אמיתי,עד קצה גבול האבסורד..

אמיתי,עד קצה גבול האבסורד..../images/Emo3.gif

אתמול,אשתי שתחייה,ראתה במרקע, כתבה על מסעדת קרפים-צרפתיים בנהריה.. ותאמר-יאלה,ניסע.. וכך,אני מוצא עצמי שועט איתה היום צפונה,ברינה. בתחילה-החלטנו על סיור בגן הבהאים בחיפה,(אגב נפלא).. ואז אני אומר לה-יש מסעדת שוארמה כבש-עגל ליד הצ´טק-פוסט..וניסע,ונאכל ..,אחלה.. ואז היא אומרת לי-כעת קרפים ? לא בא לי אפילו גראפס טוב,אז אני כעת מציע,שניסע לנהריה,וראש הנקרה ובדרך חזרה נעצור בקרפים הצרפתיים..בנהריה. אנחנו מתקרבים לצומת כברי,ואני משנה דעתי ואומר.. סטופ-שינוי בתוכנית,ניסע לשלומי,גבול הצפון לאורכו נחזור לראש הנקרה,ואז לקרפים.. אנחנו נוסעים לצומת כברי, ואני רואה שעוקפות אותי ניידות משמאל,מימין..פותח רדיון..ואופס..צומת כברי לפני. משם-ימינה זה לתהום עם המחבלים.. ובדיוק-הכניסה נחסמה על ידי אותן ניידות משטרה. אז נסענו לראש הנקרה, ימינה בצומת כברי,מחוסר ברירה אבל-גם שם חסימה חשבו שהמחבלים הגיעו עד שם חוזרים לנהריה..מחנים ליד הקרפים.. ולמרבית התדהמה-המסעדה סגורה,נפתחת רק בערבים.. המצאה "צרפתית".. נסענו לחוף הים,למול הגלים,עם השחפים. חזרה הביתה,בלי קרפ,עשר דקות שהפרידו אולי בין חיים למוות. אז מה שנותר לי-זה תמונות מהגן-הבהאי מרק.

הוריקן*

New member
תמונות יפיפיות

הייתי רוצה שגם הנוסע השמיני יביא לנו ככה תמונות מידיי פעם.

למעלה