אמא מאושרת מדי!!! מה עושים??

אמא מאושרת מדי!!! מה עושים??

אוקיי, אמא שלי ב"היי" כבר כמה ימים.. היא נורא מתענינת ונורא מתקשרת ודואגת ושמחה! וכל הזמן אומרת לכולם כמה הם יפים ומקסימים וכמה היא אוהבת אותם... זה ממש מדאיג כל המצב הזה! ובעיקר מעצבן... ממש מעצבן. אני פשוט צועקת עליה...והיא- נשארת עם הנחמדות המרגיזת-פילים הזאת... אתם חושבים שיש לה מאהב?! מה עושים לעזאזל? אני מתחפנת מכל האושר הזה סביבי.....

Pink Punk Girl

New member
חכי זה יעבור לה ..

ואם לא תדברי איתה ותשאלי אותה למה היא ככה. בעיקרון את צריכה לשמוח כשלאמא שלך טוב .. בכל זאת, היא אמא שלך !! שיר

כן גם אמא שלי התחרפנה בימים האחרוני

האחרונים אבל זה טוב, לדעתי לפחות היא פחות מתווכחת וצועקת אבל שרוצים להיות רציניים איתה, אפשר לשכוח מזה.. אבל זה יותר טוב מבד"כ לדעתי...

maayan15

New member
יש הבדל בין להיות פחות צועקת..

למאושרת ושמחה...אם זה היה קורה לאמא שלי הייתי משתגעת...אנשים שמחים זה פשוט מעצבן...לא לדבר על זה שהם שרים ומחבקים וקופצניים ומצפים שכל העולם יהיה שמח איתם....תשכחי מלנסות לדבר איתה...זה לא יילך...היא לא תהייה רצינית....אבל...את יכולה לשאול את אבא שלך...

אולי היא עישנה עם... ../images/Emo16.gif

אלי, חנה והרב מהביתכנסת בצפת?
וברצינות- אני חושב שתשאלי אותה בעקיף, אם קרה משהו, כי שמת לב שהיא מאוד מאוד מאושרת בזמן האחרון.. נסי אבל לשאול את זה בצורה הומוריסטית, ולא ברצינות..
ניר

פפיטה

New member
אולי היא הלכה לפסיכולוג

והוא אמר לה להיות נחמדה ואוהבת ושמחה?.. או שבאמת יש לה מאהב :) את תמשיכי רגיל.... נצלי את המצב מה שנקרא וכמובן תשמחי בשבילה.

Pink Punk Girl

New member
../images/Emo46.gif אולי היא סתם שמחה ../images/Emo6.gif

תראו קצת התעצבנתי .. כמו כולם, גם אמהות הן אנשים !! וגם להן יש תקופות רעות ותקופות טובות !! אולי אמא שלך קצת מגזימה בהתנהגות כי לא הייתה לה תקופה טובה הרבה זן .. תשמחי בשבילה ואם זה ע-ד כ-ד-י כ-ך פמריעה לך .. דברי עם אבא שלך !! סליחה שאני מדברת קצת בתוקפנות פשוט השרשור עיצבן אותי "אולי היא לקחה משהו" "אולי יש לה מאהב" נראה לי שאם (חס וחלילה) היה לה מאהב היא הייתה קצת יותר סודית .. שיר

Pink Punk Girl

New member
ד"א ..

אמא שלי הולכת לפסיכולוג כי זה עוזר לה לדבר על דברים .. הפסיכולוג בח-י-י-ם לא יגיד לה להיות יותר שמחה או משהו, זה לא התפקיד שלו !!

The Cat Woman

New member
גם אמא שלי הייתה ככה...

וזה היה מעצבן, פתאום היא הייתה משחקת אותה מתעניינת אשכרה במה שעובר עלי. מי בכלל רוצה לספר לה? יום אחד מזה רבתי איתה בגלל אחותי הסתומה ואחרי שעתיים בערך היא התלבשה (הם יצאו באותו יום- ההורים שלי) והיא באה לי לחדר: מה נשמע? איך החצאית? ואני חושבת לי: יאללה, יא חנפנית! מה את רוצה?! שאני ישכח את הכאב ראש שעשית לי?! את כל הזמן שבכיתי? נעלתי את עצמי במרפסת עם היוצן באותו היום כדי שאף אחד לא יפריע לי ולקחתי איתי נייר טואלט- אף פעם לא קרה לי דבר כזה!

קצת מצב רוח.. מה יש?

תני לה לצחוק ולחייך עד שירד לה האויר מהמפרשים.. אם את היית בהיי כמה ימים והיו באים ומנסים להוריד לך אותו היית אומרת שאנשים רעים ושקשה להם לראות אותך מאושרת.. אז תני לה..

Heavy Thought

New member
אנשים שמחים זה הכי הכי../images/Emo70.gif

כל כך כיף להיות איתם, הם מתנהגים כאילו הם עישנו איזה ג´וינט לפני רגע וזה משפר ת´מצברוח בדרך כלל כשנמצאים ליידים, לי לפחות
אז מה הבעיה?! תשמחי איתה, ואם את לא רוצה, אז תעזבי אותה ותני לה לקפץ הלוואי וכולם היו כאלה

הריון

מאחר ואת מציינת שאת כלבה מסוממת אז מה שיכול להיות זה כך. 1. נדמה לך שאיה מאושרת תמידי אולאי את מדמינת . 2. במידה ותשובה 1 איה בכל זאות מאושרת , תגידי לה שאת בהריון ואז תיראי אך שהחיוך שלה נמחק בין רגע .

*neta*

New member
אם אמא שמחה ומרוצה

תהני מזה
את יכולה לנצל את זה לטובתך
וזה יכול להשפיע הרבה עלייך. בדרך כלל שיש סביבה שמחה בבית זה משפיע לטובה, את יכולה לנסות לדבר איתה, לשאול אותה ממה (לא למה!) היא שמחה ולשמוח בשבילה שהיא שמחה, כי אם המצב היה הפוך, היא הייתה שמחה בשבילך

למעלה