אמא אמא שלי :)

Dovsha

New member
אמא אמא שלי :)

כל אחד אוהב את אמא. יש אנשים [ז``א ילדים] שיותר קרובים לאמא שלהם ישנם פחות, אבל עדיין לא נתקלתי במישהו שאמר - אני את אמא שלי לא אוהב!. כנראה שהקשר נוצר אי שם ברחם, קשר אמיץ וחזק שתעתועי הזמן לא יוכלו לו לעולם. היום בבוקר קמתי [יותר מדיי מוקדם אם תשאלו אותי :)], וירדתי למטה לקחת ת`עיתון. לפתע פתאום ב- 5:30 בבוקר[!] אמל`ה שלי מחליטה לרדת במורד המדרגות ולהתחיל לה את היום... היי mother [כן כן אני קוראת לה mother] אמרתי לה והמקסימונת הזו [אולי מתוך טשטוש של בוקר ומשום המצאותה עדיין אי שם בחלום :)] צחקה לה ונתנה לי חיבוקון קטן של בוקר... אז מה אני אגיד לכם אנשים, ת`אמת, היו לי הרבה חיכוכים עם אמא שלי [עם הוריי בכלל] ובין אם אני קרובה אליה מאוד או קצת אני יודעת שאת mother שלי אני לא אחליף לעולם [לא שיש לי ברירה :)] סתם ססס-תתת-םםם!!!. היא זו דואגת שיהייה לי את האוכל שאני אוהבת, היא זו שמכבסת לי את הבגדים, היא זו שמקשיבה לבת שלה שמדברת ומדברת [גם אם רוב הדברים שאני פולטת מהפה שלי הם שטויות :)] שאוהבת שדואגת שתמיד נמצאת שם. אמא זה אהבה ללא גבולות, אהבה ללא תנאים. וmother אני אוהבת אותך המון המון המון.

קרני

New member
מזל טוב על הודעת היום מתוקה שלי :)

אמרתי לך כבר אין ספור פעמים כי את מקסימה! עכשיו זה רישמי לא?!... ;-)) מסכימה איתך, אין כמו אימא ולא משנה מה יקרה... הקשר הכי עילאי שיש, בלתי נפרד, אמיץ, חזק, הרבה יותר מדם, בשר וגנטיקה... יום טוב מתוקה שלי:))

קרני

New member
היי קשתית!!! את פה!!! :)

איזב כייף! קפה? תה? נס? יש גם בקבוק יין לבן במקרר ששומרים לאירועים חגיגיים...

למעלה