אם מישהו פה.....

אם מישהו פה.....

אז....אני פה... (עכשיו כולם הולכים...חחחח....) לא, באמת.. מי שרוצה את האי סי שלי 101902920 ו... עידוד?. עכשיו.. טוב, כרגע החלטתי שאני לא הולכת לשוום מסיבה עם האמא ה **** אוף!! למה גולה היא לא האמא הביולוגית שלי (אשליות) טוף... ניבר מאיינד.. הינה המסיכה שנייה אני ישים אותה... :) עכשיו מי ביקש עידוד!??!?!?! עדנה, הפרה עדנה. אני יחסוך מכם את כל התיאורים שלי.. אי אפשר להקיא כלכך הרבה פעמים ביום..

:-(

בדד....אלך.... גם תפילה אין לי. בדד בלי עתיד בלי תקווה בלי חלום... עדנה הבדדה...

עדנהלה יקירה

רק קפצתי לראות מה קורה לפני שאני הולכת.....וחבל לי נורא שהלך לך המצב רוח המרומם. היה ממש כיף לקרוא את ההודעות שלך היום. מזמן לא חשתי את פרץ האופטימיות ממך כמו היום. וגם ראיתי את נכונותך לעזור לאחרים... זו היא יעלי שאני מכירה ואוהבת. אם או בלי מצב רוח, דורותי או שודדת ים. רק תזכרי שאת אף פעם לא בדדה. אני תמיד איתך. אבל תמיד. אוהבת אותך ויש לך הרבה למה לקוות ולחלום. אל תשכחי את זה. אחותך, מאיה הפרה.(תגלי, רק היום. מבטיחה.ממממממממממממממוווווווווו)

עשית אותי מאושרת...

עכשיו אוכל ללכת לחגוג שקטה. או לפחות לנסות, גם אני לא בשמיים.... אספר מחר איך היה, אם יהיה בכלל אוהבת מממווווווווייייההה שלך

אממממ שאלה....

היו לך ספקות בקשר לדיווחים של איך היה!?!? מאיה אני מסלקת אותך מהפורום (אבל רק עד מחר..) לכי לחגוג כבר!!!! אחוקתך המוווווווווווווובסטוה! (רק בשבילך!) סתם עדנה. B-p

למעלה