אמממ... טוב... שאלונת פצפונת...

אמממ... טוב... שאלונת פצפונת...

הרגע נכנסתי לפורום (חכו! זה לא הזמן להמטיר אותי ב"ברוכה הבאה!!!!!") ושאלתי את עצמי- רגע, למעלה כתוב פורום הארי פוטר. אני מאוד מקווה שלא תתחילו לכעוס עלי... בפורום אחר של הארי פוטר זה הסתיים מאוד רע... אז רק רציתי, אם מישהו יכול להסביר לי... נו... מה זה "הארי פוטר- חברתי." שקוראים לפורום הארי פוטר, ואתם מפטפטים? סליחה, זה שילוב של כסילות והעייפות שמתחילה להאגר בגוף שלי. *פולטת פיהוק שמקפיץ את סויה החתול שלי מהכורסא* אממ... יערה

yo t a m

New member
זאת שאלה מצויינת

כחדשדש למדי (שזאת הייתה גם השאלה הראשונה שלו ^^ צירוף מקרים משעשע או העובדה המעניינת שזה באמת דבר מתמיה?) עליי לציין שאני לא אוכל לנפק לך תשובה טובה. כלומר, אני אוכל לנסות להסביר לך על סמך מה שהסבירו לי, אבל עדיף שתשמעי את זה מהמפצלים האמיתיים של פורום הארי פוטר
אני חושב.

תשובה בקצרה:

בהתחלה היה רק פורום "הארי פוטר - הספר" ואנחנו היינו שם ודיברנו על הספר. אבל עם הזמן נמאס לנו לדבר על זה והמקום הפך פחות ופחות טופיקי, וגם יציאת הספר החמישי לא שינתה את המצב בהרבה. מה שכן השתנה בעקבותיה זה שהגיע גל של אנשים חדשים לפורום, והם כן רצו לדבר על נושא הפורום. ולכן פינינו להם את הפורום שלנו, ובמקום זה הקמנו פורום שהוא בית חדש לקהילה אך חסר טופיק.

Gizmo15

New member
יש לי רעיון^^../images/Emo62.gif../images/Emo9.gif../images/Emo28.gif

בואו נשנה את השם של הפורום, כדי שאנשים יפסיקו לשאול מה זה הפ-חברתי (חוץ מערוץ במירק
*פרסומת סמויה), וכדי שיהיה לנו נושא, ונהיה פורום... ארמ.... פורום נדל"ן בשרון
אה, רגע... טוב, חייב להיות נושא שאף מקים פורום בתפוז עוד לא חשב עליו... חייב להיות...

De-Panther

New member
לא לשנות!! זה מזכרת|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

מההיסטוריה הארוכה שלנו אני מעדיף לשמור אותה

למעשה, בהתחלה היה רק פורום ../images/Emo29.gif

הארי פוטר. ואם לחזור יותר אחורה אז בהתחלה היה רק אלוהים ותוהו ובוהו. ואז הוא יצר את הג'יי קיי רולינג. ואז נהיה הארי פוטר ורק אז היה פורום הארי פוטר שהתפצל אחרי זה לספר וסרט ואז נוסף תינוק חדש למשפחה - חברתי. ואלו היו 16 שניות שאיבדתם לנצח
.

אז זה אומר

שהייתם אמורים לקרוא לפורים "הארי פוטר-הספר - חברתי" אויש עכשיו שמתי לב שכתבתי פורים..... פורים שמח! (עוד 20 ימים :)

למעלה