אני הגבר הראשון בפורום?

רן 41

New member
אני הגבר הראשון בפורום?

מספר שאלות: 1)למה הפורום מוגדר כהתמכרויות נשים? גברים לא מתמכרים? 2)האם יש מקום גם לגברים בפורום כאן? 3)מה מייחד נשים מהגברים בנושאי התמכרויות?
בהצלחה

שלום לך רן וברוך הבא../images/Emo140.gif

בהחלט יש כאן מקום לגברים. הציון כי הפורום יחודי לנושא התמכרויות נשים לא בא למדר גברים אלא להבהיר שיש כאן דגש מיוחד במינו בדיון אודות התמכרויות. כמובן שגם גברים מתמכרים. אלא שיש להם תגובה שונה , אתגרי החלמה שונים והולך ומתברר שגם הסיבות שדחפו גברים לשימוש שונות מאילו של נשים. כשאתה אוסף את הנתונים הללו (והם מופיעים במאמרים ובהודעת המנהלת בפורום הזה) , אתה מתחיל להתרשם שאולי המין משמעותי גם לתהליך ההחלמה. נשים שונות מגברים פיזיולוגית אבל בעיקר תרבותית ופוליטית. הן נוטות להתמכר פחות (באחוזים סטאטסטיים) לסמים ואלכוהול והרבה יותר לפעילות כפייתית כגון אכילה כפייתית, קניות, מערכות יחסים וכולי. נשים גם מגיבות פיזית שונה מגברים להתמכרות לחומרים מסוכנים. יש עוד ואני בהחלט מזמינה אותך לקרוא . ולבסוף אינך הגבר הראשון אריה מלך האריות הקדים אותך... תודה על איחולי ההצלחה ושנה טובה לך

רן 41

New member
ברוכות הנימצאות

מברך אותך שיהיה פורום כייפי ומעניין, אולי אני ארחיב אופקים לדעת קצת יותר על המצב בו עוסק הפורום. להיות אחרי אריה מלך האריות זה מיקום טוב. בהצלחה

למעלה