אני ההודעה היתומה, הבודדת

• פותח הנושא elhr
  • פורסם בתאריך

elhr

New member
טיול בסופ"ש בניו זילנד - אוקלנד

היי, אני בן 33 ונמצא באוקלנד לצורכי עבודה והייתי שמח למצוא שותפ/ה לטיול בסופי שבוע של כל חודש פברואר, אולי לשכור רכב יחד ולהסתובב באיזור. תשלחו הודעות לאי מייל. אייל

ScrewDriver

New member
תעסוקה לבארמן?

מעניין אותי האם קיימת אפשרות לבוא לאוסטרליה ולעבוד בתור בארמן מוסמך? בהנחה שאין לי שם שום קרוב או חבר או כל דבר אחר ש"יסדר" לי תעסוקה אחרת או סיבה אחרת בשביל לקבל ויזה, הכל כאן זה יוזמה עצמית. אני דובר אנגלית ברמת שפת אם, רק במבטא אמריקאי, דרך אגב... ולפי מה ששמעתי על עלות החיים שם, נראה לי שזה לא בלתי אפשרי לכלכל את עצמי מעבודה שכזו, עד שאמצא עבודה יותר רצינית. אבל הבעיה המרכזית היא להשיג את האישור לעבוד בזה. איך בכלל כולכם השגתם את האישור הנכסף?

שחרפ1

New member
חיפוש עבודה

הי אני מעונין לבדוק אפשרות להגר לאוסטרליה במיקצועי אני הנדסאי אדריכלות ונוף רציתי לדעת מהם הסיכויים למצוע עבודה בתחום וכן ןלקבל אישור עבודה

wan

New member
מזל טוב לפרורום החדש../images/Emo49.gif../images/Emo140.gif

במיקרה רב היגעתי אל הפורום. לפני מס ימים. ועכשו התברר שזה פורום ממש חדש. כי תהיתי כיצד זה שהוא לא הופיע עד כה ברשימת הפורומים. אז קודם כל מזל טוב. אני ישראלית שחיה בסינגפור. והכי קרוב לארץ זה מלבורן.. בפעם הראשונה שניכנסתי לפורום מצאתי את ההודעה על הזעתר. והיתלהבתי . כי הזעתר שקניתי באחד מביקוריי במלבורן היה מדהים.ושאלתי היא האם מישהו יודע אם יש להם כתובת אימייל . הייתי מאד רוצה שישלחו לי משם זעתר. הזעתר הוא מתוצרת ירדן. זעתר אמיתי עם סומק נהדר. אשמח אם מישהו יוכל לברר לי האם הם יוכלו לעשות משלוח לסינגפור. תודה ועד ניתראה פה

bee905

New member
שליחות

שלום לכולם אני ואישתי לעתיד מעונינים לצאת לשליחות , באחת הקהילות באירופה , אוסטרליה או אמריקה . האם באמת כדאי לצאת ולחפש שם חיים חדשים ? חברתי מורה לתנ"ך ולשון ואני עובד בביטוח , האם יש איזשהוא גוף המארגן ומסדיר את השליחיות ? תודה רבה על העזרה

Gefen

New member
אני ההודעה היתומה, הבודדת ../images/Emo5.gif

שלא זכתה למענה... מעוניינת לפגוש הודעות כמוני, למטרות איחוד, גיבוש ואחווה..
לכאן אני משרשרת את ההודעות הבודדות שלא זכו למענה בפורום. חברים יקרים, אתם מוזמנים לקרוא שוב (אם בא לכם) ולראות...אולי אתם יכולים לעזור במשהו למי שפנה. גפן

Gefen

New member
הייי wan , משהו בשבילך

אואזיס (אלה שמוכרים את הזעתר) כתובת האימייל שלהם היא: [email protected] את המייל תפני לאדי-המנהל (ובכותרת צייני שם או את סוג הבקשה... כדי שהם בכלל יפתחו אותה) שאלתי בשבילך אם הם עושים משלוחים מחוץ לאוסטרליה, העובדת ענתה לי שלא, אבל אמרה שכדאי לדבר עם בעל הבית שלא היה.. בכל מקרה, לדעתי שווה לנסות, הרבה פעמים כסף יכול לקנות דברים שלא חלמנו עליהם , או כמו שאומרים במקומותינו "Money talks bullshit walks"
גפן

wan

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo51.gifתודה רבה מאד......

אני בהחלט אנסה . אני מסכימה איתך שכסף אכן מדבר. ואיך הוא הצליח ללמוד כל כך הרבה שפות?....

zvikach

New member
זעתר לבנה ושמן זית????????

אפשר לקנות זעתר בסידני יש לנו יותר ערבים סורים מאשר כל עיר באוסטרליה יש איזור של ערבים בלקמבה שזה בדרום סידני אני אנסה להשיג כתובות וטלפונים ממני צביקה שאוכל המון המון זעתר עם ?????

anyanka1

New member
Zatar

You can find the Jordan Zatar also in Sydney: Oriental & Continental Foods Tel: +61 2 9906 8990 Fax: +61 2 9906 8991 [email protected] They are very nice and helpful there.

zvikach

New member
בארמן

יש באוסטרליה מיליונם בארמנים פה הולכים לקורס ואתה נהיה בארמן בדרך כלל בארמנים אלו סטודנטים שיש להם הכנסה צדדית אבל להרוויח טוב זה רק אם יש לך עבודה בבית מלון בתור בארמן או כל עבודה בבית המלון שאתה תעבוד יש אתר בבו אולי זה יכול לעזור לך צביקה www.citysearch.com

למעלה