אם (if)\ קיפלינג

אם (if)\ קיפלינג

"אם" אם תוכל לשמור על שלוותך כשכל הסובבים מאבדים את שלוותם ותולים את האשמה בך; אם תוכל לבטוח בעצמך כאשר הכל מפקפקים, אך גם להשית לספקות את ליבך; אם תוכל להמתין, ולא להתייגע בהמתנה, ועל דברי שקר לא תשיב בשקרים, ובשנאה משלך למול שנאה לא תכנע, ואולם לא תיראה טוב מדי, ולא תכביר דברים; אם תוכל לחלום - לא להניח לחלומות בך לשלוט; אם תוכל לחשוב - לא לראות במחשבה את מטרתך, אם תוכל לפגוש עיתים טובות ועיתים רעת ולנהוג בשתיהן כאחת כשהן עומדות מולך; אם תוכל לשאת לשמוע את האמת שדיברת מעוותת בפי נבלים כמלכודת לשוטים, או לראות שבורים את הדברים למענם חיים מסרת, ולהרכין גב לבנותם שוב בכלים שחוקים; אם תוכל לערום את כל רווחיך ולסכנם כולם בסיבוב אחד של הגלגל, ולהפסיד, ולחזור להתחלותיך, ולעולם לא להזכיר את חוסר המזל; אם תוכל להכריח עצב, לב ושריר לשרתך זמן רב אחרי שנעלמו, כך להחזיק מעמד כאשר נהיר כי רק כוח הרצון פוקד עליהם: "הישארו!". אם תוכל לדבר עם המונים ולשמור על יושר, או להלך עם מלכים - מבלי אבד קשר עם העם, אם לא יוכלו בך לפגוע לא אוהב ולא צורר, אם כל אדם חשוב לך, אך איש לא יתר על המידה, אם תוכל למלא את הדקה שלא מוחלת בשישים שניות הראויות לכל אורכן, שלך תהיה הארץ וכל אשר עליה, ויתרה מזאת, בני, תהיה אדם"
מוקדש לכולכם... אך במיוחד לך, ארינה. אני מאחלת לך, למשפחתך, ולכולכם, חברים וחברות יקרים שלי, רק טוב. השכילו להיות בני אדם ועשו את הדבר שתמיד נראה לכם הנכון. תמיד כאן בשבילכם!
עדי

מק../images/Emo78.gif {ההמצאה של אלי! ../images/Emo66.gif}

צ´מעו, בכל זאת, כל הזכויות שמורות...
לא רציתי פשוט שתפספסו את זה... אה, ואגב... רותרות, אם את קוראת את זה! אז ניסיתי לשלוח לך מייל, אבל המייל שלי לא הסכים לשלוח לך את מה שכתבתי... אנסה יותר מאוחר!!! מבטיחה!!! וגם לך, בהזדמנות זאת, פורומית!!!
הממממ... אז מה עוד?... רק רוצה לשלוח
ענקית לכולכם!
עדי

כנראה שמשעמם לי בחיים...

