אני אדם חדש

liorah

New member
אני אדם חדש

במשך שמונה-עשרה שנה סבלתי מהתעללות מצד אבי, פיזית ונפשית.סבלתי ותקתי. לא היה בי האומץ לעמוד מולו להתעמת איתו. אמא מעולם לא עמדה לצידי מכיוון שפחדה בעצמה. בתור בת יחידה שלא היה לה עם מי להתחלק בקושי, שקעתי בתוך עצמי, ותסכולי גבר והתעצם. אבא לא היה רע. היו לו מעלות טובות, היה לו חוש הומור נפלא, אהבה לגדולה לטבע ולטיולים בו, הוא היה איש חברה מקסים, אף היה בו גם הצד האפל, הקשה, הלא מתפשר, הדורש עד הגזמה, שביטל לחלוטין את אישיותי או אישיותה של אמא. נכון להיום אני חזקה יותר , עם הרבה כלים חדשים, עם יכולת להתמודד הרבה יותר טוב מבעבר עם כל מני מצבים קשים. הביטחון העצמי עלה באופן משמעותי ובהתאם ההרגשה שלי היא נפלאה. אני אדם חדש.

tairon

New member
וואוו על זה...../images/Emo24.gif

חייב לומר לך שבעיניי את אמיצה.. והיכולת התמודדות שלך היא מקור לערצה.. ברוכה הבאה לבית וידויים.... וידוי שיכול להעניק הרבה עידוד תודה לך שחלקת אותו איתנו

שלדר

New member
ברוכה הבאה אדם חדש..../images/Emo78.gif../images/Emo96.gif../images/Emo142.gif

ליאורה, שמחתי לראות אותך כאן,הסיפור שלך נוגע לליבי. לאט לאט, תחושי כאן מספיק נוח לפרוק מיטען, הרי זה המקום. {הכנסת 18 שנה למספר שורות, רואים שקשה לך.} מאחל לך שתרגישי כאן בבית ואותנו לידידייך. ושוב, wellcomeברוכה הבאה

אנושית~

New member
ברוכה הבאה ליאורה

כל הכבוד על החוזק שבך מה שנגע לליבי שלמרות כל מה שעברת לא שכחת את הצד הטוב שבו את על דרך המלך רק אושר מהיום והלאה

liorah

New member
אני אדם חדש

תודה מקרב לב לכל מי שהגיב לתוכן הסיפור שלי.

למעלה