אני בהלם...

אני בהלם...

כולי רועדת, בוכה... מבט אחד בטלויזה הספיק לי... לראות אותם נופלים כולם לתוך החור השחור, הענק הזה... הצעקות, כמה טרגדיה.. כלכך מפחיד איך הכל משתנה בשניות הרצפה מתמוטטת מתחתינו ולפעמים אי אפשר לעצור.. כלכך מפחיד, קבורים מתחת לשלוש קומות רקדו ושמחו ואז נפלו..כולם בבת אחת, משפחות נהרסו בשניות, החור הגדול הזה..הדרך לסופם של רבים. כמה כאב... תפארת היימנרט בת 25 ענבל בן שושן בת 22 ששון כהן בן 60 איתי יעקב דיין בן 3 ז`קלין ישעיה בת 54 רווקה לוי בת 40 יוסף שריקי בן 76 חנית טובול בת 15.5 גאולה משה בת 40 ואתה האיש שהחזיק את התינוק הקטן... יהי זכרם ברוך..אמן.

היי

גם אני נכנסתי להלם מהתמונות דבר כזה נוראי עוד לא ראיתי בחיים איך זה שאנשים שבאו לאירוע כזה, סיימו את החיים בצורה כל כך איומה.. יהי זכרם ברוך דוני

אביטל23

New member
אין מילה מספיק חזקה כדי לתאר

אני יושבת מול הטלויזיה ורואה את התוצאות של הערב הזה, שאמור להיות אחד הלילות היפים ביותר בחייהם של הזוג הצעיר ואני בהלם גמור. ישבתי בצהריים וראיתי טלויזיה עם אחותי והכתבת אמרה שהולכים להראות קטע שהולך להיות קשה לחלק מהצופים והראו קטע מהחתונה , ואני אומרת לאחותי שזה נורא שהם מראים כי יש שם אנשים שבטח כבר אינם בין החיים ופתאוםםםםםםם הכול קרס, השערות שלי עדיין סומרות, פשוט נורא. כבר יבשו לי הדמעות, נגמרו.

feelin^lost

New member
כל כך כואב...

בדיוק דיברתי עם ידיד שנהרג לו חבר שם באסון ילדון בן 14... אוף...העולם לא הוגן...

....

אהבה גדולה (מילים - יענקל`ה רוטבליט, לחן - רמי קלינשטיין) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ קירות הבית רעדו הגג לפתע עף החלונות שנפערו אל החושך שעטף מה שנגלה לעין כשעלה האור הוא לא יכולה לשכוח היא לא רוצה לזכור הרוח באה בסערה וכל מה שיקר הוטל לארץ למרמס מושפל עד לאפר כל רגע של רכות נופץ ביופי הקשה בו הכאב ממתין בפתח כמו נושה הזמן הוא לא רופא הוא רק מביא הקלה הוא עושה את שלו היא את שלה הייתה פה אהבה גדולה ואם ימצא אותך קולי ברע ואם בטוב מה שהיית בשבילי עוד לא חדל לכאוב עיני תועות עוד ברחוב אחר צל של ספק במיטתי פעור כמו חוב המקום הריק כל אסון הנוחת עלינו במפתיע או שלא גורם סערה ורעידת אדמה המטלטלת את כולנו ובוודאי את הנפגעים ומשפחותיהם. אלו עדין ימשיכו לחפש את יקיריהם ברחוב... גם אם הם יודעים שלא ימצאו. הכאב הינו חזק וגם ישאר כך אולי עם הזמן הוא ישתנה... למרות שלעולם לא יסגר לו החור הענק שנפער. אך אולי כל מה שנותר לנו לעשות בזמנים כאלו הוא לזכור מה היה פה קודם... אהבה גדולה. ואם זה לנסות ולהמשיך הלאה.

למעלה