אני בלחץ...

333kolombo

New member
אני בלחץ...

אז ככה לפני כשנה וחצי הייתי אצל פרוצה היא עשתה לי מין אורלי בלי קונדום הסקס היה עם קונדום עשתי מין מוגן לאחר כחצי שנה התחילו לי מן רעשים מהבטן ופצע בפי הטבעת שלא עבר אחרי כמה חודשים גיולו לי פריצת דיסק בגב רציתי לציין שיש לי חברה הרבה זמן וגם אצלה התחילו אותם רעשים בבטן היא עשתה בדיקות דם בגלל חולשה הכל יצא טוב יש לי הרבה פעמים חולשות וכאבי שרירים לאחרונה שאני עושה שתן יש לי צריבה וכאבים באגן הכאב הכי גדול שלי זה שיש לי כאבים באשכים במיוחד בצד שמאל אני לחוץ ולא יודע מה לעשות אני אמור להתחתן בעוד כמה חודשים ולא יודע מה לעשות האם אילו סממנים של איידס או של מחלה אחרת בפורום של וואלה ענו לי "זוהי" וגם יועץ של הוועד של האיידס אמרו שאין לי מה לחשוש אבל איך זה שגם לחברה שלי אותם הסממנים אה וגם לאחורנה הופיעו לי על כפות הרגליים כתמים אדומים מחכה לתשובה והאם נדבקתי במחלה מינית אחרת? או האם אילו סממנים של איידס

תשובה

לא נראה שמה שאתה מתאר מבטא איידס.,אך אם זה מציק לך, אני ממליץ שתברר את הסיבה לו אצל רופא. אם התשובה אינה מרגיעיה אותך , רצוי שתבצע את בדיקת הנוגדנים לאיידס.

333kolombo

New member
עוד שאלה

האם אני יכול להיות רגוע כלומר זה לא יכול להיות איידס והאם אילו סימפטומים של מחלת מין אחרת

למעלה