כי לא תאמינו מה עשיתי: ערכתי חיפוש על כל אחד מן המשתתפים הפעילים כאן (וגם האלה שכבר לא כ"כ פעילים, האמת) ומצאתי את ההודעות הראשונות של כולכם!!! זה כזה מצחיק... אתם חייבים לקרוא!!!
אוקי, אז נתחיל... (אני רק רוצה לומר מראש, שאין כאן את ההודעות של כולם... ניסיתי לשלוח עם ההודעות של כל חברי הפורום, אבל ההודעה היתה ארוכה מדי ולא נשלחה... אז אני מצטערת מראש! אל תיקחו את זה אישית, כי קיזזתי...
). אז יאללה: שאקל: שלום לכם. רציתי לשתף אתכם בשינוים שעשיתי לאחרונה בהרגלי אכילה שלי. 1. מזה שנים רבות אני שותה קולה בלי הפסקה. התמכרתי לטעם הקולה ולא הייתי מסוגל לשתות מים. רק קולה. 2. לפני חודש וחצי החלטתי שמספיק. עדין שותים אצלנו קולה במשפחה אבל לצד הקולה יש מים קרים תמיד. כבר חודש וחצי אני שותה רק מים בלבד. הורדתי את הקולה מסדר היום. לא מתקרב ולא נוגע למרות שהפיתוי נורא גדול. 3. אמא ואבא שלי טענו שהשמנתי נורא בגלל הקולה. אני לא בטוח שזו הסיבה היחידה. 4. חשוב לי להגיד לכם שאני לא מאוד שמן. לא קוראים לי בכינוי גנאי ולא כלום. יש לי בעיה עם הגוף שלי כשצריך ללכת לבריכה או לים אני ממציא תירוצים. שלא יסתכלו עלי. הייתי רוצה להוריד 3-5 קילו בלבד בהדרגה כדי להרגיל את עצמי לאכילה נכונה ובריאה. בינתים זה בסדר. 5. אם אני מסתכל במראה קשה לי לראות שינוי בממדי הגוף, בטן וחזה בעיקר. לא שקלתי את עצמי אבל אני משער שכן ירדתי במשקל. 6. עכשיו אני כבר אוטוטו חודשיים בלי קוקה קולה. רק מים. לאט לאט ובהדרגה אני מוריד את המאכלים המשמינים שאכלתי. צ´יפס מטוגן, חטיפים וגלידות. החלפתי את הלחם והפיתות במוצר שאני אוהב בשם פתית עליו אני מורח גבינה או קוטג´ 5% לארוחת בוקר. כתוב שזה 22 קלוריות לפרוסה אחת. בצהרים אני אוכל שניצל מוכן שאני מחמם בתנור טוסטר אובן ופתיתים אפויים. לרוב אני מוותר על ארוחת ערב. לא בטוח שזה טוב. קשה לי להחליט מה לאכול בערב כי במשפחה שלי אוכלים ארוחה מלאת קלוריות בערב שזה צ´יפס ועוד. קשה לי לעמוד בפתוי אז אני לא אוכל כלום. 7. אני עושה פעילות גופנית כל יום מזה חודשיים וחצי. מתעמל עם קלטת וידאו שהכנתי ובה סדרת תוכניות של גוף בתנועה עם גלעד ינקילביץ בערוץ 5. רכשתי גם קלטת וידאו של אימון בטן מלא. בסך הכל אני מתאמן כל יום ככה: תוכנית אחת של גלעד חצי שעה כמעט אימון בטן 40 דקות אימון. 8. לא בכל יום יוצא לי להתעמל את אימון בטן. את האימון של חצי שעה אני מבצע כל יום ומאוד נהנה. שקלתי להרשם למכון כושר אבל החלטתי שהמחיר יקר מדי. אני גם לא בטוח שהייתי הולך לחדר כושר כי עדיף לי כרגע להתעמל לבד בבית עם עצמי ולא להתחרות עם אחרים. יותר כיף בבית אתם מבינים. 9. יש ימים שקשה לי להמשיך להתמיד. בנובמבר ימלאו לי 22 שנים ואני מקוה להראות יותר טוב עד אז. אני לא בונה על דיאטה מהירה אלא פועל בהדרגה. 10. חשבתי אולי אוכל לקבל כאן בפורום קצת מוטיבציה ועצות כדי להתמיד כל יום ולהמשיך. זה חשוב לי לבריאות שלי וזה משפיע מאוד על תפקוד כל יום. תודה שהקשבתם. זה כל מה שהיה לי להגיד עכשיו אשתדל לבקר פה בפורום לפחות פעם ביום. תודה בכל אופן. פורומית: "זה פורום בשבילי" (נושא ההודעה) היי! מקווה שזה הולך להיות משהו טוב, כי אם כן, אז אני פה...
