אם מודאגת

hayapollak

New member
אם מודאגת../images/Emo142.gif

שלום לך ירון. קראתי את מאמרך - כושר גופני לילדים ונוער. בני המתוק בן 11 - גבוה מ'+54 ס"מ אבל גם שמנצ'יק.... 54 קג'. השגתי לו מאמן כושר פרטי המון כסף....) והם מתאמים כל יום שעה לפעמיים שעתיים. האימון כולל בעיקר ריצה, משחקי כדור רגל וסל כפיפות בטן ושכיבות שמיכה. אכן יש תוצאות די טובות . הילד נראה כבר פחות עגול ויותר מחוטב הקפלים של השומן נראים בינתיים יותר אסטטיים. באופן טבעי הוא גם שולט יותר במה שהוא אוכל.... יש לך רעיונות נוספים לגיוון האימונים? לא התלהבתי מלשלוח אותו לחדר כושר עד כה חשבתי שלילדים בגיל הזה לא מתאים חדר כושר. הוא הולך די הרבה ברגל, יש לנו גם כלב, והוא היה בקורס גלית גלים של שבוע. חבל שזה לא נמשך חודש.... אני חושבת שזה עשה לו טוב, מתח אותו וגם שיפר את הכח שלו בידיים - בגלל חתירה בגלשן. אגב בענין כח בידים לצערי הוא עדיין לא מצליח לעבוד על מתח. יש לנו אחד כזה בבית שמחובר למשקוף של הדלת. אבל הוא לא מצליח להתרוממם והוא נורא מאוכזב..... א ש מ ח ל ש מ ו ע מ מ ך - ו ת ו ד ה. .
 

RozwareZ

New member
קשה לילדים שמנים לעלות מתח

בדרך כלל כי הם צריכים להרים משקל כבד ואין להם כח גדול מידי ביידים אני אומר שיעבדו גם על אופניים, לא יודע איפה את גרה אבל אם יש ים אפשר גם לרוץ בים זה גם הרבה פחות פוגע בברכים וגם הרבה יותר קשה צודקת עדיף שהוא לא ילך לחדר כושר, למרות שהוא יכול ללכת לחדר כושר ולעשות אימוני אירובי זה יכול להיות לו נחמד אבל את זה הוא גם יכול לעשות בלי החדר כושר ככה שזה החלטה שלך...
 

רן88

New member
במאמר בפורום בנושא שאלות ותשובות

בחדר כושר רמי כתב תשובה איך מתחילים לעשות מתח. הבעיה עם התשובה שלו (בשבילך) היא שהתשובה כוללת עבודת משקולות, אני מבין שכרגע חדר-כושר לא זמין או שלפחות לא בעדיפות, נכון? בכל מקרה, שינסה רק להיתלות על המתח כמה זמן שהוא יכול, אחרי כמה פעמים כאלה (לא הכל באותו יום) שינסה לעלות כל פעם קצת. קודם כל שינסה לעבוד כאשר ידיו מופנות כלפיו (זה יותר קל) ולאחר מכן שינסה להפך (כפי שבוחנים בבית-הספר).
 

hayapollak

New member
רן88 תודה../images/Emo39.gif

יופי תודה על תשובתך והאיכפתיות. זה חשוב לי. בענין המתח - הוא אכן כך עושה אבל אחרי כמה ימים מתייאש ושוכח לחודש את המתח......
 

kranves

New member
אם אני לא טועה חתירה מפתחת

את הרחב גבי מה שיעזור לו לעשות עליות מתח. אני מציע שהוא ימשיך עם הגלישה, גם זה מאוד מאוד כיף וגם בריא. אם הוא לא רוצה גלישה שיחתור בבריכה.
 

hayapollak

New member
חתירה-אם מודאגת../images/Emo110.gif

kranves - ממש תודה. עזרת לי . אשלח אותו לעוד שבוע של קורס גלישה (זה יקר) הוא לא ממש מת על שחיה למרות שבשנה שעברה הוא התאמן פעמיים בשבוע. הוא טוען שזה משעמם. זה לא היה חוג תחרותי. לדעתי בחוג תחרותי הוא לא היה ממש מצליח וזה היה מבייש אותו. אגב שחיית חזה - שוב שרירי ידיים הוא לא ממש טוב. אבל חתירה הוא שוחה יפה מאוד במיוחד עם סנפירים. עוד רעיונות? כמובן יש גם בעייה עם סולמות וטבעות...... כמה חשוב להיות עירניים לגבי מגבלות בפעילות המוטורית והגופנית. מקווה שלא יגיע לצבא חנון ללא כושר...... בעיקרון הוא דווקא אוהב ספורט . ..
 

kranves

New member
עזבי קורסים

שילמד לבד. אני בן 13 ואני עכשיו התחלתי ללמוד גלישה, חברים שלי מלמדים אותי(זאת הדרך הטובה ביותר ללמוד). בגיל 11 יכול להיות באמת לא מתאים לשלוח אותו לבד לים, אין לכם איזה מכר גולש שיכול ללמד אותו?
 

hayapollak

New member
.|טוב שיש חברים../images/Emo45.gif

תודה לך ואתה צודק כדאי ללמוד בדרך שבחרת אל אצלנו זה קצת יותר מסובך. לא כדאי שהוא ירוץ לים לבד כי צריך להיות בחוף מתאים לגלישה ואין לנו גלשן בינתיים (אפשר לשכור) אבל אין לי גם מכונית להסיע אותו. נקווה שבקיץ הבא או כשיהיה בן 13, 14 הענינים יסתדרו טוב יותר. ב ה צ ל חה ב ג ל י ש ה.
 
אל דאגה

לפי מה שכתבת אני מאמין שבנך בכיוון הנכון. כל הכבוד על היוזמה ועל כך שתפסת את זה בזמן. כרגע אין הוא יכול להתאמן בחדר כושר עקב חוק הספורט שמאפר כניסה לחדר כושר מגיל 13 ומעלה - בקרוב זה ישתנה. גלישת גלים בהחלט יכול להוסיף לבנך המון מבחינה של יכולת פיזית ומבחינת בטחון עצמי - מאוד מומלץ (בתנאי כמובן שהוא יאהב את זה). הייתי ממליץ לבקש ממאמן הכושר לשלב לו בסוף האימון תרגילי גמישות ומתיחות זה חשוב מאוד בגיל הזה. המלצה נוספת היא לא להגזים בפעילות מנסיון בגיל הזה יש חשש לפציעות ולאכזבה ככל שמגזימים בפעילויות. מעבר לזה אין צורך לשנות כלום ורק לתת לזמן לעשות את שלו. בהצלחה
 

hayapollak

New member
דואגת פחות../images/Emo9.gif

ירון שלום ותודה לך. כנראה שאין כמו אינסטינקט של אמא. הגלישה היתה רעיון שלי והוא אוהב את זה. "אצ'פר אותו בעוד שבוע של גלישה. אצלנו זה קורס של שבוע ואחר כך אתה אדון לעצמך.... אולי אתעניין עוד הקיץ או באביב הבא האם אפשר להשיג מאמן גלישה אישי. המאמן כושר של בני אכן עושה לו מתיחות ותרגילי גמישות- לא חשבתי פשוט שזה חשוב להזכיר. במשך שנת הלימודים הבאה להמשיך עם אימון כל יום שעה או מספיק שלוש פעמים בשבוע. ת ו ד ה.
 

חכו לי

New member
../images/Emo24.gifאתם גדולים

ירון המון תודה לך ממני ומהבן המתוק שלי. בטח עוד נשתמע - היה נעים.
 
למעלה