אממ, פתאום חשבתי על זה

לורוצה

New member
אממ, פתאום חשבתי על זה

והנה אנחנו מחליפים תפקידים! לך יש אינטרנט איטי בתכלית ולי יש משו מהיר (גם צב הוא מהיר יחסית לצב בסלואו-מושן...). ואם כבר פתחתי שירשור, אז הנה לך סיפור: חברת הביגוד FOX KIDS הואשמה במשך כמה עונות בפרסומות שלה שלא רק היו פרובוקטיביות ביותר, אלא גם לוהקו בילדים וילדות בני 10 או משו כזה. לדעתי, הטענות היו בהחלט מוצדקות. לא שזה בסדר כשזה ילדות בנות 18, אבל כשזה ילדות בנות 10 זה כבר מוגזם. כל זה לא מוריד מהשנינות בה בחרו הקופירייטרים של החברה לענות לאומה. והרי התסריט: מיקום: מסלול באולינג משתתפים: ילד א', ילד ב', ילדה שעל חולצתה מצוייר זבוב גדול (ששמה בתסריט הוא "זוהר") וחברתה החננה. - זוהר מחזיקה כדור באולינג בשתי ידיים, בקושי מצליחה להרים אותו. - ילד א' לילד ב': "תראה את _והר, _ורקת כמו סתבא שלי" (זוהר מחזיקה את הכדור בשתי ידיים, כמו זריקת סבתא). - ילד א' קורא בקול: "_והר, יש לך _בוב על החולצה" (זוהר עושה לו פרצוף). - ילד א' ב' "אם היא פוגעת במשו אני _בל" ילד ב' עונה "חיפושית _בל". - זוהר זורקת ומפילה איכשהו את כל מקלות הבאולינג. - זוהר לילד א' "תורךָ..." חברה חננה "..._בל" - קריין: פוקס קידס, לא שמים _ין. לאורך כל הפירסומת יש כיתוביות, וקל קו תחתון מבוטא בעין משו שדומה לא'. (שם לב לשנינות של הקריין בסוף, כמובן).

לורוצה

New member
ולמרות הכל, ברור שאין כמו שקע ותקע!

אחרי הכל, היוצר שלהם הוא משלנו... (שי צ'רקה, שיצר גם את "בבא", אם אתה מכיר). שקע ותקע הם אחד הדברים היותר חמודים שניצפו על המרקע מאז המצאת האריק ובנץ או משו כזה.

שירה 25

New member
נראה לי שהתבלבלת עם...

אורי אורבך. :) עד כמה שזכור לי, לצ'רקה אין שפם.

כפרה עליהם.

ניסיתי לעצב לגמד תסרוקת כמו של תקע. לא הצליח. יצא כמו קיפוד מסומם על אקסטזי.

למעלה