למה אין הודעת פתיחה או משהו ממנהלת הפורום? אנחנו מחכים, בהצלחה!! ארינה: "היי לכולם וברוכים הבאים" שמחה שנתתם צ`אנס לפורום החדש. מקווה שנוכל להיעזר אחד בשני. בהצלחה לכולנו ארינה טטנוס: אמממממ...אני חדשה פה... וחייבת להודות לקרינוש המופלאה על זה... אז ככה...אני לא שמנה, אבל בזמן האחרון אני ממש עולה במשקל! זה בגלל גיל ההתבגרות וכל זה אבל זה ממש מציק! אני גם אוכלת די הרבה שטויות בזמן האחרון...משתדלת שלא, אבל לפעמים יש חטאים קטנים ... אני רוצה להוריד בסביבות ה-5 קילו פלוס מינוס...אני מטר 55 ושוקלת 48. אני יודעת שבטח תגידו לי שאני לא צריכה ממש להוריד, אבל פעם הייתי ממש ממש רזה ועכשיו אני כבר לא ממש, וזה נוראאא מעצבן. אני רוצה להוריד את זה בשביל עצמי...הרגשה עצמית שכזאת... אני גם רוצה לציין שאני עושה המון ספורט, ואני גם רקדנית...כך שאין בעיה עם פעילות גופנית בכל אופן, אתם נראים לי אנשים ממש מדהימים ותומכים, אז אולי תוכלו גם לקבל אותי לבית הנפלא שלכם... בתודה מראש... ילדה טוניה: תודה רבה! אני מקווה שיהיה לי לילה טובכי אני נלחמת בעצמי שלא לאכול כלום עד מחר בבוקר ואני חושבת שאני מצליחה! תודה רבה לך מקסימונת, חולה עליך! אז שיהיה לך לילה טוב , ואני שולחת לך המון חיבוקים ! שלך ל-ת-מ-י-ד,קרין רותרות: שלום לכולם: אני בת 19 ומאז ומתמיד יש לי בעיה עם הישבן והיריכיים שלי. הגובה שלי הוא 1.66 ואני שוקלת 55-56 . עשיתי לפני שנה דיאטה והורדתי 5 קילו אך אמרו לי שאני חייבת להשמין בגלל שאני פוגעת בעצמי מבחינה בריאותית. יש לציין שאני עוסקת הרבה בספורט רק שזה ממש לא עוזר לי ואני רוצה להיות מדריכת אירובי והלא כל מדריכות האירובי כאלה דקיקות. אני יודעת שיש כאלה שהשאלה שלי תעצבן אותם אבל אני באמת קצת מיואשת ואני רואה שהפורום הזה ממש נחמד ושהאנשים כאן ממש תומכים אחד בשני. אז תודה מראש, רותי. אני: "נמאאאאס לי" (כותרת ההודעה) היי כולם...
קוראים לי עדי, וכפי שלא קשה לזהות - אני תל-אביבית. בזמן האחרון, כל אתר\\פורום או וואטאוור שאני רואה ברחבי האינטרנט או בכלל, הקשור לאוכל ולדיאטה - אני מיד נכנסת. זאת מהסיבה הפשוטה ש... יש לי היסטוריה ארוכה ומייגעת של בעיות אכילה: הייתי פעם ממש שמנה (כשהייתי ילדה), אז עשיתי דיאטה- ירדתי יפה, הייתי בדיוק המשקל המינימלי ואז... ואז הדרדרתי לאנורקסיה. אני כותבת את זה כאן וזה נראה רק מילים בתוך הודעה, אבל... כשחווים את זה על-אמת, זה כמובן הרבה יותר קשה... מאז האנורקסיה התאוששתי (ברוך השם!)
וכיום, אני מבנה גוף בינוני, 1.69 ושוקלת 55... הייתי רוצה לדעת, קודם כל, אם זה משקל בסדר... ודבר שני... לא יודעת למה, אבל אני תמיד מרגישה לא טוב עם איך שאני נראית... אני מרגישה תמיד שמנה, ונמאאאאאאאאאאאאאאאאס לי (כדברי כותרת ההודעה)...
אני חושבת ללכת לטיפול... אבל... אני רוצה לדעת קודם... האם הטיפולים האלה עוזרים? מה עושים שם בדיוק? אשמח אם תעני לי... :) אוהבת מאוד, ומאחלת לכולם חיים שמנים בכיף והנאה!!!
ממני, עדי התל-אביבית --------------------------------- נכון מצחיק, לראות איך השתנינו?... אני חושבת שחלק מהשינוי שחל בי, לפחות, הוא בזכותכם! אז זה הזמן לומר
רבה!!! תודה על זה שאתם כזה מקסימים!
אוהבת אתכם!
עדי

