אמא.

צימעס

New member
אמא.

יש לי אמא נהדרת. באמת. עשתה המון שטויות, אבל היו לה המון הצלחות. גדלה, נפתחה, התבגרה עם השנים. היא מוסיקאית. לאחי יש טייטל "המוסיקאי" בינינו (אנחנו רק שני אחים). התחלתי ללמוד לנגן על גיטרה, התקשרתי אליה בהתרגשות. מובן שהיא לא מסוגלת לשמוח כי המורה שיש לי הוא אנטיתזה לכל מה שהיא חושבת על למידה, חינוך, ומוסיקה. כמה ימים אח"כ נפגשנו עם חברה שלי, ששאלה את אימי "צימעס היתה מוזיקלית?". והתשובה? "אה... צימעס... היא היתה חכמה!".

התחלת ללמוד לנגן על גיטרה? ../images/Emo2.gif

איזה כיף איפה מצאת זמן?

pf26

New member
איזה כיף לך

אני כל כך מתגעגעת לגיטרה שלי, אז כפרס ניחומים אני מנדנדת לילדים שינגנו. מחכה שהצורך יגבר על הרצון... המנחים לפי שיטת אדלר היו עושים "צימעס" מהתגובה של אמא שלך: לכל ילד התפקיד והנישה שלו במשפחה. יש מוזיקאי ויש שאינו מוזיקאי... את חושבת שאם היה לך מורה בשיטה אחרת היה לה קל יותר? לא מכירה אתכם אבל אני לא ממש בטוחה...

צימעס

New member
בדיוק. גם בלי אדלר זה ככה.

אני משערת שאם היו מלמדים אותי אחרת היה סיכוי שהייתי גם נהנת מזה. אני לא בטוחה ש"אחרת" זה כמו המורה הנוכחי שלי. אבל לא כמו שלמדתי.

פלגיה

New member
נשמע מוכר מאוד

אני לא הייתי יכולה לסרוג, כי "כבר יש לנו סרגנית במשפחה", באסה. (סרגתי, גם סרגתי. לא צריך לדאוג. כבר בגיל 16 הצלחתי להתגבר על טייטלים)

../images/Emo201.gif תגובות מבעסות

כל הכבוד לך שלמרות תגובותיה והתייחסותה של אמך, התחלת ללמוד גיטרה. בהצלחה ובהנאה

../images/Emo4.gif

ההערות שלהן יכולות להרוג אותי. בכל אופן - תהני לך מלימודי הגיטרה ומהנגינה.

למעלה