אם מחנה הלכה/הכלה/חסינות יקבל יותר מ 60, בספק ירכיב קואליציה

marabo

Well-known member
עשית מחקרים על האכלוסיה החרדית שאת קובעת?

אם כן, תציגי בפנינו את המחקר ונדון, אם אין לך מחקר כזה, אל תקשקשי סתם.
ובאשר להתרוצצויות והיגיעה של החרדית, אפשר לחשוב שהחילונית יושבת כל היום רגל על רגל בלי לטרוח ובלי לעמול. וגם כאן, האם עשית מחקר כמה קלוריות שורפת החרדית בהתרוצציות ויגיעה וכמה החילונית? אם כן, תציגי בפנינו את המחקר ונדון, אם אין לך מחקר כזה, אל תקשקשי סתם.
באשר לטומאת המחזור: אין לזה שום משמעות מלבד איסור לקיים יחסים, מה כאן הבעיה? זה כזה טוב לקיים יחסים עם דם נוטף?
באשר לרכישת השכלה גבוה, אצל רוב החרדיות השכלת האישה בדברים שהם לא קשורים לתורה היא גבוה בהרבה מהגבר.
באשר לגירושין, גירושין לא צריכים להיות דבר קל ערך אם יש ילדים ומשפחה, זה יוצר להם נזק עצום, טוב עושים הדיינים שבודקים ומבררים דברים לעומק ורק אם באמת המצב מחייב גירושין אז מתקיימים הגירושין.

לא אני עשיתי את המחקרים, אני לא עוסקת בסוציולוגיה לצערי

(למרות כשרון מולד לכך). קראתי על המחקרים האלה, על ממצאיהם.

marabo

Well-known member
ומה אומר המחקר?

שהחרדים באופן כללי חיים יותר מהחילונים אם כי הנשים החרדיות קצת פחות מהגברים החרדים אבל עדיין שניהם חיים יותר מהחילונים, וזה מה שמעניין.

נוסף לכל הצרות את גם צמחונית/טבעונית ?

אללה יסעדאק.....איזה גבר נורמלי יסכים לקחת אותך במצבך הנוכחי....מסכנה.

הצמחוניות/טבעוניות בדרך כלל רזות, יפות, בריאות...

מאוד אטרקטיביות לגברים.
כדאי שתתעדכן על מה שמקובל ב"שוק"...

בהחלט יתכן שאתה צודק אך מה כל זה חשוב אם הן כל כך

מתוסבכות ?

אין בעיה "לתת בראש" לאחת כזאת , הבעיה היא להתחתן עם "אחת כזאת" .

גבר לא מסורס שב הביתה מעמל יומו ומוצא אישה שדופה מזעיפת פנים ומקרר ריק מויטמין b 12 .... סוף העולם

גבר קשה יום עם "עמל יומו" הוא בדיוק איש ההמון שאשה כמוני

לא רואה ממטר. אני אמורה לחיות בשיוויון גמור (גם שיוויון בהכנת האוכל! ובכביסה, ובניקוי הבית, ובטיפול בתינוקות!) עם גבר כערכי, אקדמאי, אמן. הקשר בינינו הוא ההערכה ההדדית ליצירותינו, ואם תחומי היצירה שלנו דומים - גם שיתוף פעולה. לא כמו אצל איש ההמון, זיונים ואכילה וזהו.

איזה גבר מאושר ירצה לשוב לביתו ולמצוא בו אישה כמוך ?

כל מילה אותה יזרוק לעברך תענה במענה ארסי בעל כוונת זדון.....
איזה גבר ירצה אישה כל כך דוקרנית , כל כך חסרת חמימות נשית ?

גבר לא מסורס רוצה לגדל ילדים נורמלים ועם אמא כמוך לא בטוח שהם יצמחו להיות נורמלים.....כל כך עצוב.

נשמה , את אישה מופרעת אשר סובלת מפמיניזם רדיקלי ושנאת גברים , מי יקח אחת כמוך לאישה ?

אלא אם כן את וסתוונית...................עזבי , פעם אחרת

ה כ ל

New member
חברות וחברים, בבקשה, אל תכריחו אותנו להסיר שרשורים שלמים :)

מה זה גבר מאושר? אני מחפשת אושר לעצמי קודם כל.

ואם הגבר הוא י פ ה (בנוי באמת יפה, לא שעיר בגוף איכסססס, לא קרח, לא בעל קול נובחני,), ויודע להתנהג, אם יש לו אופי חביב, מלא הומור , גם עצמי, והשכלה גבוהה מתאימה - אני אתיידד איתו. להזדיין, זה משהו אחר. אז תבין, כורדי: אצלכם כנראה מה שחשוב הוא אם ה ז כ ר רוצה את האשה. אצלי, אצלנו האשכנזים בעלי המעמד הגבוה, מה שחשוב הוא אם ה א ש ה רוצה את הזכר. קאפיש?

גם גבר לא מסורס מחפש אושר לעצמו , בדיוק כמוך...