shiraz2

New member
עדידוששששש

את כזאת נשמה....!!!! תודה רבה גם לך על הכל........ ויש לך כל כך הרבה כישרון!! הדברים שאת כותבת ממש נוגעים לי!!!!!!!!!! אוהבת אותך מאוד, שירז

שירזושקה... הו, שירזושקה שלי! ../images/Emo6.gif

את מקסימה... ואני שמחה שהדברים נוגעים לך! זה כבר מחמם
את ליבי הקטנטן...
מה איתך, חמודה? מה חדש אצלך? יש לך אייסי, דרך אגב? בכל מקרה, מאחלת לך שבת שלום
ואל תשכחי אף פעם כמה אני אוהבת אותך...
עדי

טטנוס

New member
אם אנחנו כבר בדברי חוכמה אז....../images/Emo9.gif

רוצה להקדיש לכולם משהו מכל ה-
בתוך כל אחד מאיתנו נמצא אדם אמיץ!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ האמיצים לוקחים סיכונים. הם חוששים כמו כל אחד אחר, אך לא מאפשרים לפחד להשתלט עליהם. האמיצים לא מתייאשים. כשהחיים נעשים קשים, הם מחכים בסבלנות עד שהמצב משתפר. האמיצים הם אנשים גמישים. הם מבינים שיש בדרך כלל יותר מדרך אחת, ומוכנים לנסות את כולן. האמיצים יודעים שהם אינם מושלמים. הם מודעים לחולשותיהם בשעה שהם מפיקים את המירב מיכולתם. אמיצים נופלים לעיתים, אך שבים וקמים. הם מסרבים לתת לכשלון למנוע מהם מלטפס שנית. אמיצים לא מאשימים את הגורל באחריות לכשלונם, ואף לא מיחסים למזל את הצלחתם. הם נוטלים אחריות על חייהם. האמיצים חושבים באופן חיובי ורואים את הטוב שבכל דבר. מהדברים הפשוטים הם יוצרים את המיוחד. אמיצים מאמינים בנתיב בו בחרו גם אם קשה הדרך, וגם כאשר לא רואים את סופה. האמיצים הם בעלי סבלנות. הם יודעים כי ערכה של מטרה נמדד על פי מידת המאמץ הנדרש כדי להשיגה. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ אהובים יקרים שלי...
אני מאמינה בכל אחד מכם! כל אחד מכם יכול להגיע לאן שרק ירצה! יכול להעפיל לכל פסגה הכי גבוהה שיש! יכול לממש כל שאיפה ומשאלה... יכול להפוך את האשליה...למציאות!
אני באמת מאמינה שלכל אחד...אפילו אילו שלא מאמינים בעצמם...כל אחד, אם הוא רק רוצה...יכול!
ותודה לך עדידי על הקטע המדהים...עוד פעימה שהחסרת מליבי...
שיהיה לכולנו לילה טוב!
לילה קסום
ונהדר! לילה שיתנגן בנועם ויופי...
שלכם באהבה
, שלכם בשמחה
אושר
וצחוק
,
טטי

טטנוס

New member
אמממ...עוד משהו מדהים של קיפלינג../images/Emo41.gif

שיר האומץ/ ר´ קיפלינג אם תחשוב שתיפול, כבר נפלת אם תחיה בלי היסוס וניצלת, אם תרצה לנצח אך תאמר לא אוכל הן ברור שבחרת בקל שבקל. אם תאמר כי תאבד, הן תאבד בוודאי כי כל איש בעולם התוסס והחי הרוצה להגיע לתרועת ניצחון לא יגיע אליה בלי תרועת הרצון. והוא חוק עולמים לנמשל ולמושל ופשוט הוא החוק ואיתן מברזל: החלט כי תוכל - רצונך אז מושל עליך יגן חוק איתן מברזל. מלחמות החיים לא תמיד מבקשות את האיש החזק וכתפיו הנוקשות, אם יתמיד, אז תמיד ינצח בכל רק אותו האדם החושב כי יכול. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ מוקדש לכולם מכל ה-
! שאוהב המון המון...
ט.

למעלה