אנחנו חובשי המסכות...

• פותח הנושא or1
  • פורסם בתאריך

or1

New member
אנחנו חובשי המסכות...

זמן מנוחה הוא זמן למחשבה ... זמן לפתיחת מגרות זכרון ופישפוש עמוק במחשבה למי יש זמן לזה בימים כתיקונם?
סבלנות שניה לפני שתזעקו על שאני כותבת בהכללה
הימים ימי חורף, מזג האויר הפכפך אמש זרחה השמש והיום שוב כוסו השמים עננים ומהבוקר שוטפים ממטרים. ואנחנו כבני אנוש, יום עליזים ויום עגמומיים, בוקר זורחת השמש בחיינו ובוקר אחר השמים קודרים. יש בינינו [והנה ההכללה
] שעשו להם שגרה- תמיד חיוך על שפתם, משדרים אופטימיות וחוזקה ולא משתפים בתחושותיהם את סביבתם הקרובה. האם נוח לנו בחיי היומיום להראות חזקים ולא לחשוף את הבטן הרכה? לא להחשף "בחולשותינו" ולא להודות כשאנו זקוקים לעזרה? לא לומר במדויק מה אנו חשים/חושבים וללכת בדרך פתלתלה? להחריש ולא לשתף באלה את בני הזוג/חברינו/שותפינו/ עמיתינו לעבודה? [מיחקו את המיותר
] בקיצור
איפה בדיוק משרתים אותנו "פני הפוקר" ? תהיה וחומר למחשבה ...
המשך ערב נעים וחמים לכולנו

d a r d r a

New member
ערב טוב לכולנו ../images/Emo13.gifפני פוקר?

אני באופן אישי לא מסתירה את רגשותי ,הרגשותי בעיותי וכאבי בפני חברי הקרובים ביותר ,מספר מצומצם מאוד של חברים טובים מאוד. אבל לא תמיד ולא באופן המידי ,בדרך כלל מנסה לספוג זאת בעצמי ולהתמודד לבד עם המצבים האישים שלי .........ועד שאני מחליטה להוציא החוצה לוקח הרבה זמן חברי הקרובים שמכירים אותי מבחינים כשמשהו מעיק עלי..וזאת בגלל שאיני עם פני פוקר הפנים שלי בדרך כלל משדרים כשמשהו מעיק ומציק לי ולהיפך כשאני שמחה וטוב לי .......כך שהביטוי פני פוקר לא כל כך תופס אצלי . גם עם בעיות בעיניני עבודה ,אני בדרך כלל מתמודדת בעצמי .ומנסה לפתור בעיות מבלי לערב גורמים מעלי ומסביבי .......רק אם ממש אין ברירה וזה אחרי שכבר נסיתי את כל הדרכים האפשרים מבחינתי . כל הנושא הזה של לשתף או לא הוא ענין מאוד אינדוידואלי לכל אדם וכולנו יודעם שיש אנשים שרק כשרע להם מוציאים החוצה וכשטוב להם הם פשוט משאירים זאת לעצמים ובפיהם תשמע תמיד מילת התלונה והקיטור .....אותי באופן אישי זה מאוד מעצבן ההתנהגות הזאת אבל מקבלת שיש גם כאלה . אצלי חברי הקרובים אני בדרך כלל מצליחה לזהות כשמשהו מטריד אותם ומעיק עליהם ובדרך כלל אני שואלת ופותחת בשיחה בנושא ,אבל בהחלט לא מאיצה שיספרו לי אלה אם רואה אצלהם סימני הסכמה זה מה שיש לי לספר ולומר בשלב הזה המשך לילה נעים וחמים לכולנו

or1

New member
ערב טוב דררדה ../images/Emo13.gif

תמיד ידעתי שאת יוצאת דופן ומיוחדת
לכן לפני שאגיב על השאר, אגש לסיפא של תגובתך, אל אלה מחברייך המנסים להעמיד פנים שהכל כשורה עד שאת פותחת עמם בשיחה. ניסית להבין מדוע אינם משתפים מבלי שתנסי לגשש ? וחוזרת לנושא, אנחנו בוחרים את מי לשתף ועל מי להשען בעת הצורך השאלה היא מדוע חשוב לנו להראות חסונים/חסינים בפני היתר? המשך ערב נעים

