אממ...יש לי בעיונת קטנטונת...

ItsyPitsy

New member
אממ...יש לי בעיונת קטנטונת...

בעיקר יש לי ספק... אני וחבר שלי נגיד שנהננ אוקיי? בלי חדירה אבל אני פוחדת שהתלכלכתי למטה ממנו ועבר שבועיים מאז עכשיו השאלה שלי זה איך בודקים את זה עכשיו בלי בדיקת דם ובצורה שמאלה לא תדע וגם כמה גדול הסיכוי שנכנסתי להריון מזה דבר נוסף שהדאיג אותי זה שהמחזור איחר בשבועיים ויותר...אבל ההוא לא ממש סדיר אצלי ככה שזה לא בטוח קשור... וסתם שאלה לא קשורה אפשר לקבל מחזור בזמן הריון? אני אודה לכל מי שיענה לי

McStar

New member
כמה תשובות:

אם המחזור מאחר בשבועיים, כדאי מאוד לבצע בדיקת הריון. ניתן לקנות אותן בבית מרקחת\סופר פארם וכו'. (ותני גז בעסק הזה, לא לחכות- כי את כבר יודעת שמאחר לך!) אי אפשר לקבל מחזור בזמן הריון. ולגבי הבדיקה, אני לא צוחק בכלל! אם את יודעת שיש איחור, תזיזי ת'תחת שלך לבית מרקחת ותקני ערכה לבדיקת הריון. עדיף לך לבדוק עכשיו, ולא לקום בעוד כהנה וכהנה חודשים עם איזה תינוק. אני יודע שאני נשמע מלחיץ, אבל זה מה יש. עדיף שיהיה לחץ עכשיו מאשר לחץ אח"כ.

MC SammY

New member
תקשיבי מותק

אמרת שלא הייתה חדירה. מה הכוונה התלכלכת קצת? זה הגיע לאיזור הנרתיק? אם כן, והמחזור מאחר...מומלץ לעשות בדיקת הריון שתוכלי לרכוש אותה בסופרפארם. אם זה לא הגיע לנרתיק, לזרע אין יכולות לעוף או לקפוץ, ולכן הדאגה מיותרת. מה גם, שלחץ יכול לגרום לאיחור במחזור, במיוחד אם המחזור שלך לא סדיר. אז קודם כל תרגעי, תשחזרי מה קרה. אם את בכל זאת רוצה להרגיע את עצמך, תקני בדיקת הריון, הן די אמינות ולא מזיקות
. הכי חשוב להרגע!!!

ItsyPitsy

New member
נחשו מה נחשו מה?!!!

קיבלתי היום מחזור! סימן שהכל בסדר נכון? ודווקא הפחידו אותי שאיזה זרעון קטן כן יכול להתפלח בלי חדירה בגלל זה דאגתי.

fr3ak

New member
לא לדאוג חמודה

תראי... אין מצב שאת נכנסת להריון מ"לכלוך"... מחלות מין? אני לא בטוחה.. הריון יש כאלה ערכות ביתיות לבדיקת הריון.. כדי לעשות שתיים כי זה לא תמיד 100% אמין... אין מצב שאת מקבלת מחזור בזמן הריון... מחזור זה בעצם הביצית שלך ש"חיכתה" ברחם לזרע על הסוס הלבן... אם הוא לא מגיע, הביצית שלך "מתה ויצואת החוצה עם מלא דברים שהרחם הכין למקרה שהזרע יגיע, יתאחד עם הביצית ותכנסי להריון.. מחזור זה כל הדברים שהגוף מכין לתינוק יחד עם הביצית הלא מופרית.. אם את בהריון, הגוף משתמש בדברים שהוא מכין ולא צריך להוצאי אותם במחזור ככה שאין מחזור בהריון (9 חודשים של חופש
) בכל מקרה אם את מתכוונת להתחיל לקיים יחסים רצוי שתקראי ותתכונני לסקס מוגן.. בהצלחה!

למעלה