אני אקבל תשובה לשאלה?

בוריס231

New member
אני אקבל תשובה לשאלה?

שלום לכם, בעודי בחיפושים אחר מחזה לבגרות יב', נתקלתי פה בפורום בהצעה למחזה "סושי על האש". נסעתי לארכיון הקאמרי וביקשתי מזאב את המחזה כי אמרו לי ששם הוא יהיה והוא אמר לי שאין לו את המחזה הזה וגם לא היה נראה שהוא ממש מכיר אותו. מישהו יודע איפה אני יכול להשיג את המחזה הזה? זה ממש ממש חשוב. דבר נוסף, קראתי פה כמה פעמים שהציעו מחזות של רוני סיני. מה אתם אומרים עליו? מה מומלץ?

לא

קודם כל לא ראיתי את השאלה שלך פה לפני היום. גם אם הייתה זהו פורום ואנשים נמצאים פה מרצונם הטוב. איש לא חייב לך דבר כותרות ידידותיות יותר יולידו תגובות ידידותיות יותר. ולעניין: סושי על האש עלה במסגרת הפרינג' בצוותא. אין סיבה שתמצא אותו בקאמרי. זהו אינו מחזה. זה היה ערב סאטירי (לא מצחיק, לא סאטירי ולא מעניין בעיני אבל זה עניין של טעם) שעלה מספר פעמים מועט. נסה לפנות לצוותא. אם אין שם תוכל לקבל את שמות היוצרים ולפנות אליהם. למיטב ידיעתי רוני סיני כתב שני מחזות 'שמן על בד' ו 'כלב צמר'. (אולי יש עוד אחד שאינני זוכר ברגע זה) שניהם הועלו לראשונה בסטודיו למשחק של ניסן נתיב ואח"כ המשיכו מספר שנים בפרינג' בבית ציוני אמריקה. פנה לסטודיו.

למעלה