אמונות טפלות..

swordy

New member
אמונות טפלות..

לאחרונה שמעתי אמונה טפלה בקשר לחברות שיש ריבים גדולים שליעיתים אפילו מביאים להפרדות בחודש השלישי השביעי ובשנה..בדקתי את זה עם כמה אנשים ושמתי לב שמתוך 8 זוגות אצל 7 זה יצא נכון! אז מי שקרה לו מוזמן לספר כדי לאמת את זה ואתם יכולים לשתף באמונות טפלות משלכם(בנוגע לאהבה ולזוגיות בלבד כמובן)

swordy

New member
התכוונתי למס' חודשים מתחילת הקשר!

לא למספר של החודש בלוח שנה או משהו כזה חחחח

חחח ../images/Emo6.gif

לא היה לי חבר ששרד יותר מחודשיים (חודשיים וחצי מקסימום), והיחיד ששרד (בעצם יש אחד) היה במשך 4 וחצי חודשים. אין לא 3, לא 7 ולא 12 חודשים (שזה שנה). מוזר שבחרת דווקא במספרים טיפולוגיים (מופיעים הרבה בתנ"ך). יש באמת אנשים שמאמינים בזה

Kingeh

New member
זה לא מדויק וזה לא אמונה תפלה

בעונות מעבר ידוע שיש המון פרידות. מסוף מרץ עד יוני ובין אוקטובר לדצמבר. זה קורה בעיקר לזוגות שלומדים. ויש לזה סיבה. בין אוקטובר לדצמבר יש סתיו, עונה עצובה וזה בדיוק הזמן שצריך להתרגל שוב למסגרת בית ספר מה שמשבש את התדירות של הפגישות בקשר. כי הרי לפני היה יותר חופש מה שאומר יותר פגישות. בינואר בערך, מתרגלים כבר למסגרת והתקופה נרגעת. ובמרץ מתחילה עונת הבגרויות שמלאה בלחץ די כבד מה שגורם למתח בין בני הזוג. מה שמוביל להרבה ריבים ופרידות. אמנם זה כבר אביב ואביב מסמל את פריחת האהבה אבל, כדי שיהיו הרבה זוגות חדשים, צריך שגם זוגות ישנים יפרדו. ותראו שזוגות חזקים תמיד נפרדים בתקופות האלו.

mor670

New member
אמממ לא נראה לי אמונה ,מקריות

לי היה שלושה שבועות תשעה חודשים שנתיים

למעלה