אממ.

Shusho

New member
אממ. ../images/Emo34.gif

אז ככה. בי? לסבית? סטרייטית? מה זה משנה, סעמק
יש לי ולכל העולם את הזמן שלו להחליט, נכון? וה לא משנה. ואני מודעת לעובדה שיום אחד אני יכולהלקום ולהגיד שאני לסבית פתאום או סטרייטית לחלוטין. וככה כל אחד אחר. כי מה זה בעצם, משנה? אז למה כל העולם הזה נגד? שיגע אותי. אתן הומופוביות? למה? אתמול היתה תוכנית בטלויזיה, "החבילה" בערות 22. היה בן שיצא מהארון ושלח לאבא שלו את דגל הגאווה, האבא סיפר איך הוא קיבל את הבן שלו בשמחה. אמא היתה בסלון והחבר לידי, המודע לנטיותי לחלוטין. שאלתי אותה מהחדר מה יקרה אם אני אודיע לה יום אחד אם אני לסבית. בהתחלה היא ענתה "קודם נראה מה יגיד על זה החבר שלך" (גיחי גיחי, אמא), אחרי כמה פעמים שחזרתי על השאלה היא אמרה שהיא לא תקבל אותי בחיים. חה? זאת אומרת, לעזאזל, מה הבעיה עם זה? הייתן אי פעם מספרות על כזה דבר? ולקבל חברה כזו? משגעת אותי אחת מהכיתה שלי, שפעם אחת צחקתי ואמרתי שאני לסבית והיא קפצה מהמקום וכמעט ירתה בעצמה. אחר שאלתי אותה מה לעזאזל עבר עליה, היא אמרה ש"איכס, את היית מסתכלת עלי במבט של חשק ולא של חברה". פאק איט מטומטמת, זה לא קשור
. מה אתן חושבות על זה? היית מקבלות את הבת שלכן? את החברות? את עצמיכן?

MaddyD

New member
אני אומרת

שהתלהבת. את כולה לסבית שזה הרבה יותר מקובל מלהיות הומו.

Miss Tika

New member
אני אומרת

שכשאין לך מה להגיד, עדיף לשתוק. (כל יום לומדים משהו חדש.)

MaddyD

New member
אני אומרת

שגם את התלהבת. להיות לסבית זה לא כזה ביגי כמו שעשיתם מזה, אבל כל אחד והמנת צומי שלו, הא?

MaddyD

New member
30!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני לומדת עוד את ויקרא היום.... בלע אין לי זין לחרא הזה. אחד המגעילים ואת המאמר של ויס. מחר את מלכים ואת יחזקאת.. כמה את?

EVE Lights

New member
מה את צוחקת?

ח"ח. אני בסוף בראשית. מחר נעשה מרתון. עעע לא כיף, אין לי כוח

MaddyD

New member
אני לומדת 10 ביום!

ואיזה מרתון מגישים אותך על מאה למה את לומדת בכלל?

EVE Lights

New member
כי אני בקושי זוכרת משהו

כאילו, ברור שזוכרים, אבל עדיין צריכה לעבור על כל החומר, רוצה להפציץ בבגרות וכאלה (אמאבא פולנים, את יודעת איך זה)

למעלה