אממ... כמה שאלות ברשותכם.

אממ... כמה שאלות ברשותכם.

אני כותבת סיפור על חבורת פיות, ורציתי לדעת- איך פיות נכנסות לארץ הפיות? זאת אומרת, יש איזו דלת סתרים שרק פיות יכולות לראות, או לא יודעת מה...? מישהו יכול לתאר את הארץ מבפנים? או שזה ממש קשה? יש ציורים של ארץ הפיות? עד איזה גיל פיות חיות? הן כמו האלפים, שחיים לנצח אך אם מישהו הורג אותן הן מתות? (ניסוח גרוע של השאלה, אני יודעת) ישנם יצורים שיכולים לראות את ארץ הפיות? היו לי עוד שאלות, אולי הן יעלו לי עוד כמה זמן... תודה, יערה

Efeary

New member
תשובות

נראה שלתילי פיות יש פתחים שבני אדם פשוט לא מסוגלים למצוא, וכך גם לארץ הפיות, שהתילים הם חלק ממנה, אבל זה תלוי באמונה. יש במאמרים מאמר על "שמי ארץ הפיות", אבל גם כאן קשה לתת תשובה מדוייקת כי זה מאוד תלוי באמונה אישית- יש שמאמינים שזה עולם בלי שמש עם אור דימדומים, ויש שמאמינים שזה עולם אסטרלי בו יש אזור חורף,קיץ,אביב וסתיו, וכך ממשיכות האמונות. לכל פיה יש אורך חיים משלה. פיות, רובן ככולן (גם האלפים) אינן בנות אלמוות וגם הן מתות בסופו של דבר, אם כי תוחלת החיים שלהן ארוכה בהרבה מתוחלת החיים שלנו והיא אינדיבידואלית לכל פרט (או סוג של פיות). בגלל זה גם קצת ההתרבות של הפיות מאוד איטי ובעייתי והן פונות למיילדות בנות אדם לעיתים קרובות לסיוע, מה שמאוד נדיר אצל פיות. מה זאת אומרת יצורים? כולם יכולים לראות את ארץ הפיות, אבל בני אדם לא רואים את הארץ כפי שהיא, הם רואים אותה כאילו היא מקום מלא פאר והדר, כשבעצם היא כנראה אינה מקום כה מלהיב, לא יותר ממאורה תת קרקעית ענקית וקסומה. כנראה שחתולים ובע"ח אחרים מסוגלים לראות את הפיות ועולמן כמו שהוא בלי שיתקלו באשליית היופי שמגנה על הפיות ועולמן וגורמת לאנשים בלבול רב, לעיתים שיגעון, מוות או כליאה למאות שנים בתל. נשמח לענות על כל שאלה!

וואו, תודה!

אבל, בעצם, בני האדם יכולים להכנס לארץ הפיות. אמנם לא תמיד מרצונם, אבל הם יכולים. השאלה, מה הם רואים כשהם עוברים לשם? איך הם עוברים לשם? יכול להיות שישנה מערה שמובילה לארץ הפיות? נגיד שזה לא ידוע... אוי, מה אני אמורה לכתוב? זה מבלבל. פיות נלחמות? אני מניחה שיש להם אויבים? ושוב, תודה על הנכונות לעזור לי. יערה

Wild elf

New member
מי שמכיר את סיפור המלך אר

מכיר את ארץ אבלון(INS AVALON). מסיבה כלשהי נוצר רושם שזאת ארץ אפלה, וזה לא נכון. במקור אבלון היא ארץ הפיות. שם גרים כל הסוגים של פיות(ויש הרבה. הישראל מסיבה כלשהי חושבים שפיה זה שם יצור, אבל זה לא נכון. כמו שלחיות יש סוגים, כך גם לפיות). חייהם די דומים לחיים אנושיים, משחקים, משתים וכו`. להיכנס לארץ הזאת זאת לא כלכך בעיה, כל פייה יכולה ללוות אותך. לצאת כמעט בילתי אפשרי. ואם כבר הצלחת, ללא קסם חזק לא תשרוד. הזמן שם הולך אחרת מאשר בעולם הזה, כל שניה שם שווה כמה שנים כאן. מי שחוזר ללא הגנה קסומה, פשוט יזדקן בכמות השנים השוות לזמן שהיה שם. לראות את אבלון ואת הפיות בכלל ללא שום קסם ואישור מהפיות, לפי המסורת, יכולים רק אנשים בלונדינים(כן, יש דברים טובים בלהיות בלונדינית) שנולדו ביום שישי. עוד משהו? רק תשאלי, אם אוכל אענה

Sonata Of Tears

New member
באבלון גרות הפיות?