d a r d r a

New member
אומר לך אור../images/Emo13.gif

ובאופן אישי לי חשוב להראות חזקה חסינהמהסיבה האחת והיא לא להעמיס על האחר בעיניני שלי .....שבדרך כלל אני מאמינה שרק אני אוכל לפתור אותם ו או להשיארם בתוכי בפינה מוסרת ולעבור לסדר היום . לפעמים אני גם מקוה שהעוצמה שאני יכולה להקרין בזה שאיני מקטרת ומכבידה בבעיתי על האחר (מקורבים )תעזור אף לו להיות חזק יותר ולהבין שאולי לא הכל קשה ורע בחיים . לי אין פני פוקר ואיני חושבת שיכולים להיות ......כי להסתיר תחושות שקימות בך זה קשה לא לספרם ,זה כבר בעיני אפשרי יותר .

jozefin3

New member
../images/Emo9.gifואומר לך , דארי...../images/Emo6.gif אמרת יפה ונכון

יש תחושות שאי אפשר להסתירן , והפנים מספרות...אך לספר אודותם..זה סיפור אחר.......

darkblue1

New member
זה באמת מענין..הנושא

אבל גם המשחק צמוד.. אז התיחסותי..אח"כ.. אציין רק שמסכות , פני פוקר הן רק פן אחד של הדברים ואין הוא עומד בחלל רי'ק . ובכלל לפעמים הוא אסטרטגיה ולפעמים טקטיקה.. ואין אני מדבר על עצמי.. אני שקוף כמו אוויר..!!!! אני משחק מונופול.. לא פוקר..

or1

New member
../images/Emo13.gifנחזיק אצבעות במתח ובסבלנות דארקי ../images/Emo87.gif

jozefin3

New member
../images/Emo85.gifהיכן אתה , בדיוק שהנושא מתחיל להיות

מעניין......וקולח......ההה דארקי

d a r d r a

New member
ואני דוקא חושבת דארקי ../images/Emo13.gif

שאתה כן משחק פוקר ומשחק חזק .. את המונופול אתה משאיר לקטנים יותר
ובכל זאת מחכה וממתינה לתגובתך הרצינית והעינינית .

darkblue1

New member
דארדי..לא רק שאני משחק רק מונופול

אני גם מפסיד.. וברצינות.. תרצו או לא תרצו.. כולנו גם ההנהלה הבכירה של הפורום.. וגם הברה בנשים והצח בגברים כולם עוטים מסיכה מדי פעם.. וזה..דארדי.. היה ברצינות..!!1

jozefin3

New member
../images/Emo9.gifסוף סוף אתה רציני, פעם אחת../images/Emo9.gif../images/Emo22.gif

לא חושבת שזאת מסיכה

בכל אחד יישנם כמה דמויות בנט כל אחד מחליט מהי הדמות שמתאימה לו להציג.

darkblue1

New member
יפה עידית רון..קודם כל צריך להגדיר

ואז לקיים דיון על בסיס הגדרות משותפות.. זה יפה ונכון לכל תחומי החיים

jozefin3

New member
../images/Emo6.gifואם נעבור לנ'ט....הרי ברור שכאן

האפשרויות אחרות ואפשר להציג הכל.... אבל, בסופו של דבר....האדם מציג את עצמו .......אבל לא מספר הכל
ערב טוב לך אישה

d a r d r a

New member
בנט עידית

אפשר להציג כמה דמויות ומסיכות שרוצים ואנחנו לדעתי מדברים כרגע על המציאות ולא על הנט ודרך אגב אפשר גם אפשר לאבחן הדמות האמיתית גם דרך כל המסכות בנט .....זה לוקח זמן אך בהחלט אפשרי

or1

New member
בכל אחד יישנם כמה דמויות?

את זה הייתי שמחה להבין עידית. אם מדברים על הנט יוכל כל אחד להחליט מה הוא רוצה להציג אך בסופו של יום דמותו היא שתצוץ מבין מילותיו. המשך לילה נעים

למעלה