אמצעי המחשה במתמטיקה

אמצעי המחשה במתמטיקה

אני מחפשת את הכתובת באינטרנט או מס´ טלפון של חברת סלעית ו/או פלדע לרכישת חומרי עזר במתמטיקה. אשמח לקבל רעיונות על אמצעי המחשה ממולצים תודה אורית

yam1

New member
האתר של סלעית

מצורפת הכתובת של האתר של סלעית, כמו כן יש משחקים מתמטיים טובים באשכולות חשיבה. הם מסייעים גם בבניית מעבדות מתימטיות. אין לי כרגע את המספר, אך אשמח להעביר לך אותו במידה ואת מעוניינת יעל.

riki amr

New member
סלעית ופלדע - מספרי טלפון

אורית מספר הטלפון של פלדע - 039030065 אפשר להזמין גם דרך "יסוד" הוצאה לאור מספר הטלפון הוא 035587990 מספר הטלפון של סלעית - 048577906 ריקי

yam1

New member
הי ריקי

הי ריקי הצטרפתי לפורום YAM1 זו אני יעל.

riki amr

New member
יעל../images/Emo24.gif

אהלן יעל ברוכה הבאה . קראתי את המסר ששלחת בוואלה והחזרתי לך תגובה . אני שמחה שסוף סוף הצלחת להתחבר . להתראות מחר בהשתלמות . ריקי

k4school

New member
אמצעי המחשה באינטרנט (אחד ממאות)

והנה כתובת יפה בה ניתן לראות אפליקציות מהממות להוראה וללימוד המתמטיקה. http://home.a-city.de/walter.fendt/me/me.htm והנה כתובת ה ניתן למצוא מעל 300 קישורים לאפליקציות שונות להוראת המתמטיקה, פיזיקה ומחשבים.... "אתר המפתח לבית הספר" http://www25.brinkster.com/k4school וכשנקבל עזרה נוכל להוסיף לאתר מרשימות של עשרות אתרים נוספים קישורים רבים נוספים... אז... קדימה... היתגייסו לעזור
רונן מרצה לפיזיקה ומנהל פרוייקט "המפתח לבית הספר"

פלדע וסלעית

סלעית ת.ד. 7988 חיפה, טל- 8577906-04, טלפקס- 8253051-04, נייד- 407547-053, www.saleit.co.il, e-mail: [email protected] פלדע משווקת על ידי הוצאת יסוד: החופר 34 אזור התעשייה חולון, טל- 5587990-03, פקס- 5587991-03. אישית, אני מעדיפה את סלעית הן מבחינת היחס, הן מבחינת המחירים. לגבי העזרים עצמם, אי אפשר לומר שכולם עדיפים מחברה אחת. למשל, הגיאובורד (לוח מסמרים) של סלעית עדיף בעיני כי הוא שקוף וניתן לראות את הצורה והשיקוף שלה כשהופכים את הלוח, לעומת הלוח של פלדע שהוא כחול אטום וזה חיסרון רב. אבל למשל הקוביות המתחברות של פלדע יותר נעימות למגע והרכבה לילדים צעירים. מה שכן אורי מסלעית יכול לשווק גם את המוצרים של פלדע (אני הבנתי שיש לו אישור לכך) ועזרים שאין לסלעית או שהעדפתי את העזר של פלדע הוא סיפק לי דרכו עם המוצרים שלו. בכל מקרה היחס שמקבלים בסלעית שונה מאוד מפלדע ובעיני זה מאוד חשוב גם כן.

למעלה