אך הבעיה היא שאת רוצה את הגברים שלך כנועים צייתנים ומסורסים ולא מבינה שבכך את בזה להם ולא מעריכה אותם......שנאת הגברים בה את לוקה מבצבצת בכל אות אשר נשלחת ממקלדתך.

יקירתי , יש הבדל גדול בין מה שאת רוצה לבין מה שאת צריכה ואני יכול להבטיח לך שאחת כמוך זקוקה לרסן ויד גברית חזקה אשר תאחוז בך.

נסי כפרה , אולי כך תגלי את האור.
בתוך התחלה נסי לטגן חביתה..לאחר מכן עברי לשניצל וכך אט אט גברים אמיתיים אולי ירצו לשוב ולבקרך.

תקפידי גם לעשות שפם.....

עלי והצליחי

הבעיה אתכם, זכרי זבל מזרחיים, שאתם רוצים אשה מסורסת.

אשה שאין לה קריירה ממשית, אין לה גאווה, אין לה הצלחה פוליטית/אקדמית/אמנותית. אשה שהיא משרתת כנועה שמחה בחלקה של הזכר המזויין. אתם חיים בעולם נכחד. בבועה משלכם, בתוך חברה כללית שמזמן לא דומה לכם ולתפיסת עולמכם.
לך קיבינימאט, זכרזבל.

על שמוקים אני לא מסתכלת אלא לצרכי סקירה אם הם יפים.

מאחד כמוך בטח הייתי מסיבה את עיניי בגועל.
ואתה, חיית טרף טורפת גוויות, יום אחד תחלה באיזו מחלה סופנית שבשר גורם לה, ולבסוף מה? הלא התולעים יחגגו על הגוויה שלך.... ומה יישאר ממך בעולם? הטמבלים שהשרצת עם אשתך? מהר מאד זיכרך יעלם, רק התולעים יזכרו את הטעם.....

השאלה המתבקשת היא אם השמוקים יתכווצו מפחד נוכח קרבתך

כך או כך , לי לפחות יש המשכיות ומה לך יש ? בדידות משוועת ואין ספור צרות פסיכולוגיות......מסכנה.

כורדי מסכן, השרצת עם אשתך כמה ילדים, וזה כל מה שהשגת בחיים.

כמו כל חתול או כלב.
השאלה היא אם הילדים האלה שווים משהו, כבני אדם, וכחברים בחברה. אם לשפוט לפי אבא שלהם (והאמא הסמרטוטה הטורחת במטבח ימים שלמים בשביל הזכר המזויין, ובטח מנקה את הבית בלי עזרתו, ומכבסת), הם לא משהו.
אשר לשמוקים - שאיפתי היא שיתכווצו בקרבתי. אני שמה לב רק לגברים י פ י ם ועדיני נפש, חביבים ואוהבים. וכאלה אין הרבה. בעיקר לא בישראל.
אשר לחיים שלי - זכרבהמה, אתה לא יודע כלום עליי, ומשליך מחייך העלובים לפני שהתחתנת, וגם עכשיו. זיונים ואוכל זה לא הכל. אין לך שום חיי תרבות בעלי ערך, אין לך השכלה ממשית, וכמובן אין לך שום כשרון רוחני שהוא. מה אתה בכלל? תולעת זוחלת. ובעיות פסיכולוגיות היו לך ללא ספק, ועדיין יש. כי אדם נחות מקבל מכל הסביבה יחס מתאים לנחיתותו.

אני חושב שכאם היית מעניקה לגבר תחושה ביתית וחמימה לא היית ..

גלמודה ועצובה.

יקירתי , כל חייך אילפת גברים עדיני נפש , סירסת אותם עד אשר הפכו לצל של חיוור של המילה "גבר"....בתוך תוכך את לא מעריכה אותם , את בזה להם..בחלומותייך את מייחלת לגבר אשר לא יכנע לגחמותייך.

את צריכה גבר גבר , אחד אשר אשכיו שייכים אך ורק לו , את צריכה גבר אשר יעמיד אותך במקומך וילמד אותך להיות אישה כנועה וצייתנית וכך אט אט אולי הוא גם יסכים לגדל זרעון ברחמך החולה.

ראי יקירתי , שנאת גברים היא מחלה קשה והיא בד"כ צועדת גם עם "שנאה עצמית" , קחי את עצמך בידייך נשמה.....הזמן אינו פועל לטובתך.

זכרבהמה, אני לא אילפתי אף אחד, ודאי לא סירסתי אף אחד

אם כי אני בהחלט מאמינה שאנסים צריך לסרס. וגברים משפילים ומתעללים צריך לכלוא בבית סוהר לכל החיים.
ושוב, אתה לא תופס, ראש אטום: אצלי ואצלנו, הגבר הוא שצריך לתת לאשה את החמימות, את האהבה, את הידידות והתמיכה. כאשר זכר שאני פוגשת אינו כזה, טפשה אהיה אם אתקשר לרעל הזה. (והזכרים המזרחיים שנזדמנו על דרכי באמת אינם כאלה. יש בהם איזו חמיצות פנימית, איזה רוע פנימי. גם לנשים המזרחיות).

למעלה