אני אפס אווו אני אפס...ברי ורייבן..

קספר

New member
אני אפס אווו אני אפס...ברי ורייבן..

כנסו חברה כנסו.. ברי אחי קלוט קטע ענק אתה נופל חחחח אתה זוכר תמיד איך רייבן אמר תמיד ואני מצטט: =========================================== תאריך: 07/11/01 המיודע: רייבן "וואה אני רע וואה אני אפל וואה אני שטן וואה אני אכזר וואה אני שפל וואה וואה וואה וואה satan!!666!!!cool!!! אני הכי שרוט בעולם יותר ממכם יא חבורה של אוחזי כיורים,מנגבי צינורות אוחזי בקרנות המזבח בלה בלה בלה.." =========================================== אחי זה מה שאמר רייבן.אבל כאן יש איזשהי בעיה.ואני מודה שתמיד אמרתי שמשהו חשוד.משהו כאן לא מסתדר.הרי איך אדם כמו רייבן ידבר על כל הדברים הללו כמו מתלהב בן 15??? חלאס.. ואז אתמול ציפור חמודה ונחמדת גילתה לי פרט מעניין בעברו האפל (אעלק אפל) של רייבן. אחי,הבן אדם שמע לשלמה ארצי..אתה קולט??? חחחחחח רייבן ששומע ל Dimmu Borgir שמע פעם לשלמה ארצי..חחחח פאקינג קומוניסט מסריח מזוייף שחושב שהוא טרו-מטאליסט קשוח... כן בטח טרו-מטאליסט בתחת שלי חחחח אבל ברי אחי זה לא הכול תקשיב לזה אחי..אני פעם בא לרייבן הביתה ואתה לא מאמין חשכו עיני..אני פשוט הייתי בהלם.. אני ראיתי את הבן אדם קופץ לא להאנאתו עם פרחים בראש וחיוך ענוג על הפנים תוך כדי שהוא שר להנאתו את השיר המפורסם: "...ציפורים שרות סביב מצייצות בקול חביב דינגה דינגה דינג דינגה דינגה דינג לאוהבים..לאוהבים את החיים.." קהקהקהקהקהקהק אחי היית עושה במכנסים אם היית רואה את זה..חחחחחחחחחחחחחחחחחחח רייבן אני אוהב אותך אתה יודע את זה נכון???? אבל זה בגלל הבגידה חחחחחחח אבל חכו רגע ברי ורייבן תקלטו קטע ענק תקלטו אתם נופלים: אני הולך לי למפגש פורום 20+ ומביא איתי ארנבים וקצת שיפודים והמון סטקים ועוד קרפדים והמון המון תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים תותים לה לה לה אני מביא ובא עם סלסלת תותים...לה לה תותים אני שטניסט אוהב חתולים עם סלסלת תותים לה לה לה תותים חי פחי תותים סלסלת תותים חחחחחחחחחחחחחחחחחח ברי ורייבן אוהב אותכם אחי שלי.. חחחחח

טלטלונת

New member
הממ... עא?

איך נכנס כל הקשר של התותים לסיפר המלא תוכן שילך?... ו... רייבן אתה היפי?. וואלה?.. אז יאללה גלח את הזקן של סרג´ וגדל לך במקום איזה קוקו בלונדיני חלק, זה יכול להיות להיט ממש, וזה אפילו מתאים לך מאד... קיצר.. קספר... מתי אתם קופצים לאיזה דוּח אלינו?... מתה על שלושת המוסקטרים (השחורים) האלה...
טלטל-הבובע-הזאת-שמבטיחה-להכין-לקספר-עוגה-בפעם-הבאה-שיבוא!

למעלה