אמנם נעדרתי לתקופה

Queenati

New member
אמנם נעדרתי לתקופה

אבל אני עדיין מתעקשת שהודעות איום / הכפשה וכד' לא יהיו על גבי הפורום. הודעות נוספות יגררו לחסימה מכתיבה בפורום וכמובן מגלישה בבלוגTV
אז שיהיה לכולנו המשך שבוע נפלא ושקט

החלמה מהירההה ../images/Emo24.gif

גמאני נעלמתי בעעעעעעעעעעעעעעעע לימודים, עבודה, לימודים ועבודה ושוב עבודה ועבודה ועבודה אוחחח... חיים קשים נ.ב. המנהלת מאוד מתלהבת ממני אני כולה פחות משבוע בעבודה והם רוצים לעשות אותי כבר אחראית משמרת כשאהיה יותר מתמצאת בחנות
שמעתי מבנות אחרות שהיא אומרים דברים טובים עליי
יום נפלא שיהיה לך

Queenati

New member
../images/Emo4.gif

לא אמרתי בלי מלחמות?
פולי - משה ביקש ממני כל כך יפה לכנות אותי כך - אז אני מוותרת לו (בכל זאת עירקי). השאר יכולים גם לקרוא לי בשמי - ענת

ענת בואי אני יגלה לך סוד קטן......

אני חצי עירקי! חצי לא חשוב אבל אני גם עירקיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

איך הוא ביקששששששש?

הזמין אותך לארוחת ערב על בסיס סטייק??? ככה קונים בימינו אנשים...?? הא??
משה! מצידי, אני ואתה גמרנו! <מתי התחלנו?
> בכל מקרה בוא מכות אני הבלונדה עם הציצי הגדול <הלוואי עליי!!!>

פולי אני תכוונתי שקוונקי תזמין אותי

והיא תכין לי סטייק חלומי...(אני אוכל גם חצי משלה..) ויין טוב.. אני מקווה שיש לי ידע במס'ג וזה..כי אחרת אני לא..זה..נו.. לגבי המכות..אני נענה לאתגר באומץ רב... אני נכון להקריב את גופי החושני למען דעותי..(אמרת בלונדינית!!)..

חחחחחחחח ענת

אני צריך להבין שזה איומיים אליי??? בואי אני יגלה לך משהו... את יכולה להנות מלחסום אותי... כי אני יחזור.. ולא רק זה .. אני יהנה לספר לכולם... על איזה הטבות אתם לנותנים פה לגולשים... ושלא נדבר... שיש לי עוד הרבה מה לומר בנוגע לתפוז אולי אני מכור... אבל אם את רומזת אליי תהני ולא אין פה שום איון ולא נעליים... שיהיה לך יום ניפלא... אוהב...

אלדד!

מה אתה תוקף אותה? היא לא אמרה שום דבר אישי עלייך יאללה תרגיע עלאק לחסום.... אם מגיע לך להיחסם אז תיחסם בדיוק כמו ששחר נחסם לתקופה יפה מאוד ועוד הרבה אחרים דיי כבר לשחק אותה שאתם פה אלא שיוכלים לשלוט ובמידה ויעשו משהו נגד הרצון שלכם, אתם תהפכו למלכי עולם יאללה גם כןןןןןןןןןןןן לך לך לישון על האף אולי הוא יקטן לך
מתה עלייך יא חרא

לה לולה

New member
אני חושבת שהיא התכוונה בעיקר לסקסית

23. אם היית רואה מה היא פרסמה אתמול ב 1:30 בלילה, (ההודעות נמחקו) אז היית מבין

למעלה