אמממ היה פיצוץץץ

אלמוגית

New member
אמממ היה פיצוץץץ

חבל לכם על הזמן איזה כיף היה במסיבה של טיאסטו היה פשוט עעעעעעע נננננננננננ קקקקקקקקקקקקקקקק היו בערך 10,000 והיה כזה כיף אין אין הוא פשוט חבל על הזמן הואאאאאאאאאאאאא פשוטטטטטטט מלך מממממממללללללךךךך...... בקיצור נהנתי מאאאווודדד...... ושוב אני מתחילה את שידורי...

משיייי

New member
שלום שלום שלום לך

שמחה שנהנת ושהיה לך אחלה את האמת אנחנו שמענו את המסיבה ברדיו והמוסיקה לא היתה לטעמנו וגם מישהו ממשפחתי היה שם ואמר שלא היה משהו משהו ושהיו מלא פרחים/חות אבל העיקר שאת נהנת וחזרת אלינו נו מתי את נוסעת שוב לאילתה??? יום חמישי מתקרב והמלך מגיע את באה??? ויש עוד הפתעונת נחשי מי מגיעה ב19 לחודש???

אלמוגית

New member
וואלהההההההההההההה

הלביבה חוזרתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת שיווווווווווווווווווווו מדהיםםםםם ואיזה יום חמישי המלך בא ? השבוע או שבוע הבא? את חייבת להגיד לי כמה זה עולה אני חייבת לדעת ואגב גם לי יש להראות לך משהו אבל זה יהיה שאני אראה אותך את לא תאהבי את זה אבל לא נורא אני אוהבת... אם את יודעת שששששששש לא לגלות וזהו יאאאאאאאאאאאאאאא הלביבה שלי חוזרת איך התגעגעתי מתה עליייייייייהההההההההההההההההההההההההההההההההה יאאלללההההההההההההההההה תהיה בקש ררררררררררררררררררר

משיייי

New member
כן היא חוזרת כן הוא מגיע השבוע

עניתי בקצרה אה אה אה חיחחיחיחיחיחיחיח זה יום חמישי הזה וכרטיס עולה היום 30 ש"ח ובערב המופע 40 ש"ח ואת עשית מה שאני חושבת שעשית ואי ואי ואי מצוגעתתתתתתתתתתתתתתתתתת ואם בא לך היום אני אולי בפאב ובקשר קצת קשה להיות כשאין איך להיות בקשר אך הקשר בקשר חיחיחיחיח יאללה אני הולכת לעבוד ניפגש לייתר

אלמוגית

New member
משמש פצצות

בקיצור שיצא לך לקנות לך כרטיס תקני גם לי וזה יהיה אחלה בחלההההה.... סבבבבההההההההההההההההה יום נפלא ונהדר וכן אני מצוגעת אם לא הספקת להכיר אותי אז אני כןןןןןןןןן בענקקק......חחחחחחחחח

למעלה