אני בלחץ , מה לעשות?

מצב
הנושא נעול.

kuki האחת

New member
אני בלחץ , מה לעשות?

אני בלחץ , מה לעשות?
אנחנו מנסים להרות כ- 8 חודשים לאחר בדיקות נמצא שהכל תקין , אבל אני לחוצה בטירוף והעניין השתלט עליי באופן משמעותי ,למרות שהתחלתי אפילו בטיפולים , כל חברותיי נכנסות להריון בלי כל בעייה ( ככה נראה לי לפחות), מה עושים ?

צו פיוס

New member
אל דאגה אחותי

אני בלחץ , מה לעשות?
אנחנו מנסים להרות כ- 8 חודשים לאחר בדיקות נמצא שהכל תקין , אבל אני לחוצה בטירוף והעניין השתלט עליי באופן משמעותי ,למרות שהתחלתי אפילו בטיפולים , כל חברותיי נכנסות להריון בלי כל בעייה ( ככה נראה לי לפחות), מה עושים ?
אל דאגה אחותי
קודם כל יקרתי תפילות לשם יתברך אני מבטיח לך זה יעזור ראי את שרה אימנו לאר תפילות זה עבד

אוי קוקי, את האובססיה הזו

אני בלחץ , מה לעשות?
אוי קוקי, את האובססיה הזו
כולנו כאן מכירים היטב. מי יותר ומי פחות. זה משתלט על החיים. זה לא יוצא מהמחשבות. זה מלחיץ וזה מטריף. מה לעשות? קודם כל, כבר התחלתם בטיפולים. זו העשייה העיקרית. אם הכל תקין בבדיקות, הרי שאתם מצטרפים למועדון הגדול והמכובד שמכונה אצלנו "הבלתי מוסברים". אין הרבה ברירה אלא להמשיך לנסות ולנסות ולנסות. אם תתני לנו עוד קצת מידע כמו אילו בדיקות עשיתם, מה הגיל שלך, איזה טיפולים התחלתם והיכן אתם מטופלים (אצל מומחה לפוריות, אני מקווה), אולי יהיו לנו עוד רעיונות בשבילך. לגבי הלחץ, אם את מרגישה שזה נהיה מוגזם, כדאי אולי לחפש עזרה בכיוון הפחתת הלחץ. להרבה אנשים עוזר לקחת "רסקיו רמדי", אלה טיפות על בסיס טבעי (פרחי באך) שעוזרות להרגע. ניתן להשיג בכל בית מרקחת ובית טבע. ואנחנו כאן בשבילך כדי לעזור במידע ולתמוך בך ברגעים הקשים. בתקווה ששהותך כאן תהיה קצרה. אחרי הכל, 8 חודשים נחשבים זמן לא מאוד ארוך במושגים של נסיונות להרות. שיהיה בהצלחה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה