אממ..... לשירלי..

ל א ק י

New member
אממ..... לשירלי..../images/Emo3.gif

אגב נראה לי אם תכתבתי את זה בעבודה שלך תקבלי 0..
טוב אמ.. יום 1: הגענו לניו יורק.. אחרי 14 שעות (אם נחיתה בפראג..) והיינו נוראאאאא עיפיים.. פגשנו את קרובים שלנו..(שלא ראיתי 12 שנה=\) והם הסיעו אותנו הביתה.. אכלנו.. פגשנו עוד קרובים.. ונורא רצינו ליסוע לאנשהו.. אפילו שכבר היה 9 בערב.. והיינו עיפיים.. אז דוד של אמא שלי הסיע אותנו למנהטן.. לאפחד מאיתנו לא היה כח לצאת מהמכונית.. אז פשוט נסענו שם במכונית.. היה ממש יפה.. כל האורות.. זה נראה הרבה יותר בלילה מאשר ביום.. מי שהיה שם כנראה מסכים איתי..
חזרנו בחזרה לבית של דוד של אמא שלי.. התקלחתי.. וישר הלכתי לישון...
יום 2: אמא שלי העירה אותי בערך באממ... 10..
והיא אמרה לי שאנחנו הולכים למנהטן.. נסענו ברכבת למנהטן.. נכנסנו לאיזה חנות ספרים.. (בעע על אחי
) תוך 5 דקות שכנעתי את אחי לצאת משם.. הלכנו לביניין הכי גדול שם (בעע שכחתי איך קוראים לו לעזעזל
, את בטח תביני=\) ובגלל שהייתי ממש עייפה מכל ההליכה הדפוקה הזאת.. חיכיתי בתור שהיה למעלית.. כדי לעלות לקומה הכי עליונה.. והתיישבתי על הרצפה.. (אמרתי שהייתי עייפה
) אחי ואמא שלי מסתכלים עלי כאילו אני איזה חיזר
תוך 5 דקות חצי מהאנשים שם יושבים
עלינו למעלה.... ואחי ניסה לצלם אותי.. (רוצה לעשות לאנשים סיוטים=\) וכמו כל בנאדם נורמלי.. לא היה לו כח לעשות סיבוב כדי לעלות למעלה ולצלם אותי.. אז הוא פשוט עבר דרך המקל שהיה שם.. פתאום באה אליו שוטרת.. אומרת לו לעשות את כל הסיבוב ולרדת בחזרה לאיפה שהוא היה.. ולעלות בחזרה.. (?) טוב הוא עשה את זה.. וצילם אותי... ואז כמעט נפלה לו המצלמה (אידיוט\=) והיה שם מממממשששששש יפההההההה
רואים את כל מנהטן משם
וגם הסבירו לנו איפה היו פעם התאומים (
) סתם טיילנו בחנויות.. אכלנו.. חזרנו לבית.. (אחי רצה לרדת 3 תחנות לפני שצריך
אבל הסברתי לו שעדיייןןן אנחנו לא צריכים לרדת
אידיוט=\) פגשנו את בנדוד של אמא שלי.. (כוסון
) ואזז בא עוד בנדוד של אמא שלי.. אם הבן שלו (איזה מתוקקק
) התקלחתי הלכתי לישון.. יום 3: נסענו לביניין של האום..
יפפההה שם
יש שם כל מיני מתנות ממדינות אחרות (זה מה שאחי אמר לי=\) ובידיוק גם היו שם שיפוצים.. וגם יש שם חנות כזאת.. אם כל ארץ הדברים שמאפיינים אותה.. וחצי שנה חיפשתי שם ישראללל
חשבתי שלא יהיה.. אבל בסוף היו שם 2 מדפים
וגם מצאנו שם ספר ללימוד עברית
וזה נראה לי=\ יום 4: נסענו עם בנדוד של אמא שלי למקום שבו יש ת´אוניות.. (שכחתי איך קוראים גם לזה
) קנינו כרטיסים לאיזה ספינה...... תוך 10 דקות היא הגיעה
עברנו מתחת לאיזה 4 גשרים...
הראו לנו כל מיני מקומות (לא זוכרת איזה
) וגם הראו לנו ת´מקום שבו עמדו התאומים (
) ואז נכנסנו לקניון ליד... הסתכלנו לי בגדים..
נסענו הביתה.. בדרך התקשר אלינו עוד איזה קרוב שלנו=\ הלכנו אליו הביתה.. וזהו=\ בע לא זוכרת יותר כלום משם
בע בע בע בע בע בע בע בע סליחה:(

swirrrly

New member
ווי תודה../images/Emo24.gif ../images/Emo118.gif

זה ממש עוזר לי הקטע עם בנייני האום!! עכשיו אני יודעת מה לכתוב בכל יום!! תודה ילדה..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
שירלי.

למעלה