אמבטיה לתינוק מאוד פעלתן

האוהאו

New member
אמבטיה לתינוק מאוד פעלתן

שלום,

אין לנו אמבטיה, ועד עכשיו קילחנו את התינוק שלנו בן 10 חודשים באמבטיה עומדת + כסא דפני, וזה היה מצויין.
בזמן האחרון הוא כבר לא מסכים לשכב בדפני. אין לנו בעיה בכלל שיתקלח בישיבה,
הבעיה היא שהוא כל הזמן מנסה לעמוד ואפילו לטפס (מתוך משחק - מאוד מאוד אוהב אמבטיה).

פתרון טוב היה יכול להיות טבעת ישיבה אבל הן לא נכנסות.
טבעת + גיגית על הרצפה אפשרי - אבל נראה לי שקשה מבחינת הגב שלנו??
האם מישהו ניסה טבעת במקלחון?

תודה!!!

your simba

New member
לא בדיוק טבעת במקלחון אבל

ברגע ששלי התחיל לעמוד וללכת (בערך בעשרה חודשים והלאה) הוא לא אהב יותר את האמבטיה מכיוון שהיה לו שם פחות שליטה על התנועתיות. יום אחד הוא נורא ביקש להיכנס איתי למקלחת ומאז הוא לא שב לאמבטיה. כמובן שלקח לו מעט זמן להתרגל למקלחת אבל לאט לאט והוא מת על מקלחות
כמובן שהייתי שמה משהו במקלחת שלא יחליק חלילה...

גיגית בתוך האמבטיה על הרצפה

אנחנו עברנו לרצפת האמבטיה עם גיגית כשהיא התחילה להעמד יותר מדי.
זה לא נורא לגב. אפשר להביא שרפרף ולשבת לידו.
קצת קשהנ להרים אותם משם, אבל היא די מהר היתה נעמדת ואז יותר קל להוציא אותה בסוף האמבטיה.

נינושה2

New member
אני בעד גיגית

בבית יש אמבטיה, אבל בחו"ל ובמקומות לינה רק עם מקלחת, תמיד השתמשנו בגיגית והיה סבבה. אפשר להביא שרפרף ולשבת לידו.

נהראש

New member
אצלנו בדיוק לאחרונה

הפסקנו עם האמבטיה העומדת ועברנו לגיגית על הרצפה. היינו אצל אמא שלי ובמקרה הקטנה רצתה לשבת בגיגית הכביסה שלה. היא ישבה כ"כ טוב שהחלטנו לקחת לניסיון.
בימים הראשונים עוד היינו צריכים להחזיק אותה כל הזמן כי לא ישבה יציב מספיק אבל מהר מאוד היא כבר התחילה להסתדר לבד, ובכלל בעצם היא לא יושבת אפילו לשנייה, רק עומדת, נשענת על דופן הגיגית ומשפריצה לכל עבר

הבאנו לה כמה צעצועים והיא כ"כ נהנית שזמן האמבטיה התארך עד מאוד וגם ככה תמיד יוצאת מוקדם מידי לטעמה ויש קצת בכי אבל המים כבר קפואים...

בקיצור, כיף ממש. תהנו!

האוהאו

New member
אותו דבר אצלינו

חחחח אצלנו בידיוק ככה - כיף גדול השפרצות וטיפוסים (שזה קצת מלחיץ) וכשיוצאים בכי...
נראה לי שננסה את הגיגית עם שרפרף לייד.
תודה רבה

גולשת100

New member
שאלה לגבי אמבט מתקפל

עד איזה גיל זה מתאים? האם ניתן להניח אותו על הרגליים.

mayabb

New member
פשוט עד מתי

שהילד כבר יותר מדי גדול להכנס פנימה

מיועד רק לריצפה, לא לשים על מעמד רגליים (אם לזו היתה הכוונה..)

הוא יושב יציב?

אצלנו זה היה הגיל והשלב שבו העברנו את האמבטיה לרצפה.

אם הקטן עושה אמבטיה לבד, אז זה בגיגית קטנה על הרצפה
אם יחד עם האח הגדול, אז באמבטיית תינוקות, זו שיש לה רגליים, שמונחת על הרצפה. אין לנו אמבטייה רגילה ובערך מגיל 10 חודשים של הקטן הם עושים אמבטיה יחד.

תמרימא

New member
טבעת לא הלכה אצלנו

הילדים יותר מידי ניסו לצאת ממנה שזה הפך את זה למסוכן יותר (אם זה מתהפך, וזה מתהפך אם הילד בועט מספיק חזק כדי לשחרר את הוואקום)
אז גיגית, בלי טבעת. על הרצפה.
אמא יושבת ליד על שרפרף קטן והגב מרגיש יופי.

אנחנו מקלחים בטוש

הוא פשוט יושב או עומד על רצפת הטוש כשהמים עליו.

היינו מקלחים אותו בגיגית כשהוא פשוט יושב בה בלי שום אביזר אבל נמאס לי מלשים ולרוקן את המים וזה גם לא נוח לגבי הדואב.

למעלה