חשבתי שהם עברו לטיר-נה-נוג! ,מה קרה? אבלון זהו האי שגברת ארתור הקימה, ולזכרוני לא מוזכר עליו שום דבר שנוגע למגורי הפיות שם

Wild elf

New member
אני לא מכיר את כל בגרסאות

אבל אני לא לוקח דברים מהאוויר. אף אחד לא "הקים" את אבלון. האגדה של ארתור היא מאוחרת מאוד מהמקור(חפשי הודעה על מלך ארתור), ואני לא יודע מה עשו עם אבלון באותו זמן. זה מה שאבלון היה במקור, ויש הרבה אגדות על אנשים שהיו שם וניסו לחזור. כמה מהם אפילו היצליחו. (מקור העיקרי של כל ההיתפלצפויות שלי הוא אינצקלופדיית העל טבעי,"ספר התנך" שלי, שיש בה כמעט כל יצור מכמעט כל מיטולוגיה)

fairyflora

New member
../images/Emo29.gifאבלון

שלום אני עוד לא כתבתי כלום בפורום שלכם... אבל הבחנתי שיש לכם טעות בתפיסה שלכם לגבי האי אבלון... ראשית, אבלון אינה ארץ אלא אי (בעבר אחד מהאיים הבריטיים). שנית, אבלון אינה ארץ הפיות, היא אי שבו שכנו כוהנות הדרואידים ושם כוננו את ביתן ועבודת האלה, הן למדו ולימדו את כל סוגי האומנויות, רפואה, משפט ועוד. שלישית, מורגאן לה פיי לא הקימה את המקום, הוא כבר היה קיים אלפי שנים קודם לכן. מורגאן לה פיי באיזה שהוא שלב בחייה הפכה פשוט לכוהנת הראשית של המקום. ועל מעשיה ניתן ללמוד מהאגדה על ארתור. רביעית, המקום תמיד היה מקושר לפיות בגלל שהיה להם קשר לעולם הזה אם זה בקשר ישיר או אמונות, מיתולוגיות שהיו למעשה חלק מחיי היום יום של אנשים באותה תקופה.

רגע... אז אבלון לא קשורה לפיות?

יש סרט על אבלון, נראה לי ערפילי אבלון, משם שמעתי את השם. בכל זאת, יש רק ארץ פיות אחת? יערה

Efeary

New member
זה לא סרט זה ספר!!!

הסרט נוראי. -_- הספר גאוני אבלון לא קשורה באופן ישיר לפיות אבל האנשים שחיו בה אכן היו מאמינים גדולים של פיות והדת והריטואלים היו קשורים עמוקות לפיות. נוכחות של פיות הייתה כמובן שכיחה שם הרבה יותר. האי הזה היה מקביל לאי גלסטונברי ונאמר שהוא נעלם עם ההתרחקות של המסורת העתיקה (והאמונה בפיות) מאיתנו, אבל יש אנשים שעדיין מאמינים שאפשר להגיע לאי הזה.

אוי... *משפילה את הראש בבושה*

ספר... טוב, אנחנו יודעים שיש הרבה אנשים שראו סרטים ולא קראו ספרים... או להפך... אהה... בכל מקרה, אם יהיה לי את הספר אולי אני אוכל לקרוא אותו... כן... הפיצול אשיות שלי: הגיע הזמן לשתוק... לא תוכלי להציל את הכבוד שלך, כסילה... יערה

fairyflora

New member
../images/Emo29.gif

אין ארץ אחת יש המון ואין לדעת מיקום או מספר אבל יש ערים מתחת לאדמה, מתחת למים בתוך סלעים, יערות ועוד. בכל מקרה זה לא משנה כי את לא יודעת היכן תמצאי את את הפתח לעיר את לא צריכה לחפש אותו...

וואו, למה אתם כל כך עקיפים?

זה כמו לפתור חידה... אני מרכזת את הרמזים שגיליתי עד כה, ובכל זאת לא עניתם על השאלה החשובה ביותר- מה הכניסה??? איך נכנסים לערים האלה מתחת לאדמה? מנהרה? דלת? קוד? אני מאיימת, אם לא יהיו לי תשובות, אני אמציא! (ותאמינו לי, זה לא יהיה טוב! יש לי מוח חולני ביותר!) יערה...

fairyflora

New member
../images/Emo29.gifדרך מחשבה

את חושבת על הנושא בגישה מאוד שגויה. המציאות ודרך המחשבה שלנו היא שונה לחלוטין משלהם. אין קודים או סיסמאות או מפה בה מצויינת הדרך ל"דלת הסודית"!!! זה לא עובד ככה... ותני לי לתת לך עצה אל תחפשי כ"כ את "שער הכניסה" לעולם שלהם- מי שמחפש לא מגיע לתוצאות חיוביות ואת יכולה להבין את זה מתוך אלפי סיפורי מיתולוגיות על פיות.

אני יודעת...

אז אני מבינה שאיש לא יודע איך פיות נכנסות לארץ שלהן. טוף, אני אצתרך פשוט לרשום שמישהו החטיף לפיה בומבה, והיא התעוררה ומצאה את עצמה בבית החולים הפייתי בארץ הפיות. אמרתי לכם שיש לי מוח חולני. חוץ מזה, אני לא מחפשת את הכניסה... אני פשוט כותבת סיפור על פיות שכנראה בורחות ממשהו לא נעים (לא, עוד אין לי רעיון מה זה) והן בדרכן לארץ הפיות בכדי להתגונן שם. אשאל שוב, אילו אויבים יש לפיות? בכל זאת, תודה רבה על העזרה! יערה...

למעלה