אני אשמח לעזרה.

s a r a h13

New member
אני אשמח לעזרה.

אמ, אני בת 14 וחצי, וסופסוף הצלחתי לשכנע את אמא לתת לי אישור לפירסינג, העניין הוא שאני רוצה לעשות בשפה, למטה [איך קוראים לזה אגב?] ואני מתה מפחד מהכאב, זה כואב כמו באף? כמה זמן זה נמשך? והייתי שמחה אם מישהו יכול לתת לי מקום בטוח לעשות בו בירושלים. אמ, ולגביי עניין של כאב- איפה יותר כואב, בגבה או בשפה? תודה. שרה.

HER16

New member
במילה אחת-

א י נ ד י ו י ד ו א ל י חח זה נקרא לאברט. זה כאב נסבל, לכל אחד כואב אחרת אז אנחנו לא יכולים להגיד לך עד כמה זה כואב, כי יכול להיות שיכאב לך ויכול להיות שלא יהיה כ"כ נורא. החירור ממש שניה בערך. אסור להמליץ פה על סטודיואיים

אם זה עם סטאד (עגיל שבצד אחד

יש סוגר מתברג ובצד השני יש דיסקית) זה נקרא לאברט, ואם את שמה חישוק זה נקרא ליפרינג. לא עשיתי עגיל באף אז אין לי כל כך מה להגיד לך.. אבל כאב זה אינדווידואלי (וואו, פעם ראשונה שאני אומרת את המשפט המפורסם של הפורום!). לי באופן אישי העגיל בגבה לא כאב בכלל בכלל, אבל אין לי עגיל באיזור השפתיים בכלל אז אין לי למה להשוות. ואנחנו לא ממליצים פה על סטודיואים :)

AWF

New member
../images/Emo203.gif לאברט וליפרינג

ממוקמים במקומות שונים... זה לא תלוי בעגיל שהיא שמה שם, ליפרינג ממוקם מתחת לשפה ולאברט ממוקם במרווח ההוא שיש בין הסנטר לשפה. [או שטעיתי?
]

misplaced

New member
../images/Emo221.gifלא טעית.

אבל ניתן לשים סטאד בליפרינג וברוב הלאברטים ניתן לשים חישוק... זה רק נראה מוזר ברוב המקרים ולא יושב ממש טוב

../images/Emo45.gif אני יודעת איפה הם ממוקמים

אבל כמו שעופר עשה-את יכולה לשים סטאד בליפרינג וזה נראה דווקא ממש טוב (בניגוד לחישוק בלאברט שנראה רע
) ובגלל שלא נראה היה שהיא ממש יודעת על איזה עגיל היא מדברת נתתי לה את שתי האפשרויות

misplaced

New member
../images/Emo221.gifאז ככה.

כמו שאמרו, העגיל נקרא לאברט. הכאב שונה מכאב של עגיל באף. זה נמשך כמה שניות. גם גבה ושפה זה כאב שונה... קשה להשוות [וגם קשה לזכור כי עברו איזה 10 שנים מאז
] אנחנו לא ממליצים על סטודיואים בפורום כי המלצה ע"ג הנט לא שווה הרבה... *מצרפת מאמר על איך לזהות סטודיו מקצועי* וכדאי שתדעי שאחת הסכנות בעגיל הזה זו נסיגת חניכיים- גירוד של החניכיים מהשיניים וחשיפת שורש השן. לכן כדאי לשים לב טוב טוב למצב החניכיים ואם רואים התחלה של נסיגה להוציא את העגיל. תיקון של נסיגת חניכיים זה תהליך יקר ולא נעים בעליל. אני דוחה את שלי כבר שנים בגלל מחסור בכסף ופחד מהניתוח עצמו [שכולל הסרת פיסת עור מהחיך העליון ותפירתה במקום הנסיגה] שימוש בסטאד סיליקון או בחישוק מפחיתים את הסיכון לנסיגה אבל לא מבטיחים שלא תהיה אחת. הדבר גם תלוי במבנה הלסת- יש מי שמועד לנסיגת חניכיים ויש מי שפחות. *מצרפת גם קישור לגלריה סיכונים, לתמונה של הנסיגה שלי...
שאגב, החמירה מאז.

JustRaz

New member
ממ...

לא קוראים לזה סייד-ליפ? =\ טוב בכל אופן איך שלא יקראו לזה, זה לא כואב. ככה אומרים לפחות...תראי ברור שאיפשהו זה יכאב ויהיה את הזה אבל זה חירור של באמת שתי שניות ואני מניחה שהכאב ממש נסבל (חברה שלי עשתה והייתי איתה בזמן החירור)... טוב האמת שיש לי מקום להמליץ לך עליו בירושלים אבל אסור אז X= בהצלחה

misplaced

New member
../images/Emo221.gifקודם כל, נסי לשרשר נכון.

אין שום סיבה שאני אצטרך להיכנס לאדמין ולשרשר את הודעתך למקום אליו היא מיועדת. [במקום "הוספת הודעה" תפתחי את ההודעה עליה את רוצה להגיב ולחצי "הוספת תגובה/תגובה מהירה"] וסייד ליפ, כשמו כן הוא- מתחת לצד השפה. היא למיטב הבנתי מתכוונת לעגיל מתחת למרכז השפה שזה לאברט/ליפרינג. ויש מי שכואב לו ויש מי שלא, על כן נאמר- אינדיווידואלי.

JustRaz

New member
=\

אווי אני מצטערת לא ידעתי...(על הקטע של השרשור)

למעלה