קודם לשאול את עצמך מה את רוצה לקנות

חרד 19

New member
אני כבר אמרתי

אני צריך להקליט גיטרות בעיקר זאת אומרת נעימות של שירים מבוצעים בכמה וכמה גיטרות מה שכן מספיק לי ערוץ אחד ואחר כך אני יעבד כל אחד לפי רצוני במחשב אני פשוט רק מתחיל ולא ראיתי במאמרים פה המלצות על חברות אין לי שמץ של מוסג איזה חברה טובה ואיזה פחות וכמובן אני לא יגש לחנות מחשבים לקנות את זה אז אם משהו פה יעזור לי אני מאוד ישמח תודה לכולם/tapuzforum/images/emo13.gif

CYT

New member
במקרה כזה

יש את האודיופיל 2496, יש את הג'ולי, שני כרטיסים שהם אחלה, ועונים על הצורך הזה לא רע בהתחשב במחיר

חרד 19

New member
תודה רבה

עזרת לי מאד אני יריץ חיפוש בגוגל לבדוק את הנתונים

למעלה