אנו מודים ל-inbal287

אנו מודים ל-inbal287

על ניהול הפורום עד כה ומאחלים לה המון הצלחה בהמשך
בשלב זה, עקב מיעוט פעילות, הפורום נסגר. הגולשים מוזמנים לגלוש ביתר הפורומים בתפוז
אנשים המשך גלישה נעימה

inbal287

New member
כמה שנים הפורום הזה כבר קיים?

זה די הבית שלי כאן, כי זה הפורום הראשון שכתבתי בו. וזה עצוב לי שהוא כבר לא פעיל, אבל אין מה לעשות... הלהקה לא פעילה יותר. מעבר לכך, נאלצתי לפרוש מהניהול מכיוון שאני יוצאת לקורס קצינים ביום חמישי הקרוב. תודה לכל מי שגולש/גלש כאן, על תקופה מדהימה ועל כל הכיף שהיה כאן... גם אם זה היה ממש מזמן. אוהבת המון
, חג שמח ושנה טובה
.

Dani Ryan

New member
וואו...

5 ומשהו שנים שאני פה. בתכלס, אין לי מילים... אבל בקצרה... עצוב לי שככה הפורום נראה בימיו האחרונים... אבל זה מובן לגמרי, הלהקה כבר לא קיימת, הבנים לא עושים יותר מדי, ואנחנו... עברנו הלאה. אז אממ.. לסיכום אני רק רוצה להודות לכל האנשים שהיו כאן ועשו את הפורום הזה למה שהוא...שליוו אותי מגיל 16 [
] בימים הטובים והטובים פחות. תודה לענבלי המקסימה שניהלה בצורה מושלמת
תודה למנהלות העבר... קארין [הראשונה!], שני, יעל .. (וואי אם פספסתי מישהי,סורי. זה הגיל...) לכל האנשים שכתבו כאן...
שעם חלקם הייתי בקשר ממש טוב...ואני עדיין :) ואני אשמח לחזור להיות!
ללי,דאנקן,סיימון ואנטוני הבוטן על תקופה יפה שהעברנו בזכותם. ועל שבלעדיהם לא הייתי מכירה כמה אנשים מקסימים...
פורום בלו 671 כבוד!!!
פורום בלו 8.12.02 - 29.8.08

inbal287

New member
דנדן../images/Emo23.gif

תודה על כל הזמן שהיית והשקעת כאן, ותודה שהיית חברה מדהימה. היה כיף
.

ronaldiniho3

New member
../images/Emo10.gif

וואו, אבל לצערי זה היה צפוי. הפורום מת, באמת שלא שומעים כמעט כלום מחברי הלהקה, חבל.... שנתיים פחות או יותר שאני פה (ומצטער שלא הייתי פה בתקופה הטובה של בלו), לצערי דווקא בזמנים היותר יבשים של הפורום... תודה לענבל על ניהול הפורום!! אני אישית ימשיך לעקוב כמו תמיד אחרי סיימון ולי... חבל רק שלא יהיה עם מי לדבר עליהם... מתן פורום בלו 8.12.02 - 29.8.08

inbal287

New member
מתן../images/Emo24.gif

באמת חבל שלא יצא לך להיות בימים הטובים באמת של הפורום הזה, אבל אני מעריכה את העובדה שהשתדלת להתמיד ולכתוב פה למרות שבקושי היו פה חיים
. גם אני כמובן, אמשיך לעקוב אחרי הלהקה... ומי יודע, אולי הם יעשו קאמבק בגיל 30+ ויפתחו את הפורום מחדש
. שתהיה שנה טובה
.

rebecca121

New member
למי שזוכרת אותי

כול כך עצוב שהפורום נסגר, היום שמעתי שוב כמה שירים שלהם והחלטתי לראות מה העניינים פה בפורום. חבל.

ToryMaster

New member
../images/Emo7.gif

זה היה אחד הפורומים הראשונים שניהלתי, ואחד הפורומים האהובים עלי מעתה ועד עולם, בוווווווווווו!

למעלה